Канадски мами - 4

  • 12 754
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 959
Дот, първо искам да Ти честитя и втората лентичка в подписа Ти. Много се радвам за теб. Леко бременеене Ти желая и дано вече намираш повече време и за нас. Честита Ти й книжка! При теб толкова хубави новини са се събрали накуп. Предполагам че сега сърцето ти е пълно и си адски доволна от себе си! Успех и за новата работа. Щастливка Си! Hug Не ни забравяй все пак. Heart Eyes Как се казва дребосъчето Ти? Thinking

# 31
  • Мнения: 1 283
Привет,мами!

И мен като Снежи ме домързява да пиша  Mr. Green,но се включвам да честитя на Дот ! Hug

Първо, честито човече в коремчето!Лека бременност ти желая и здраво и сладко бебенце накрая! baby_neutral
Честита първа Канадска работа и честита книжка!  bouquet

Само не разбрах на какъв тест са те късали няколко пъти?Да не би да е по-различно от тук? newsm78 Важен е резултата,нали така? Hug Наистина трябва да внимаваш по улиците,че старчоците много често си минават на червено! #Cussing out Късмет ти желая и леко и безаварийно шофиране! Heart Eyes

Сега остава само градинка да намерите и всичко ще е ок!  bouquet

Дивиана,лек първи "учебен" ден на сладурката!И по-малко болести!  bouquet

Радост,за хрема и кашлица свещичките са "DEMO CINEOL"-розовата опаковка е за бебета,а за температура както е казала Дидка АСЕТ 120!Късмет и бързо оздравяване! Hug

Лека седмица на всички от нас!  bouquet

# 32
  • Мнения: 636
Здравейте девойки,

много ми е драго да съм пак сред вас. Хи4 не ми остава време  Embarassed
Бързам да поздравя Дот най-ве4е за бременността - да е лека и безпроблемна и най-сладкото беб4е накрая  Hug 4естито и за останалите неща. Дано късмета те съпровожда винаги!

Моми4ета-коки4ета, нещо изостанахме със срещите май, а? Хайде бързо една срещи4ка преди Снежи да си е заминала.

Бърз от4ет от нас - растем и хубавеем  Flutter . В на4алото имахме малко грижи с кърменето. Госпо'ицата дъв4еше, а аз си мисля, 4е се храни. Разрани ми зърната, но ... нали е за детенце, търпях. И след като цял ден (2ри ден) не видях мокър или акан памперс, устни4ките се напукаха, с помпата нищо не изцедих - се дохранихме с формула  Cry Много ми се искаше да сме на абсолютно натурално хранене, но ... За щастие след 3тия ден кърмата дойде и сега вси4ко е наред.
Упс, пак дошло време за папо. Нададе се вой. Ще ви напускам.

# 33
  • Мнения: 919
Здравейте и от нас Grinning

Аз писах преди няколко дни, но нещо стана с интернета и неможах да публикувам.. Напоследък все не ми остава време, бебка е цял терминатор, не се е спряла и две минути, все иска да си играем и гледа да се закачи за мен Laughing Heart Eyes Като се прибрахме в тези жеги, тя две нощи неможа изобщо да спи, яде през 2 часа, съответно и аз не се наспах.. сега пък, ново 20, решила е че иска да спи по корем и ако я обърна надава вой до небесата, мен е е страх и немога да спа нормално ами само отварям по едно око да я проверявам. Вчера не издържах и я взех да спи при мен да е под контрол и при всяко мръдване автоматично и бутах цица Crazy ....а точно беше взела да спи по цяла нощ ooooh!

Gery R., радвам се че вече всичко е наред с кърменето! Heart Eyes ти сигурно нямаш търпение да се похвалиш с малката госпожица че и вече за среша питаш  Mr. Green

Dot, честито бебе в корема Heart Eyes пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!
Честито и за книжката разбира се, няма значение колко пъти са те късали, важното е че в кайна сметка са ти дали Naughty аз минах покрай капките и никакви изпити не съм държала в Канада, слава богу...чух че роад теста бил много неприятен

Kalida, мерси че си се сетила за нас Blush Исках да те питам и при вас ли е такъв бум за купуване на къщи както в Калгари, цените там ми се сториха направо невероятни #Crazy
По последна информация ние май ще се местим натам.. още не сме решили сто процента но на мъжо му предложиха работа...

# 34
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ей, колко хубави новини днес. Grinning

Дот, честита бременност, да е много лека и едно сладко бебче ти желая накрая. Hug

Гаргамелчо, и на вас честито! Няма какво да мислите, където е работата, там ще е най-добре за вас, според мен. Grinning

Гери, за срещичка питаш, а? Тръгнахте по разходки с бебка значи. Heart Eyes Аз съм "ЗА", уточнете само часа и мястото на събитието. Wink

Сунай ходи днес в "Уондърленд" с едни приятели. Хем доволен (щото успял след 50 мин. чакане да се качи на някакво ужасяващо влакче ooooh!), хем недоволен (щото много малко стоял). Ми така е, пълно щастие няма. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 959
...Сунай ходи днес в "Уондърленд" с едни приятели...
Нади, а Вие с Дени къде бяхте? А аз стискам палци за Вас да Ви е хубаво времето и сега само Су с Wonderland се уредил. Я запретвай ръкави и организирай една среща, за да й държи на Снежито ситка и за БГ. Hug

...И мен ...ме домързява да пиша  ...
Holy, я стига с този мързел. Купи ли си най- накрая нов панталон, нали си беше харесала този в Winners? Как изкарахте почивните дни, някой нов филм гледахте ли с любимият след Hostel?

...и при вас ли е такъв бум за купуване на къщи както в Калгари, ...
Гаргамелчо, колкото и тъжно да е, отговора е Да. Направо са се побъркали, купуват всичко, дори къщи които преди са стояли с месеци на маркета, сега се изкупуват само за лота. За спането по корем, не се притеснявай. И Дана на определен етап се влюби в този начин на спане. И дано малката Ти принцеска продължи да си спинка през нощта, до мама е най- хубаво. Hug

... За щастие след 3тия ден кърмата дойде и сега вси4ко е наред. ...
Гери, отсега нататък само такива хубави постинги да пишеш. И дано чаровницата Ти продължи все така- да папка и да расте и хубвее. Heart Eyes

# 36
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Калида, на мен нещо ми беше изморено и с Дени си останахме в къщи. Су ще ни заведе някой път през седмицата, когато се надявам навалицата няма да е толкова голяма както е било днес. Simple Smile

Снежи, кога тръгвате за БГ, да спретнем среща преди това?

# 37
  • Мнения: 224
О,благодаря на всички за поздравите!
Калида,на малката и викаме Буби:)
HOLY, късаха ме на роад теста...Все нещо не им харесваше-или бързо карам или бавно..наи-накрая ме харесаха:)

# 38
  • Мнения: 671
Благодаря ви момичета за отговора Татито ни сега замина да взима свещички
Малкия продаължава да вдига температура и не зная защо Само носа му е запушен
Постоянно иска да спинка и вика че му е студено явно го тресе  CryНе зная защо е така и какво да правя Дано поне да успея да сваля температурата

# 39
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Радост, ако само Т е проблема, имай предвид, че може да е розеола. Още е позната като шеста шарка. Протича с 3 дневна Т, след което тя пада и като реакция организма се изрива. Обривите са по цялото тяло и не са пъпки с връх, а по-скоро наподобяват много ситни червени петънца. След ден-два минава и обрива. Не се лекува с нищо друго освен с температуропонижаващи сиропчета или нещо друго от рода. Засяга само деца между 1 и 3 годинки, за възрастните няма никакъв проблем. Дени зимата я преболедува. Стискам палци да е това защото е много безобидна болест.
Не може ли да  заведете мъника на лекар? Или още нямате здравни карти? Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 671
Блогодаря nadi_n дано наистина е нещо безобидно
За съжаление нямаме още медикал карти Tired едва от месец сме в Канада

# 41
  • Мнения: 369
Здравейте,здравейте!
 Я, каква активност днес на този слънчев и хубав ден. Да ви се оплача, вчера този проливен дъжд и това лошо време провалиха барбекюто  Tired. уплътнихме деня с ходене по магазините. Само съпругът намаза, че той  все няма какво да облече. Днес пък бяхме на кръщене на детенцето на едни приятели в църквата Св. Троица. Като се връщахме към къщи слетобяд, видяхме, че барбекютата в нашият комплекс са свободни и решихме да спретнем едно набързо. (Мениджмънта на блоковете е направил площадка с барбекюта за ползване) Забавихме се някъде около час, докато размразим месата и поприготвим това-онова и когато отидохме, вече всичко заето, че и опашка се образувала. Ей, толкова се разочаровах. Върнахме се в къщи и хвърлих всичко, което с мерак бях приготвила още и от предният ден, та се наложи мъжът ми да  подрежда. Не ни върви нещо с тези барбекюта.  Crossing Arms Ама нищо, все пак слънчевите дни са пред нас. Peace

   Дот, поздравления за всички хубави неща, които са ти са се случили напоследък. Успешна бременост, късмет при намирането на градина, безаварийно шофиране  и добър старт в работата.

  Гери, ти сега госпожицата   Flutter на "канадското висше общество" ли ще я представяш Laughing Ами , хайде де, чакаме.  Laughing

 Холи, аз казах на съпругът ми твоите препоръки за Hostel и сега се е зарекъл да го свали да го гледа. Аз не си падам по такъв тип филми.

Гаргамелчо, и около теб има хубави новини.   bouquet Браво. Ако в Калгари има добра реализация за съпругът ти,въобще не се замисляйте. А пък все пак и свекитата нали са там, друго си е близък човек наблизо. Както се изразяваше една моя приятелка, достатъчно далеч да не се бъркат, и достатъчно близко в случай на нужда. Е, това разбира се , ако не живеете с тях. А и живота там май е по-уравновесен, по-спокоен, би трябвало и по-евтин (в сравнение с Торонто, пък нали й няма провинциалните такси)

   
 
 

# 42
  • Мнения: 210
Ехе-е-е-е-е,много станахте активни всички изведньж немога да ви прочета, колко инфо. сте изписали-и-и-и.
Днес сложихме най накрая и климатик, че в кьщи иначе не се диша от жега, и цял ден след това го ударих на чистене сега сядам да се отчета и аз.
Дот,честита и безпроблемна бременност ти желая.
Хайде сега кажете кога ще си спретнем пак среща че да можем да си изпробваме барбекюто навьнка.Снежи кога трьгвате за БГ?
Ще чакам предложения за дата и място.

# 43
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ох, пътуваме в петък - като се сетя за багажа и самото пътуване и ме присвива стомаха (и как не, като от половин час набивам "здравословен" чипс). Май няма да мога да присъствам на следващата среща, освен ако не е през седмицата, до четвъртък включително.

# 44
  • Торонто
  • Мнения: 837
Момичета, извинявайте че ви се намесвам в темата, но вярно ли е че в Америка захранването с пюрета започва към 6 месец (в БГ е 3-ти) и не се препоръчват сокчета още във вторив месец? А давате ли вода и подлсдена ли  - това е за тези, които са само на кърма. Ще съм благодарна за някакви отговори.
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт