Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 030
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 987
Да се присъединя и аз към чакащите мнение за четката за лице от Лидъл...Hands V

# 421
  • Мнения: 544
Момичета, купих си този уред и предполагам, че на него казвате "бялото мезо".
Как го ползвате? Има 2 бутона, откъдето се правят настройките. След като включа уреда, например на червената светлина, започвам да го движа по лицето с някаквъв серум, доколкото разбрах. Усеща ли се нещо върху кожата при ползване, като затопляне, зачервяване? Може ли да се изполва и за шията? Този уред има ли някаква вибрация или само различните светлини? На дисплея отчита ли намаляването на 10-те минути или като минат сам се изключва? Мезото подходящо ли е да се използва с колагеновия серум на Биотен? Колко често го ползвате? След колко време има видим ефект? С какво го почиствате след края на процедурата?
Въпросите ми станаха доста, но вие сте тези, които можете да ми отговорите! Благодаря ви предварително! Hug

# 422
  • Мнения: X
Имам такъв уред. Настройваш си светлината, за това което искаш да правиш. Всяка светлина е за различна процедура/виж в книжката/. Уреда е настроен за работа в продължение на 10мин. като след това сам се изключва.
Лично аз правя процедура по 10мин на ден. с червена и 10мин. с жълта светлина. Правя кръгообразни движения по лицето, на тяло не съм го ползвала.
След процедурата го почиствам със спирт. Ефект за мен има, ползвам го от лятото.

# 423
  • Мнения: 544
Имам такъв уред. Настройваш си светлината, за това което искаш да правиш. Всяка светлина е за различна процедура/виж в книжката/. Уреда е настроен за работа в продължение на 10мин. като след това сам се изключва.
Лично аз правя процедура по 10мин на ден. с червена и 10мин. с жълта светлина. Правя кръгообразни движения по лицето, на тяло не съм го ползвала.
След процедурата го почиствам със спирт. Ефект за мен има, ползвам го от лятото.
Благодаря, Теди! Значи не би трябвало да има някаква вибрация, а само светлини. С какви козметични средства го ползваш и колко често? Назад в темата се споделяше, че ако няма добър контакт с лицето има звукова индикация.

# 424
  • Мнения: X
Имам такъв уред. Настройваш си светлината, за това което искаш да правиш. Всяка светлина е за различна процедура/виж в книжката/. Уреда е настроен за работа в продължение на 10мин. като след това сам се изключва.
Лично аз правя процедура по 10мин на ден. с червена и 10мин. с жълта светлина. Правя кръгообразни движения по лицето, на тяло не съм го ползвала.
След процедурата го почиствам със спирт. Ефект за мен има, ползвам го от лятото.
Благодаря, Теди! Значи не би трябвало да има някаква вибрация, а само светлини. С какви козметични средства го ползваш и колко често? Назад в темата се споделяше, че ако няма добър контакт с лицето има звукова индикация.
Има нещо като вибрация, по-скоро го оприличавам на прищипване, като лек ток. Ползвам корейска козметика т.е. серум хиалурон или с избелващо действие, но само корейски. Няма звук при мен.

# 425
  • Мнения: 49
Моля споделете мнение за този апарат.Същият ли е като бялата мезотерапия?Никой ли не го е ползвал?

# 426
  • Мнения: 7 106
Момичета, само върха на шпатулата се почиства със спирт. Уредите за ултразвук и мезото се почистват с мокри кърпи, пише го и в книжките. Ще си съсипете уредите така с този спирт. Вземете от детските антибектериални кърпи, ако се притеснявате от бактерии, но не ползвайте спирт по главите на мезото.

# 427
  • Мнения: 7 106
martinelli , не, не е същото като уреда за мезотерапия. Това е ултразвук + светлини.
А уреда за мезотерапия освен тези двете функции включва  електропорация и електроосмоза. Какво представляват те, можеш да прочетеш тук:
https://dermis.bg/en-product-details-40.html
Тоест по-добрият вариант е уред за безиглена мезотерапия, защото има допълнителни функции в сревнение с този, който си показала.

# 428
  • Мнения: 49
Много благодаря за отговора 😊 наистина ми беше полезно

# 429
  • Мнения: 2 452
Здравейте искам да си купя уред за околоочната зона и четох назад че някоя от вас си взе но не намерих повече коментар дали е доволна. Някой има ли отзиви основния ми проблем са торбички и пачи крак. Благодаря

# 430
  • Мнения: 914
Аз си взех едно масажорче от Амазон - https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B018Z2RZ2K/ref=oh_aui_i_d_old_o … iew_1545548555524
Като цяло съм доволна, много е приятно.
Сякяш наистина помага да няма подпухване, на всъщност нямам сериозни проблеми с торбички и тъмни кръгове, та не мага да съм напълно сигурна. Тук таме имах сутрин малко подпухване под едната око и май наистина напоследък не се е случвало.
Дали наистина се усвояват по-добре кремовете - знам ли, ама се надявам Simple Smile
(За фините линии - още не мога да преценя)
П.с. Трудно нещо целя буквите от телефона, ще ме извините, за което Simple Smile

# 431
  • Мнения: 574
martinelli , не, не е същото като уреда за мезотерапия. Това е ултразвук + светлини.
А уреда за мезотерапия освен тези двете функции включва  електропорация и електроосмоза. Какво представляват те, можеш да прочетеш тук:
https://dermis.bg/en-product-details-40.html
Тоест по-добрият вариант е уред за безиглена мезотерапия, защото има допълнителни функции в сревнение с този, който си показала.
Мисля, че това е само мезотерапия. По-добре е вариантът на 3-ия ред, втория уред - черния, който е 200 лв, намален от 250. Той има и радиочестотен лифтинг. Аз имам предната генерация и наистина има доста ефект.
https://dermis.bg/en-catalog-details-6.html Но е с изчерпана наличност.
Обаче виждам, че го има и в този сайт, на доста по-ниска цена - 127.20 лв. По принцип от тук си взех и моето, но то е явно стария модел.
https://novakoja.com/collections/%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8- … %82%D0%B2%D0%B0-1

# 432
  • Мнения: 914
Взех една мезотерапия от novakoja за подарък на майка ми, мисля че намалението е до края на декември.
Сега съм взела назаем лед маската, която й подарих по-рано, на съм я ползвала веднъж, та освен, че е малко тежка и неудобна този тип маска не мога да дам още отзиви. 

# 433
  • Мнения: 574
Любопитно ми е за маската. Като имаш отзив, мини да кажеш има ли кяр наистина.
Взех една мезотерапия от novakoja за подарък на майка ми, мисля че намалението е до края на декември.
Сега съм взела назаем лед маската, която й подарих по-рано, на съм я ползвала веднъж, та освен, че е малко тежка и неудобна този тип маска не мога да дам още отзиви. 

# 434
  • Мнения: 383
Момичета имам въпрос..четох,четох...за Коледа получих гифт карта и реших да си купя уред за лице.
Не мога да реша мезотерапията със светлините да си взема или Д`арсонвал..
На 25 съм,суха кожа,някоя друга пъпка преди МЦ..Малко черни точки за разкош и сенки+торбички под очите (определено ще ползвам уреда в околоочната зона). Но имам 2 метални зъбни  импланта и ме е страх-четох за Дарсонвал да не се ползва с брекети-незнам дали би имало проблем за имплантите.
Бихте ли ми казали кое ползвате и за какво ви е помогнало.
Благодаря Simple Smile

Последна редакция: чт, 27 дек 2018, 03:41 от N!A

Общи условия

Активация на акаунт