🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 703
  • 892
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 305
Благодаря,Mari! При мен не се получава по др начини,освен с гугъл диск.

# 691
  • София
  • Мнения: 3 951
Жени ми е много противна! Не съм я гледала в ББ, но има нещо много отблъскващо в нея. Джина е свежарка, Мартина ако не беше толкова тунингована, можеше и да ми е симпатична.

# 692
  • София
  • Мнения: 4 429
Mari_Mar, аз нямам проблем с Гугъл диск. Живея в чужбина и имам проблем с Булсатком от няколко дни, мисля че ми се прецака приемника и си гледам от твоите линкеве. Благодаря ти за труда! Hug
За Гугъл диск - ОК, ама проблема е първият линк - директният, който е от сайта на Нова и досега успяваше да заобиколи забраната, за гледане извън България, а от седмица не се отварят в чужбина.
Хайде, сега една Черешка, по един епизод на ден, мога да качвам в Гугъл диск, ама есента като почнат сто предавания и сериали, няма как да успея, а с линковете беше лесно, ама...

Благодаря,Mari! При мен не се получава по др начини,освен с гугъл диск.
 Ужас! не знам вече, какво да измисля...май на есен, ще трябва да гледате в онези сайтове, с многото реклами. Много гадно, ни прецакаха.

# 693
  • Мнения: 5 998
За първи път чувам и виждам Мартина (снощи не гледах) и съм с добро впечатление от нея. Само не ми хареса, че всичко пържеше и то доста мазнина.
Това за менюто беше много добро попадение, браво за идеята.

Десертът ми хареса, може да го пробвам.

# 694
  • Мнения: X
Mari_Mar, сега пак пробвах - нито става с копиране на линка, нито със сваляне. Тръгва да го сваля и след малко дава грешка, и прекъсва свалянето.

# 695
  • София
  • Мнения: 4 429
Mari_Mar, сега пак пробвах - нито става с копиране на линка, нито със сваляне. Тръгва да го сваля и след малко дава грешка, и прекъсва свалянето.
Яснооо...дано БТВ не направят същото, че поне техните линкове да мога да ви давам.
Я пробвайте, при тях как стоят нещата ЛИНК

# 696
  • Мнения: X
Mari_Mar, сега пак пробвах - нито става с копиране на линка, нито със сваляне. Тръгва да го сваля и след малко дава грешка, и прекъсва свалянето.
Яснооо...дано БТВ не направят същото, че поне техните линкове да мога да ви давам.
Я пробвайте, при тях как стоят нещата ЛИНК


При мен в Швеция тръгва линка Peace

# 697
  • Мнения: 4 305
и при мен тръгва.Аз съм също в Европа

# 698
  • USA
  • Мнения: 7 292
При мен(Щатите) тръгва линка на Бтв.
Според мен от Нова тенденциозно са променили кода и сега не може да се гледа от чужбина.

# 699
  • Мнения: 2

[/quote]
  Ужас! не знам вече, какво да измисля...май на есен, ще трябва да гледате в онези сайтове, с многото реклами. Много гадно, ни прецакаха.
[/quote]

Точно два от тези сайта пуснах преди няколко страници, за мен са най-удобния начин за гледане,като повторя че трябва да си свалите адблокър, който така и така си е полезен и за много други сайтове.
 Отнема 1 мин буквално - просто си сваляте приложение от настройките на броузъра ви
 ето за Мозила https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/adguard-adblocker/?s … hp-dl-upandcoming

и за Гугъл Хром - https://chrome.google.com/webstore/detail/adguard-adblocker/bgnk … jfhikgbkllg?hl=bg

Когато вече сте го инсталирали много лесно се включва и изключва от бутона горе в дясно.
Приятно гледане!

# 700
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
За всички, на които не им се отварят линковете - свалете си приложението на VBOX7 - там ги качват всички епизоди и няма проблем, нито реклами.Преди ги гледах през NOVA Play, но от седмица насам се прецака и успявам само да гледам рекламире в началото и дотам. Много ми хареса вечерта на Мартина! Постара се момичето, а идеята с менюто беше страхотна. Всичко, което приготви, бе апетитно и свежо. Жени ми се стори малко по-добре откъм критики днес, но я хваня яд и за това намали точките като изтъкна една НИКАКВА причина. За салатите съм съгласна, че не са сложени в подходяща чиния, но на мен лично няма да ми направи такова впечатление. Това, което ми дойде в повече бяха чаршафите и кърпите с нейни снимки. Разбирам, че се харесва, ама чак пък толкова.. Аз също се харесвам, но не бих сложила чаршафи със своя лик. Joy Браво на Мартина!

Последна редакция: ср, 20 юни 2018, 02:12 от Pupitka

# 701
  • Мнения: X
За огромно мое учудване,  харесах вечерта на Мартина. Можело и без простотии, значи.

Оф топик. За момичетата от чужбина горещо препоръчвам тези https://www.tivi.bg . Приемникът може да се купи по амазон и ибей, трябва им само интернет, без чиния, имат абсолютно всички български програми, вкл. и всички НВО канали, както и приличен набор европейски  канали. Може да се гледат неща до 2 седмици назад, което е супер удобно. Качеството е чудесно. Плаща се лесно по пейпал, може да се плати за 2 месеца, после да не се плащат 3, тоест са гъвкави. Ние ги ползваме от повече от 18 месеца, много доволни сме.

# 702
  • DE
  • Мнения: 9 068
Vbox не се отваря от чужбина.

# 703
  • Мнения: 9 521
какво беше менюто на Мартина? а кой е онзи изключително неприятен и тъп човечец с рядката косица?

# 704
  • Мнения: 5 998
какво беше менюто на Мартина?
Имаше предварително подготвено меню, по което избираха.
2-3 вида салати, те ядоха шопска и една зелена с крутони, риба тон и някакъв дресинг.
За основно имаше пиле и риба, едното със сос от синьо сирене и сметана, другото със картофи и спанак.
Десертът беше брауни.
Имаше и купени разядки на масата, както и приготвена погача от леля й.

На мен много ми хареса старанието й и бих опитала някои от нещата.

Общи условия

Активация на акаунт