СЕДМИ клас – 6 – Последни метри до…най-добрите резултати!(28.05.2018–03.06.2018)

  • 54 850
  • 642
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 285
Благодаря за новата тема!:bouquetf: Благодаря за неуморните обяснения, понякога и аз съм удивена от проявеното търпение и разбиране! И най-вече благодаря за спокойния тон в темата. Вярно е, че всички сме напрегнати, но духът на темата е приятелски и нормален! За мен е много важно, че не чакам сама, благодаря ви, момичета!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 551
По повод първи модул - на децата с тренинг от състезания им е отнело 50-60% от времето да го решат и после са си проверявали. Имам доста представителна извадка от СМГ, ПЧМГ и 125-то. Не казвам, че е 100% вярно на всички, а коментирам само времето.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 062
За първи модул дъщеря ми каза, че не е бил чак толкова лесен като миналата година, каквото и да значи това. А за 24 "в" каза: "По-големи глупости никога не съм писала." 😁

# 18
  • Мнения: 101
Хайде и аз в очакване на резултатите Simple Smile През почивните дни изчетох всички теми на миналогодишните седмокласни мами и вече се чувствам по-подготвена за това, което ни чака през лятото (или поне до средата на лятото - надявам се). Помощта ви е безценна, без да съм от най-запознатите и най-активните, ще помагам и аз с каквото мога. Предстои редене на желания при нас, защото не очаквам да се случат нещата с най-предпочитаната гимназия. Пожелавам доволни дечица в деня на излизане на резултатите  Simple Smile

Последна редакция: пн, 28 май 2018, 07:58 от VillyM

# 19
  • Мнения: 801
И аз благодаря за новата тема! Последните метри са най-важни!

# 20
  • София
  • Мнения: 916
Цяла нощ редих желания в съня си. Цяла нощ. 😂

# 21
  • София
  • Мнения: 1 062
Цяла нощ редих желания в съня си. Цяла нощ. 😂
Ха-ха. Ние с теб сме във филма още от март. 😊 Аз вече претръпнах. Каквото-такова.

# 22
  • Мнения: 668
Ако наистина това, което е проверено от Ганис може да се приеме за представителна извадка (по-скоро няма как да се приеме, но... да си направим експеримент), то от 9000 ученици в 7 клас в София, и три работи, в които е решена 24, (тук да направим още едно допускане - че тези 3 деца с решена 24 задача, са решили всичко за 100 т), тогава следва, че пак очакваме поне 120 резултата за 100 точки, че и повече.

Да попитам тези една-две  седмици до излизане на резултатите и до изтичане на периода за подаване на заявление за участие в класиране, дали ще има училища, които са предвидили отворени врати.
Поради съвпадение с пробни изпити, пропуснахме да отидем на фестивала в НПМГ, а и в други училища  (като ЕГ - по-точно 1НЕГ), които ми се искаше, та ще се радвам да има такава възможност отново. Моето дете взе да обмисля варианти, за които не бях предполагала.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 551
Цяла нощ редих желания в съня си. Цяла нощ. 😂
Аз точно тази нощ - не, но предишните 3 що пдф-и с желания ми минаха през болния мозък...

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз тъй и тъй не спя по цяла нощ заради един гаден бебешки зъб - 'сичко съм си наредила, дишайте ми прахта 😎

# 25
  • София
  • Мнения: 7 049
Точно тази нощ не мигнах до към 3.30....
В момента, не знам къде се намирам.
То не бяха резултати, статистики, желания...

# 26
  • София
  • Мнения: 11 979
Аз пък изчислявам варианти на балове. Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Изтрещяването почнА 😂

# 28
  • Мнения: 169
Брей....не мож' ви стигне човек😂😂😂 Тя моята сама си реди желанията. Моля я да ми ги покаже, ама не ми ги дава преди да излязат резултатите. Онзи ден й казах, пе има вероятност да се знаят точките и по-рано и тя: ,,Преди да видиш каквито и да е резултати, искам адвокат"😂😂😂

# 29
  • Мнения: 101
Брей....не мож' ви стигне човек😂😂😂 Тя моята сама си реди желанията. Моля я да ми ги покаже, ама не ми ги дава преди да излязат резултатите. Онзи ден й казах, пе има вероятност да се знаят точките и по-рано и тя: ,,Преди да видиш каквито и да е резултати, искам адвокат"😂😂😂

Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Тя и моята реди сама, но се е фокусирала в една гимназия само - аз го играя разширяващият хоризонти, че с нейните желания ще си остане без училище

Общи условия

Активация на акаунт