сгъваема кошара

  • 702
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 80
Здравейте! искам да купя сгъваема кошара за игра и спане, но като ги гледам в магазина са почти еднакви/с повече или по малко джобове/. има едни които са по квадратни и ги водят за игра.  Сега в Метро Бертони е на промоция и аз общо взето незнам какво да купя. Казаха ми че някои лесно се обръщали...Моля ви споделете ми вашия опит за да ми помогнете в избора... newsm78

# 1
  • Мнения: 8 917
Здравейте! искам да купя сгъваема кошара за игра и спане, но като ги гледам в магазина са почти еднакви/с повече или по малко джобове/. има едни които са по квадратни и ги водят за игра.  Сега в Метро Бертони е на промоция и аз общо взето незнам какво да купя. Казаха ми че някои лесно се обръщали...Моля ви споделете ми вашия опит за да ми помогнете в избора... newsm78
С Чиполино сме - много съм доволна Peace По повод обръщането - не мисля, че е възможно Naughty

# 2
  • Мнения: 953
Ние сме с на ТСМ и не могат да се обръщат.

# 3
  • София
  • Мнения: 607
Аз купих от МЕТРО Бертони, много съм доволна. Няма никакъв проблем с обръщането, въпреки че Борис се опитва да се преметне през нея. Не видях колко сте големи, но единственото, което не ми хареса е, че има само долно ниво и трябва да внимаваш да не става течение по пода  на мястото, където ще я сложиш.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
И ние сме с Чиполино,и аз съм мн доволна/макар да  не съм привърженик на тази марка/

# 5
  • София
  • Мнения: 551
Аз пък съм много доволна от Mini Star на HAUCK,малко по-скъпа е но си заслужава.Има и по-евтини варианти без второ ниво,защото като гледам възрастта на детето ти второто ниво няма да ти е необходимо.

Общи условия

Активация на акаунт