🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 705
  • 892
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 8 111
Не мога да разбера защо сложи вода при картофите? Вече за втори път го правят в Черешката. Както каза Манчев, можеше бира да сложи, става много приятно. Но вода на печени картофи е ужасно.

# 751
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Защото навремето така се правеше. Наливаше им се вода на печените картофи, за да не станат сухи, а леко сварени и запечени.
Сега е модерно да се слага бира 🤥

# 752
  • Sofia
  • Мнения: 567
Който не може да гледа от чужбина да пробва този сайт, но е платен : https://bgtime.tv/ Имате 7 дни - тестов период и после цък цък ..

# 753
  • Мнения: 14 072
Много добре и страшно вкусни си стават печените картофи с вода, мазнина и подправки.

# 754
  • София
  • Мнения: 8 111
Мразя печени картофи с вода. Но всеки си има вкус, да си ги прави както си иска. Simple Smile Аз лично не бих яла такива, дори и на гости.
Интересно ми е Калканджиева какво ще сготви.

# 755
  • Мнения: 9 521
Много добре и страшно вкусни си стават печените картофи с вода, мазнина и подправки.

да, и на мен ми харесват и да ти кажа досега никой не ми е върнал такива Wink
оф, тоя футболист много тъп, ама много. и какво бъзикат мартина непрекъснато, нищо смешно не виждам. тя се държи доста добре, обаче в лицето е много зле. не знам що се е осакатила така.

# 756
  • София
  • Мнения: 15 458
Мразя печени картофи с вода. Но всеки си има вкус, да си ги прави както си иска. Simple Smile Аз лично не бих яла такива, дори и на гости.
Интересно ми е Калканджиева какво ще сготви.
А как ги правиш?Винаги съм ги правила с вода и пека, докато останат на мазнина.

# 757
  • Мнения: 7 847

Интересно ми е Калканджиева какво ще сготви.
Аз все си мисля, че на Мадам съпругът ѝ ще сготви.
Дано греша...

Почти нямам възможност да гледам, но ви чета и от от вас се осведомявам.
Благодаря ви.

# 758
  • София
  • Мнения: 22 944
Въобще не ми харесва да се готви с бира пък на мен. Grinning Иначе с удоволствие си я пия. Grinning

# 759
  • Мнения: 630
И аз пропускам тези седмици, защото почна Игра на тронове и си го гледам него. Но тук доста добре описвате какво и как се случва.
По въпроса за картофите да се включа и аз - също слагам малко вода, мазнина, подправки. Ама то не се слага един литър, а малко. Много хубаво става, поне ние харесваме, вместо вода - марината от буркан кисели краставици или печени чушки. Но в този случай трябва да се внимава със солта, тъй като и самата марината е солена. Винаги става много вкусно, особено като се запекат едно хубаво ммммм

# 760
  • София
  • Мнения: 22 728
Тази седмица гледам Черешката.
Ж.К. не само че не е дама, ами и облеклото й е едно.....не ми допада....

Apocalyptic City , по коя ТВ дават Игра на тронове?

# 761
  • Мнения: 630

Amiamo, по НВО3, от 20,10 по два епизода Simple Smile

Калканджиева винаги ми е била една идея с малко по-високо самочувствие от нужното. Не знам коя е в света вече или още, но я помня от Господарите с глупостите й за оргазмите.

# 762
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Че какво им е на картофите с вода? Аз ги правя или с малко вода или с бира и пека докато останат на мазнина. Той сложи на всичко много вода..

# 763
  • София
  • Мнения: 20 066
Аз все си мисля, че на Мадам съпругът ѝ ще сготви.
Дано греша...
В предишните си участия сама си готви. Даже мисля, че има самочувствието на добра готвачка, но пък нейното самочувствие всички го знаем.

# 764
  • София
  • Мнения: 15 458
Аз все си мисля, че на Мадам съпругът ѝ ще сготви.
Дано греша...
В предишните си участия сама си готви. Даже мисля, че има самочувствието на добра готвачка, но пък нейното самочувствие всички го знаем.
Интересното е,че все повтаря ,че Тачо готвел по-добре.И ми е интересно, след като намалява оценките, щото никой не бил сготвил нещо невиждано досега, тя какво невиждано ще сготви?

Общи условия

Активация на акаунт