Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 юни 2018, 08:03 ч.

Детски рожден ден Варна - 12

• 7 547
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
Здравейте! Някой чувал ли е за Венци Шоу-DJ за партита?
PS Открих го в нета, става въпрос за Венелин Мутафчиев.

Последна редакция: сб, 21 юли 2018, 13:27 от FBID1145409882147583

# 91
  • Варна
Ние, но още не е минал. На 4.08 ще празнуваме.
Иначе за сега-затворила съм детския кът, ще им пробваме и фотографа, родителите ще сме в заведението.

# 92
Здравейте! Синът ми стана на 4 вчера. Следях темата за идеи за евунтуални места за празнуване. Много искахме рождения ден да е на открито и решихме, че следобяд ще е по-подходящо и не толкова горещо. Но това беше преди месец. Да съжаление времето не беше на наша страна и доста поваля, та замалко да провали празника ни. Наложи се в последния момент да търся ново място и да организирам всичко в последната минута. Празнувахме в пицария Амичи-Възраждане-получи се добре. За късмет нямаше много хора, приеха ни на свободна консумация и децата се забавляваха доста в детския кът.

# 93
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
Добре, че сте намерили алтернативен вариант. А като каже някой, че лятото има опция за празнуване на открито, направо ми къса сърцето Simple Smile

# 94
Ние имаме късмет 3 поредни години. Особено тази година беше върховен късмет, вмъкнахме се между капките - буквално. Като за РД на поляна не е достатъчно да не вали на деня, трябва и предния да не е валяло, за да не е кално. Като по поръчка в четвъртъка се изля, в петък и събота не валя и в неделя пак валя.

# 95
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
Много свещи си палила, затова ви се е получило!!! Супер!!!

# 96
  • Варна
Здравейте! Предложете място за рожден ден на 6г., като ще има и по-големи. Искам да поканя аниматор, който не работи към определено заведение. На повечето места си имат такива.

# 97
  • Някъде там
Той дали ходи по рождени дни? С театъра го свързвам само и не знам.
Ние сме ползвали услугите му и прави голяяям купон ❤ Той ми е фаворит засега сред аниматорите

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт