Какви пюрета давате на бебоците?

  • 4 959
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 202
С готови,нямаме си село.

# 31
  • Мнения: 432
Готови,домашни.Зависи от финансите.

# 32
  • Мнения: 4 621
Готови Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 7 019
Преди да започнем с кухнята давах само готови. Сега вече давам и готови и приготвени в къщи, според времето ми.

# 34
  • Мнения: 3 537
Ами аз захраних със пюрета Ам-ам от начало.След това всички си ги правех аз  и стерилизирах за 10 дена напред да има.Само плодови пюренца взимах от магазина.А и домашните повече ги харесваше.купувала съм си зеленчуците от пазара или близкия плод и зеленчук.

# 35
  • Мнения: 3 929
Когато нямям време, купувам готови. А иначе му приготвям домашни и му купувам за разнообразие.

# 36
  • Мнения: 1 555
Давам и домашни, и готови пюрета, то си трябва разнообразие, нали ?  Grinning

# 37
  • Мнения: 1 107
От 6 до 9 месеца - готови, после - домашни (готови - най-много веднъж седмично).
Не съм го записвала на кухня.

# 38
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Предимно готвих от купени продукти от пазара, село нямаме. А купешки в редки случаи, ако не ми се е готвило или се е налагало да излезем за навън да има.
Аз също не съм го записвала на кухня, от както стана на 9м. започна да яде от нашата храна (като добавя само че се храним здравословно, без месо и не използвам подправки които не се препоръчват за бебета).

# 39
  • Мнения: 596
Преди 10 дни започнах с домашно картофено пюре, сега сме на Хип. Пюретата на Хип повече ги харесва, продължавам с готовите пюрета.Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 3 787
В началото давах готови-на Хип,Гербер,Сънвал,Нестле.После минахме на Ганчев и сега,ако се наложи да яде готово,само техните признава.Още ми се въргалят из шкафовете пюрета на Хип и на Гербер,които се чудя какво да правя Crossing Arms
Сега сме на кухня Peace

# 41
  • Мнения: 2 885
Само готови. Нямам доверие на продуктите от пазара или да го дам на кухня след време. Правя меню за месец напред.
Само аз си знам как днес от Хер бебе на Мадрид до нас влачих чанта със 70 бурканчета. Whistling

Последна редакция: сб, 03 юни 2006, 01:09 от немирница

# 42
  • Мнения: 601
Аз приготвям зеленчукови и месни. Правя също кисел и някои други десерти, мои измишльотини - сега актуални са черешките. Плодови купувам, защото само лятото има по-голямо разнообразие, също и някои десерти с извара, сметана и т.н.

# 43
  • Мнения: 559
И при нас е така.Все още сучи доста активно и хич не си пада по твърдата храна.

# 44
  • Мнения: 3 760
аз още не давам, но като започнем захранването мисля да давам домашни  Peace
И аз така!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт