Дневникът - тема 93 - Да отслабнем всички заедно!

  • 50 223
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 223
И аз напоследък си угаждам и не мога да се спра

# 736
  • Мнения: X
Аз пък изненадващо за самата мен не си угаждам. За няколко неща умирам от забранените - сладолед, течен шоколад Нутела и пържени картофи със сирене и студена бира. Та сега някак... да видим как ще е в бъдеще, обаче не ми се яде. Тоест яде ми се, но ми е приоритет да не ям. Минах покрай една Нутела и се олигавих.... Обаче грабнах малини и сега съм доволна.

# 737
  • Varna
  • Мнения: 201
Изкарах днес на вода!
Май твърде мотивирана … без да исках..
Постригаха ме, боядисаха и гел лак Simple Smile
и 2 ми казаха ,че мн съм отслабнала … нямам търпение утре да правя нова трен и вече да ям!
Мотивацията е ,че рд наближава на сина ми,а сутринта 72,1 кг ,сега 71,6 ,споделяйте меню Simple Smile

# 738
  • Мнения: X
Аз днес съм на пържени яйца с домати и краставици и диня. На вечеря пикантна наденица на грил тигана, маслини, салата и 100гр малини.

# 739
  • Мнения: X
ЕЕееее, Гери, браво!!! Хайде, каква е следващата цел? Нещата се случват, трябва просто да сме достатъчно мотивирани.
Четейки споделеното от pvacheva  за умората си дадох сметка, че последните месеци правих типично нейните грешки. ПиЙо, съчетано с 21 ДФ, ПиЙо, съчетано с тренировки на Румяна, последователни  тренировки от 21 ДФ, съчетани помежду си- аеробна с пилатес или бар.  Laughing И после- нямам пауър. Ами- нормално. Или умората взема превес, или техниката страда. Често и двете. Откак го давам по- лежерно, тренировките ми доставят все по- голямо удовлетворение, а в огледалото виждам все по- усмихнатото си отражение.

Имам още доста работа по себе си, но имам и успехи. Сега си давам малко почивка от тренировки, но скоро- пак. Ще ми се през това време да държа храненето под контрол, но не искам да се заричам. Ще се постарая, само това мога да обещая.  Blush

# 740
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 223
TuЛи, нямам друго движение и затова карам по две тренировки Simple Smile В дните когато се разхождам повече карам с една Simple Smile
Снощи ММ прави пици и нямаше как да му откажа и днес не искам да виждам нито кантар нито огледало Sad

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Хайде в новата тема Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/?topic=1050495.new#new

Общи условия

Активация на акаунт