🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 666
  • 892
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 1 324
Джулиана втори ден повтаря, че не пие алкохол 😃

# 181
  • DE
  • Мнения: 9 068
Бобо ми струва пиян Thinking

# 182
  • Мнения: 6 999
Манчев ѝ направи голям комплимент: "Помня те от дете".

Ева защо сервира от всичко по четири? Странно.

Бобо: "Направила си е бележка".

Джулка: "От куртоазия не изядох трета чиния".

Титани на мисълта, които се конкурират.

На Бобо изцепката съм я пропуснала, но кутроазията на Джулка ме завря под масата.  Joy

# 183
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ева не се чувства добре и на място. Направо си личеше, че не е ок. Не ми хареса как сготви, някак непохватна, което е странно предвид възрастта ѝ и опита ѝ. Нещо не ми изглежда вкусно.

# 184
  • Мнения: 8 974
Обаче може да ръсят бисери,титани са,но са ми забавни.Толкова е лека и приятна обстановката,няма конкуренция,няма злоба.

# 185
  • Мнения: X
Бобо да покаже бобъра и Лейди Би ще извиси глас от кеф,така не става Grinning

# 186
  • Мнения: 68 562
Защо не готви у тях....изтървах началото. И средата. И края Joy

# 187
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Защо не готви у тях....изтървах началото. И средата. И края Joy

Защото е от Айтос.

# 188
  • София
  • Мнения: 20 041
Не ми хареса това, че Ева не хапна цяла вечер. Можеше да си сипва по малко от ястията и само да ги побутва из чинията, вместо да стои на празна маса.  Rolling Eyes

# 189
  • Мнения: 68 562
Вчера не бяха ли в Пловдив?

# 190
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Благодаря, смайлис!  Hug Странно решение от нейна страна. Не зная с каква цел го е направила, но аз лично не го приемам като знак на уважение към колегите й, дори напротив.  Confused

Това са от картичките, върху които раздават автографи. И аз съм писала върху подобни.

Вчера и днес Бобо сто пъти направи намеци за възрастта на Ева. Все пак е необходимо човек да има нещо между ушите.

# 191
  • Мнения: X
Ех как изпсува тоя Бобо...приспадам му точки!

# 192
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 489
 Този Бобо,сякаш котето сготви в тавата.

# 193
  • София
  • Мнения: 20 041
Това са от картичките, върху които раздават автографи. И аз съм писала върху подобни.
Да, видях, че е от тях, но пак ми е странно. Излезе от къщи, не може да е нямала по-подходящ лист подръка. Иначе навън и аз съм писала върху най-различни подръчни предмети.  Laughing

# 194
  • Мнения: 13 082
Според мен е написала списъка набързо докато пътува и за това е на картичка, не е имала друго в чантата. Преди смартфонитв пишех на всякакви намерени в чантата си неща 😆 включително обелки от дъвки и кутии от цигари. Обаче ми остана загатка защо не яде нищо.

Общи условия

Активация на акаунт