Звездни компромати - 365 част

  • 86 368
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24 329
За бившия си Мария казваше, че е нейн стилист и се грижи за цялостната ѝ визия както на сцената, така и в личния живот. Човекът явно има вкус и облагородява половинките си.
Whistling Абсолютен циг@нин е тоя Митко

# 16
  • Мнения: 5 903
Тъпи родители-тъпи деца. Сега, друг е въпросът, че никой доброволно няма да се признае за тъп.

# 17
  • Мнения: 11 747
Мария, понеже днес много я споменавахте
https://www.instagram.com/p/BjNhvz0Ad7H/?taken-by=maria_official_bulgaria

# 18
  • Мнения: 1 700
Благодаря за новата тема.

Вместо "зспис" с натежало сърце ще кажа, че Джери Бътлър си е тръгнал. С Шушка 😪

# 19
  • Мнения: 3 677
Той един стил, на Марчето,то пък една сцена. Scream

Относно деца, среда, родители, дори гени, аз лично предпочитам да гледам на всеки индивидуално, а не задължително като следствие, съвкупност някаква от всичко изброено по-горе. Разбира се, че всичко изиграва своята роля в оформянето на личността, характера и т.н., но все пак, всеки е едно отделно "нещо" си.
Сигурно е нелогично, но аз съм малко зле с логиката, така и никога не ми стана ясно, откъде накъде 2+2=4, като това ми неразбиране имаше горчиви последствия в моето личностно, но и умствено  развитие. JoyJoy

# 20
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Моя син го държим далеч от подобна музика. В къщи не слушаме, в близкото ни обкръжение - също.
В училище каквото чуе, това е. Но, ми прави впечатление, че подобните чалготийски песни не са много популярни сред децата в класа ни. За щастие Peace
Бих искала, ако е възможно,пожелавам си го и в бъдеще да страни от подобен род долнопробна музика. Визирам чалгата и най-вече повярвалите си изпълнителки Whistling

# 21
  • София
  • Мнения: 4 328
тръгнат ли на училище, децата много бързо разбират кои са криско, гери-никол, сузанита и производни. въпросът е с какво са свикнали вкъщи и извънучилищната среда, в която се намират.
синът ми не понася гореизброените, но знае кои са, какво да прави детето.
ми, всеки с вкусовете си, какво толкова;)

Хъш, благодаря за темата:)

# 22
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205

Вместо "запис" с натежало сърце ще кажа, че Джери Бътлър си е тръгнал. С Шушка 😪
Оф, разби ми сърцето. Голям сладур ми е.

Благодаря за темата.

# 23
  • Мнения: 276
Е не може да се отрече, че Мария беше доста по-стилно облечена в брака си с Митко, отколкото с Гущеров.

# 24
  • Мнения: X
В някаква тоалетна ли се е снимала.С паравани за Gloryhole Grinning
И как така бучката силикон в устата ѝ я няма?

# 25
# 26
  • Мнения: 9 652
"Това е мама, а това е майката на мама!" Wink
Амалия Кнаус 72г., майката на Мелания Тръмп:

Скрит текст:


# 27
  • София
  • Мнения: 6 062
Благодаря за темата, Хъш!  bouquet

Ирина Шейк
Скрит текст:

# 28
  • Мнения: X
Благодаря за темата, Хъш!

Джена Дюън, бивша Тейтъм, танцува на хитовете на 80-те.
https://www.youtube.com/watch?v=wTCsg7_5azg

Джесика Алба с фотосесия в стил 80-те. Тази мода ми е сред най-грозните евър и завръщането й хич не ме радва.  Crossing Arms
Скрит текст:

Ел Фанинг и Джоли - признавам си ролята на злодейка много й отива на Джоли.  Laughing
Скрит текст:
Гага
Скрит текст:

# 29
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Семейство Симетрия

Общи условия

Активация на акаунт