кое ви беше най-гадно?

  • 3 682
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • sofia
  • Мнения: 562
Най-гадно ми беше, че поради сбъркан термин и преносване на бебето, родих 23 дни след първоначално определения термин.Беше много гадно чаках ли чаках а бебето все не идваше, на края ме сложиха на системи за предизвикване на раждането и.......ами не се роди  Embarassed , вече бях решила че ще няма да ми се роди това бебе, е все пак благоволи да се роди два дни след първия опит. Освен това поради преносването ме приеха в болница, идваха си момичета и стояха за по няколко часа а после раждаха само аз бях като обречена, сега ситуацията ми се струва комична но тогава голям рев му дръпнах.

# 31
  • Мнения: 209
Най-гадно ми беше, че поради сбъркан термин и преносване на бебето, родих 23 дни след първоначално определения термин.Беше много гадно чаках ли чаках а бебето все не идваше, на края ме сложиха на системи за предизвикване на раждането и.......ами не се роди  Embarassed , вече бях решила че ще няма да ми се роди това бебе, е все пак благоволи да се роди два дни след първия опит. Освен това поради преносването ме приеха в болница, идваха си момичета и стояха за по няколко часа а после раждаха само аз бях като обречена, сега ситуацията ми се струва комична но тогава голям рев му дръпнах.
И аз бях така 18 дни отгоре Полудях Най гадно ми беше че време не минава Накрая бях забравила какво е да нямаш корем Сега пак бавно ми тече времето  #Crazy

# 32
  • Мнения: 1 272
Киселините, отеклите крака, ръце, лице, необходимостта от пишкане през 5 минути и неизвестността какво ме чака. Сега съм ужасно щастлива, гледайки моята малка красавица.
Леко раждане!

# 33
  • Мнения: 4 621
Най-гадно ми беше това, че ставах по няколко пъти на нощ да пишкам #Crazy
Киселините също мога да определя като доста гаднички.... а всичко останало се търпеше Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 4 966
Киселини почти не съм имала,подуване на краката въобще.Но пък ми беше тееежкооо,не можех да се навеждам,накрая едвам ходех.Стълби не можех да изкачвам.Падаше ми кръвното...Абе като изключа всички тези гадости ,бременността беше и най хубавият ми период-глезене,глезене и пак глезене. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 507
Май само пишкането през 5 минути ми беще особено досадно.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Как можах да пропусна и ставането сутрин от спалнята... със засилка и таркаляне, и поне два- три неуспешни опита..

И освен сутрината, ставането през нощта 2-8 пъти до тоалетната. smile3550 Ох толкова ме болеше гърба и кръстта през нощта, че като дойдеше време, не ми се лягаше. smile3511 И все не намирах удобна поза за спане. smile3524 pregnant
Не искам да пропусна и киселините. newsm50

# 37
  • Мнения: 195
Отеклите крака са класика  Mr. Green

Много точно казано.И като добавиш и жегите.............

# 38
  • Мнения: 747
И при мен киселините, както и задъхването.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Най- гадно ми беше трудното ставане по доста пъти на нощ за ходене до тоалетната Crazy

# 40
  • Мнения: 670
И като добавиш и жегите.............
Ммм.. разкош  Joy

# 41
  • Мнения: 4 629
На мен най-гадна ми беше неизвестността кога и как ще се роди бебето. И дали всичко с него и смен ще е наред. Поне сега така ми се струва

# 42
  • Мнения: 1 910
Ужасяващата болка в костите и ставите. Но пък почти нищо не "разбрах" от другите стандартни за бременните оплаквания.

# 43
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Като чета, направо супер се радвам, че така и не съм разбрала какво е това " киселини".
Досадно ми беше чакането последните 2 месеца и ставането по 2-3 пъти нощем до тоалетна, корема ми тежеше. Не напълнях много, но се чувствах като слоница. А и от 8 месец натам имах чувството, че мойта хубавица ми седеше нон стоп върху диафрагмата...

# 44
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 355
В общи линии се чувствах чудесно. В края на бременността имах киселини, но поносими ...
Може би, защото тичах на работа до последния ден ... Joy

Общи условия

Активация на акаунт