🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 697
  • 892
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 7 847
Обожавам заек. Ловджия ми е казвал рецептата- 200 мл. олио, 500 червено вино, в тенджера, на порции, докато изври течността. Любимо.

Бива вечерта.
Ха! И аз я знам тази рецепта от... ловджия. Бо- же- стве-но!😘
Бобо, макс. точки. А си мислех, че като каже заек половината няма и да опитат.
Хлъц. Малко прекали с хлъц бирата... Явно, когато омесваш питиета му викат " пия бира" 😁😁😁
Само не мен ли ми направи впечатление, че като нареди зайците в тавата ги метна във фурната без фолио, а ги извади с фолио. Та това ме навежда на мисълта, че някой скрит му помага/ подсказва. Не че има значение. Но браво за креативната вечеря.
Хлъц!

# 331
  • Мнения: 3 960
Може да го е сложил по време на печенето.

# 332
  • Мнения: 6 604
Фолио имаше подпряно на фурната, когато  проверяваше заека  по едно време.  Това го видях. За разлика от половината вечеря, която не успях.😁😂😂😂

# 333
  • Мнения: 3 154
Не носи на алкохол, а прекали ли - явно го избива на агресия т.е. продължи ли в същия дух има потенциал да стане от най-лошия вид пияници. И в тази връзка за мен нищо друго от представянето му за вечерта не може да заличи впечатлението от неадекватната реакция и псувнята. Може и да е било вкусно, особено ако не си гледал как е приготвено...Салатата не видях да се мие, зад котлона имаше една шепа сусам - аз лично бих си спестила суперлативите.

# 334
  • Мнения: 28 441
Салатата не я изми, почна да я къса и каза "Доматчетата ще ги измием!"  Shocked
Не съм впечатлена чак толкова от вечерята,.....не харесвам боб, особено пасиран, също и патешко, но определено се справи добре и вложи доста старание, колкото е възможно за мъж! Joy  Не очаквах  честно казано....! Не ми хареса и рязкото прекъсване на Ева и псуването, не е редно домакин да псува гостите си....само за това бих му намалила оценката, заради просташката случка! bowuu

# 335
  • Мнения: X
Не носи на алкохол, а прекали ли - явно го избива на агресия т.е. продължи ли в същия дух има потенциал да стане от най-лошия вид пияници. И в тази връзка за мен нищо друго от представянето му за вечерта не може да заличи впечатлението от неадекватната реакция и псувнята.

+1

# 336
  • Мнения: 1 194
Много е неприятно, като някой вземе думата и не се усеща кога да спре. Псувнята накара Ева малко да си поеме дъх и после тя си си продължи пак на ново. Не знам какво и беше станало тази вечер, но наистина не млъкна. А по време на изненада, така се беше навряла в него, че щеше още малко и да го лапне. Струва ми се не само лейдито му е мераклийка.

# 337
# 338
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Псувнята накара Ева малко да си поеме дъх и после тя си си продължи пак на ново.

Да го похвалим, а? Всички говореха в този момент. Не само Ева, но пък тя му се извини на всичко отгоре. Аз бих го навряла там, откъдето се е появил.

Струва ми се не само лейдито му е мераклийка.

Някой има много развинтено въображение.

# 339
  • Мнения: 1 194
Постъпката му не я одобрявам, но не беше лошо да беше дала думата и останалите.
А за въображението хич не си права, много съм зле.

# 340
  • Мнения: 4 393
Много грозна сценка беше това с псувнята. И тоя Бобо ли е, Мобо ли е, да се благодари, че имаше насреща си толкова толерантни гости, че можеше да стане тотален цирк. В този смисъл, браво на Ева, че преглътна егото си, и се получи епизод. За менюто - ми не съм толкова впечатлена, като за 40 точки. За мен 40 точки трябва да се заслужат със специално меню, специална обстановка, специално отношение, специални емоции...не ги видях тук. Да, постара се момчето в пиенето на бира, и с готвенето в началото, и дотук. Както и да е, харесвам си шоуто и ще продължа да си го гледам, но много се надявам такива сценка като псуването, да ни ги спестяват  занапред.

# 341
  • Мнения: X
Аз не разбрах - тази къща на Бобо ли беше или и той я беше заел за Черешката?

# 342
  • Мнения: 11 541
Аз не разбрах - тази къща на Бобо ли беше или и той я беше заел за Черешката?
На един прЕател е къщата.

# 343
  • Мнения: 9 029
Къщата била на приятел.Това момченце,много зле,ще се сърдим на масата като децата!
А  Ева я недолюбват много от пръв поглед,защото и физиономията и погледа й са надменни.

# 344
  • Мнения: 14 070
Много мераклийки за тоз' Сиганин. И в темата, и в предаването... На мен ми е противен. Голям мъжкар е, как напсува жена, за която не е спрял да повтаря и натъртва, че е стара, направо излязла от Джурасик парк. Поредното леке със самочувствие.

Общи условия

Активация на акаунт