🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 704
  • 892
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 14 672
Ох, много е хубав апартамента.

# 646
  • Мнения: 4 737
Голям сбирщайн,не знам какво му харесвате! Има индивидуални попадения,но така скупчени ....бляяяк,пък тези бели вратички с огледалцата на този кафяв корпус и кафява кухня пффффф

Гледам,че и сега се дава под наем,мисля,че се е приютил там за снимките само,ма не е предвидил,че бг-мамата ще му разпердушини прикритието. Stuck Out TongueStuck Out Tongue Closed Eyes

Иначе -голямо плямпало,много претенции,много мъка ...

# 647
  • Мнения: 1 797
Ох, много е хубав апартамента.

Може, но не е негов. А той каза, че живее под наем в него, но държал на класиката и ценностното, т.е. приписа си заслугите за мебелите. Кому е нужно!

# 648
  • Мнения: 28 449
И на мен апартамента не ми допадна и тежкото кафяво с тия кичарииски цветни столчета като на бирария! ooooh!

# 649
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
На мен много ми харесва, но на лъжата краката се оказаха къси Simple Smile
Вече и петица не му давам за вечерта.

# 650
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Страхотен апартамент!

Не гледах епизода снощи, поне не и до оценките. Тях ги видях и се изненадах от 5-цата на Калканджиева и обяснението, че видиш лиТачо готвел по-хубаво. 🤐🤥

# 651
  • София
  • Мнения: 20 066
Довечера кой ще готви?
Довечера е Мартина.  Peace

# 652
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Снощния апартамент не ми хареса. Апартамента на Мартина - да.

Горката, никога не е отваряла олио. И защо намаза тавата с олио и после сложи хартия за печене?

Този Славчо е голямо дърво.

# 653
  • София
  • Мнения: 15 458
Добре се справя момичето, знае какво прави.Аз и по кулинарни предавания съм виждала да мажат хартията, сигурно за да залепне и да не се размества.

# 654
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Тя ли беше в някаква връзка с бившия на Емануела?

# 655
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тя ли беше в някаква връзка с бившия на Емануела?

Да

# 656
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
А дали още са заедно?
Днес даваха Джина с детето от Свети Влас и тя каза,че и Мартина е там....

# 657
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Хареса ми вечерта на Генчо. Постара се. Доста е приказлив, но пьк ги забавляваше. Много неприятно впечатление ми направи Жени с постоянните си забалежки към храната и някак си пренебрежителното си отношение към ппредаването като цяло - като не ти се занимава, не участвай. Надменна ми се видя, а върхът беше репликата накрая, че Тачо готвел по-добре. Изненада не знам защо не бе подготвил. Вратарят не съм
го чувала - доста глуповат ми се стори. Джина като че най-адеквана от всички ми се видя. Ще бъдат пестеливи откъм точки тази седмица. Grinning

# 658
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"Тя е хранена и е гледана добре" - Славчо за Мартина.

# 659
  • София
  • Мнения: 1 324
А дали още са заедно?
Днес даваха Джина с детето от Свети Влас и тя каза,че и Мартина е там....

Емануела като гостуваше при Гала каза, че Динев е с някаква друга, а не с Мартина

Общи условия

Активация на акаунт