Искам да кажа ... (147) през юни 2018

  • 261 385
  • 5 222
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Честит празник на всички деца!
Да са здрави, весели и щастливи.

Помните ли детството си? Кое повече - безгрижието или уроците?

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

Предишните теми:

Последна редакция: пт, 01 юни 2018, 07:44 от Лилянa

# 1
  • София
  • Мнения: 18 607
Мерсаж за темата!

Помня дааа, много яко беше. Имам приятелка от дете и до ден днешен си обсъждаме какво сме правили. Искам пак да мина този период.

# 2
  • Мнения: 38 944
Помня безгрижието! Мерси за темата! Снимката доста ме дразни, ама ще свикна!

# 3
  • Мнения: 6 241
Добро утро!Честит празник на всички малки и пораснали деца!

Хубаво и много безгрижно детство имах!То и времената бяха такива—никой родител не го беше страх да си пусне детето само навън,по цели дни по улиците,вечер пък се събирахме на пейките около блока.Сега,за съжаление не мога да си представя да практикувам по същия начин Confused .
Рано ранихме ние.Скъпия отиде за риба на палатка,ние с дребния пък ще стягаме багажа и отпрашваме на село.Хубаво е да имаш книжка и кола ,и да си малко по—независим Grinning .
Хубави почивни дни ви желая!

Последна редакция: пт, 01 юни 2018, 07:50 от Renko

# 4
  • Мнения: 8 850
Добро утро.
Помня повече безгрижието. Някак всичко беше леко и хубаво.

Честит празник, мили деца!
  Hug

# 5
  • Мнения: 2 609
Добро утро.
Честит празник на всички малчугани!
Чесгито и на всички пораснали, които все още носят частица от детската енергия в себи си!

И аз помня. Повече сякаш безгрижието и забавленията, с учението нямах проблем. Току се присещам за някоя случка и си се смея сама.

Благодаря за темата Flowers Cherry Blossom

# 6
  • В Космоса
  • Мнения: 9 871
Честит празник!

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Честит празник на всички малки, големи и още по-големи момичета и момчета Hug

Обожавам първи юни - хем ми е детско, хем ми е лятно, хем ваканционно, въобще - любим празник! Вчера на въпроса как иска да празнуваме, естетът каза, че искал на "изискан" ресторант Satisfied Ще падна с това дете, честно, съсипва ме с лафове!

От моето детство помня само кефове. Училището винаги ми е било хем лесно, хем интересно. Слава на Бога, имах и стабилно, любящо семейство, така че и на този фронт никакви лошо спомени. И в крайна сметка - само игрите и радостта са ми останали. Пожелавам на всички деца, като пораснат, само такива спомени да имат, като моите Heart

# 8
  • Мнения: 6 291
Честит празник на всички деца, и спорен отпускарски месец! Аз планувам поне 1 морски уикенд този месец, а защо не и 5 нощувки Thinking

# 9
  • Мнения: X
Хубаво детство имах. Мисля, че и децата ми също.

По случай празника ще ги заведа на италиански сладолед.  Този в наше село е разкошен. Ръчно правен, истински. Ягодовия е с ягоди, лимоновия - с лимони и така за всички над 20 вида. Мляс! Ще диетувам пак от понДРелник.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, право в сърцето ме уцели с този италиански сладолед /припад!/....

# 11
  • Мнения: 3 647
Добро утро на всички и честит празник на всички деца.

# 12
  • Мнения: 10 360
Честити да са децата ни - здрави, усмихнати, щастливи.

Помня безгрижното детство. Липсва ми, искам пак да съм дете...

Нашето момче ще го водим на торта, това по традиция Laughing
Подаръци купувате ли им и по-точно на големите деца. Като беше малък беше лесно, сега просто съм се изчерпала откъм идеи.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 7 192
Много хубаво детство имах. Живеехме в блок, пълен с деца. Учихме в кварталното училище и ходихме заедно. Първата смяна се чакахме в 7,10, а за втора смяна в 13,10. После се прибирахме заедно. Баба ми се пенсионира рано и тя отговаряше за всички деца в блока Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Днес в градината ще имат тържество. А довечера сме на детско парти.

П.С Балоните ги надухме с помпа. Но бяха 20, а пък госпожиците препират да са първи в градината , та имаме краен срок

# 14
  • Мнения: X
Не, без подаръци.

Общи условия

Активация на акаунт