давате ли зрънчо?

  • 2 394
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 794
Захраних рано, мисля че пробвах с картофено пюре, не го хареса и дадох моркови на ХИПП.
Кисели не е яла никога, защото не обича, бисквити яде рядко, пак по причина, че не обича сладки неща /освен шоколад/. Не подслаждам нищо.
Но не разбрах как всичко това се отнася към това дали детето ми ще обича плодове? Аз също не обичам, рядко и то определени плодове ям. Което не може да се каже за зеленчуците, защото и двете много обичаме зеленчуци.

# 31
  • Мнения: 27 524
Всичко това е много хубаво и правилно, но моята банан яде само когато е гладна и то половин. А ябълка капва едно тънко резенче и не иска повече. С какво да я залисвам,докато се разхождаме час и половина два?  newsm78 Не става с плодове, остават боклуците.  Laughing

Е, да, така е. Ами по-добре бисквитки и солетки. Не са пържени и са от брашно  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 6 794
Всичко това е много хубаво и правилно, но моята банан яде само когато е гладна и то половин. А ябълка капва едно тънко резенче и не иска повече. С какво да я залисвам,докато се разхождаме час и половина два?  newsm78 Не става с плодове, остават боклуците.  Laughing

Е, да, така е. Ами по-добре бисквитки и солетки. Не са пържени и са от брашно  Peace
Така де, аз съм писала по-напред в темата, че вече давам солети, точно заради това. Peace

# 33
  • Мнения: 4 392
Klemy ,докато пишех си мислех ,дали пък просто не обича плодове newsm78 .Но щом казваш ,че и ти не обичаш,може пък и вкусът да е генетично заложен донякъде newsm78.Имах предвид,че ако не е яла плодове отначало,а само изкуствено подсладени храни,може би това е причината..Но ,съгласна съм ,че някои хора са изключение.Детето на една моя съседка до ден днешен не близва плод(Какво дете пък аз,тази година е абитуриент Laughing),но се развива добре.Хората са различни.Всеки знае инстинктивно ,какво би му понесло добре.
Пробвай с различни (подходящи)плодове.Все нещо ще и хареса Laughing

# 34
  • Мнения: 27 524
И моя приятелка не обича плодове. Ама никак. Много жалко, но се случва.

Солетки и бисквити и аз ще давам, няма начин. В град с хора живеем. Да бяхме на самотен сотров с банани и кокосови орехи по палмите - става, ама....тук няма как, за съжаление.  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 6 794
Разводнихме темата, но нейсе...
Не че не ги яде въобще, но от ябълката изяжда едно резенче и не иска повече, от банана, половин в най-добрия случай, череши -2-3, ягода - половин. Цитрусови не иска, явно и са кисели....С една дума, не че съвсем ги отказва, но не може да се каже, че ги яде.  Laughing

# 36
  • Мнения: 6 315
Вчера за пръв път яде Зрънчо, защото имаше детско парти и не успях да го опазя. Задави се жестоко - даже го обърнах с главата надолу. За мен това е боклучава храна... До колкото зависи от мен ще го спирам от нея сега.

# 37
  • Мнения: 3 932
Давах, когато излизахме на площадката в квартала, защото всички ядяха и предпочитах да давам аз, отколкото да яде от ръцете на др. хора, не защото одобрявам подобна практика...(това за София)
Тук никой  не носи храна на детските площадки (за щастие), а когато излизаме купувам солети, гризини, има и едни сиренца на пръчици, които си хапва с удоволствие.
Не виждам лошо да се дава нещо подобно, както и сладки неща, стига да не се прекалява, но това сме го дъвкали в доста теми преди...

# 38
  • Мнения: 5 790
Не, не давам. Не смятам, че има някаква полза от него, а солта му е твърде много.

Общи условия

Активация на акаунт