🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 711
  • 892
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 7 873
Е ти пък мислиш, че те си избират ли... Пък и според мен последователността, която гледаме, не е последователността, която е била реално...

Е след като Манчев (а довечера Шишков) отиват в дома на готвилия в петък, няма как да бъде друга последователността.

# 826
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Аз смятам, че пускат в петък участника, който ще е най-гледан, за да поддържат интереса през седмицата.

# 827
  • USA
  • Мнения: 7 295
Според ангажиментите им се разпределят кой в коя седмица и кой ден да готви.
Др седмица ще има ли предаване?

# 828
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Би трябвало да има...нали някой спомена ,че Георги Любенов щял да участва...

# 829
  • София
  • Мнения: 8 111
Ще има, ето участниците

# 830
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Славчо Косъма май ще сгази лука тази вечер.

Калканджиева държеше да каже, че има висшО. Не разбирам смисъла да има написани на хладилника кой час на детето кога започва. Сигурно, за да знаят /когато не се събудят навреме/ за кой час могат да го заведат.

# 831
  • софия
  • Мнения: 25 457
Калканджиева държеше да каже, че има висшО. Не разбирам смисъла да има написани на хладилника кой час на детето кога започва. Сигурно, за да знаят /когато не се събудят навреме/ за кой час могат да го заведат.
И аз държа на хладилника кой час кога започва/свършва. Ако имат по-малко часове, ако трябва да се обадя, ако се случи да закъснее, да си тръгне по-рано да знам кога може да се случи. Абе, трябва си.

# 832
  • София
  • Мнения: 1 324
Малко се разминават претенциите й към останалите и това, което ще готви

# 833
  • Мнения: 4 740
Уффф тапията беше мноо важна пффф

# 834
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Къде е учила каза ли, че пропуснах?

# 835
  • София
  • Мнения: 2 656
Пастата "а ла Тачо" звучи много добре, но тази плодова супа как я измисли... Действително не особено амбициозно меню, предвид претенциите й към другите. Малко като Деси Цонева този сезон.

# 836
  • Мнения: 7 848
Аз видях бележници, а диплОмът за виШУ съм го изтървала...Та какво е завършила?

# 837
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Къде е учила каза ли, че пропуснах?

Не. Съобщи, че това /показа нещо/ е дипломата ѝ за висше образование. Кой нормален човек държи дипломи, бележници отпреди сто години на видно място в секцията?

# 838
  • софия
  • Мнения: 25 457
Не се разбра, но всички разбраха, че го има (висшУту).  Кой си държи дипломата отгоре?

# 839
  • Мнения: X
Типична тъмна дупка на Маман(да,знам как звучи),черна стена,жалък опит за вкус,пуши се до абсорбатора.
Перфектната кухня за скандали,спорове и мятане на предмети Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт