Как родихте?

  • 7 440
  • 157
  •   1
Отговори
# 45
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Цитат на: mam@
Планово секцио по медицински причини.
Според мен нямаше такива, но.... ( Money )....



щях да напиша АБСОЛЮТНО ,ама абсолютно същото със същата иконка накрая.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 555
хм - е то какво излиза 50% от децата се раждат секцио - да видим какво ще стане, когато извадката придобие по-представителен вид  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 47
  • София
  • Мнения: 366
Секцио, един ден преди плановото, по медицински причини.

# 48
  • Мнения: 185
И двата пъти нормално, без упойки. След първото трудно раждане бях решила втория път да си искам упойка, но отидох с 8 см разкритие и нямаше как да ми я сложат. Добре поне, че родих много, много бързо, лесно и безпроблемно  Grinning

# 49
  • Мнения: 507
Планово секцио по медицински причини

# 50
  • Мнения: 2 609
Планово секцио,по медицински причини.Колкото и да се надявах,че ще родя нормално бебка си остана седалищно до последния момент и... ме срязаха,но пък се въстанових доста бързо newsm44  newsm44  newsm44

# 51
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Планово секцио по медицински причини.

# 52
  • София
  • Мнения: 625
Естествено раждане с епизотомия. Исках епидурална упойка, но вече беше късно! Втори път без упойка НЕ!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Естествено раждане, без упойка, 7 ч. на системи, с бавно разкритие, в резултат на което - епизиотомия и разкъсвания  Cry  Ама другия път пак така  ще раждам - мазохистка!  Wink

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Естествено раждане със спинална упойка към края.

# 55
1-ят път - нормално раждане с епидурална - 3995гр бебе
2-ят път - естествено раждане - 3950гр бебе

# 56
  • Мнения: 1 437
Цитат на: sve
Нормално със системи и епизиотомия. Само не разбрах защо на магарето не можех да напъвам та се наложи доктора да ме натисне по корема  Rolling Eyes

и аз - първия път
втория - само със системи

# 57
  • Мнения: 3 200
По естествен начин, без упойка

# 58
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз се чудих как да гласувам.
Макар и двете раждания да бяха секцио, първото се наложи в процеса на раждането, а второто беше планово (сигурно по медицински причини). Така че избрах този вариант с второто раждане, че ми е и по- прясно.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 728
Първото-за около един час.

Общи условия

Активация на акаунт