ПРОТЕСТ НА МАЙКИ

  • 1 282
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 156
Здравейте мами,
слушам в момента коментарите по Нова телевизия за протестиращите майки и съм безкрайно възмутена как един господин не му знам името се опитва да ми обясни, че 160 лв. са напълно достатъчни за отглеждане на дете даже и на близнаци.
БРАВО на майките които, са там, съжалявам че не съм в София в момента  и не мога да отида.

Но в тази държава се обръща внимание само на пенсионерите, без да искам да ги обидя.Но те представляват едно ГОЛЯМО мнозинство, за разлика от нас майките!
Господи този ми иде да го......

# 1
  • Мнения: 133
Всеки, който изказва подобно становище, трябва да бъде принуждаван да живее няколко месеца със 160лв.!!! #Cussing out
Нека издържа САМО себе си с тези пари - да видим дали ще се справи!  #2gunfire

И всички, които са вътре в парламента! Нека те живеят на майчински... Едва когато това се случи имат право да изразяват мнение по въпроса!

Срам ме е, че България се отнася така с майките си  Cry

# 2
  • София
  • Мнения: 478
Всеки, който изказва подобно становище, трябва да бъде принуждаван да живее няколко месеца със 160лв.!!! #Cussing out
Нека издържа САМО себе си с тези пари - да видим дали ще се справи!  #2gunfire

И всички, които са вътре в парламента! Нека те живеят на майчински... Едва когато това се случи имат право да изразяват мнение по въпроса!

Срам ме е, че България се отнася така с майките си  Cry

Подкрепям! Макар че аз съм на работа и не мога да следя развитието на протеста... А линкът към подписката не ми се отваряше  newsm78

# 3
  • Мнения: 3 336
Всеки, който изказва подобно становище, трябва да бъде принуждаван да живее няколко месеца със 160лв.!!! #Cussing out
Нека издържа САМО себе си с тези пари - да видим дали ще се справи!  #2gunfire

И всички, които са вътре в парламента! Нека те живеят на майчински... Едва когато това се случи имат право да изразяват мнение по въпроса!

Срам ме е, че България се отнася така с майките си  Cry

Подкрепям! Макар че аз съм на работа и не мога да следя развитието на протеста... А линкът към подписката не ми се отваряше  newsm78

Вчера близнашките майчета бяхме силно представени, дори в парламента бяхме 2 с близнаци и 1 бременна с близнаци Peace Дойдоха още 2 майчета и един татко с близнаците, ние нашите ги оставихме вкъщи. Благодаря на мамите, които дойдоха Peace

Аз съм майчето, което говори основно по Нова телевизия с дедито, дето се изказа неподготвен за количките Blush Разтръбих навсякъде за това, че 150 лв са ни само памперсите на майките с близнаци, мъжа ми после ми се кара, че само това съм говорила, ама то си е истина bowuu

# 4
  • Мнения: 412
гордея се с вас мили майчета които правите толкова много за всички ни!!добре че ви има!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 134
И аз напълно подкрепям този протест  newsm10

Те само се подиграват с нас българските майки. Навсякъде само се говори за демографския срив и тем подобни глупости, а какво се прави по въпроса - НИЩО. Ние с мъжа ми като студенти в Германия нямаме право на помощи тук и най-комичното е че и от нашата мила родина също нищо не ни се полага. Гордея се, че отглеждам две българчета, които за съжаление не са мили на страната си.
А това че на майки с близнаци се изплащат майчинство като за едно дете, просто главата не ми го побира.

БРАВО момичета! Трябва по често може би да им се напомня на онези главоци в парламента, че до Европа не се стига с 18 лева детски!

# 6
  • Мнения: 3 336
И аз напълно подкрепям този протест  newsm10

Те само се подиграват с нас българските майки. Навсякъде само се говори за демографския срив и тем подобни глупости, а какво се прави по въпроса - НИЩО. Ние с мъжа ми като студенти в Германия нямаме право на помощи тук и най-комичното е че и от нашата мила родина също нищо не ни се полага. Гордея се, че отглеждам две българчета, които за съжаление не са мили на страната си.
А това че на майки с близнаци се изплащат майчинство като за едно дете, просто главата не ми го побира.

БРАВО момичета! Трябва по често може би да им се напомня на онези главоци в парламента, че до Европа не се стига с 18 лева детски!

Благодаря, борбата тепърва започва, както се очертава, важното е, че има раздвижване по исканията ни от парламента  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 478
Аз също исках да се включа в подписката, но не ми се отваряше линка   Rolling Eyes

Предполагам, че цялата ситуация засяга и по-бъдещите мами - т.е. и такива като мен, макар още да нямам деца   Grinning

Изчетох всичко за протеста -   bouquet  на участничките.

# 8
  • Мнения: 3 336
Аз също исках да се включа в подписката, но не ми се отваряше линка   Rolling Eyes

Предполагам, че цялата ситуация засяга и по-бъдещите мами - т.е. и такива като мен, макар още да нямам деца   Grinning

Изчетох всичко за протеста -   bouquet  на участничките.

Подписката е още активна и ще има втори протест на 1 юли.  Peace Ще очакваме повече хора. Този път мислим за шествие.

# 9
  • Мнения: 5 253
здравейте и от мен,още една бъдеща мама на близнаци
прочетох за този протест,но не можах да намеря линка ,където мога да гласувам,нямам много време за интернет,но бих се включила поне по този начин да ви подкрепя.наистина е подигравка с нас и децата ни да ни дават маичински за едно дете .

# 10
  • Мнения: 4 978
здравейте и от мен,още една бъдеща мама на близнаци
прочетох за този протест,но не можах да намеря линка ,където мога да гласувам,нямам много време за интернет,но бих се включила поне по този начин да ви подкрепя.наистина е подигравка с нас и децата ни да ни дават маичински за едно дете .

http://www.zdrasti.net/bgmamma/

# 11
  • София
  • Мнения: 478
Сега вече видях линка и се включих и аз!  Peace

# 12
  • Мнения: 3 336
Да ви кажа, че утре с Клео ще се изявяваме от 20.45 по ББТ - Балкан българска телевизия, имаме номера на откритата линия и той е 983 37 75 и 983 37 27, с 02 отпред ако звъните от друго населено място. Ще очакваме включвания. Съперници ще ни бъдат Христина Христова и Петър Мръцков. Моля, възползвайте се да изразите мнение   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт