Детски рожден ден Варна - 12

  • 90 252
  • 620
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=928499.new#new  - линк към предната тема


Споменах за хотел Девора в предната тема, в събота отидох да проверя .... не става - от тази година било Старчески дом Smile

В хотел Детелина, пак там до Свободния на пулбара правят детски рожденни дни

# 1
  • варненка от София
  • Мнения: 4 877
Ние тази година отново ще сме в Play On. И двете искат там, а като искат и им харесва, аз съм съгласна с тях. Условията ме устройват и е забавно.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря за новата тема!

Започвам търсене на интересни местенца, по възможност на открито, за отбелязване на 4-ти РД.

# 3
  • Мнения: 5 239
И аз се включвам за идеи, че предстои празника на № 2.
Наскоро рождения ден на № 3 беше в Спортна зала " Варненче". Тя е доволна, надявам се и на гостите да им е харесало. Единични забележки имам, но като цяло ми хареса. Каките много се занимаваха с деца, определено не съжалявам за избора, нищо не беше на открито.

# 4
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Само да споделя, че аниматор ката Димана си е направила парти агенция.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 898
Някой празнувал в Хемингуей? Довършиха ли детски кът или остана една пързалка в пясъка?

# 6
  • Мнения: 335
Здравейте отново! С прекъсване продължаваме организацията на рождения ден. Трябва най-скоро да намеря аниматор. Представата на дъщеря ми, която става на 7 е да има диджей, музика и до там. Аз си мислех аниматор. Не иска клоун, рисуване по лице и ръчички. Повечети рождени дни, на които сме били са били в игрална зала.
Моля за съвет за конкретен аниматор, водещ и какво може да ни предложи той като забавление.

# 7
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Аз мисля, че имам визитката на един DJ, но в момента не съм вкъщи. Бяхме на РД на 6г.детенце и много добре ги забавлява. Прави им дискотека и им организира игри. Беше един дребничък човечец.

# 8
  • Мнения: 335
Благодаря, ще очаквам име и координати.
Мнение за Парти Джак. Ще трябва и малко украса, но най вече подходящо забавление. Не съм ги виждала как водят рожден ден. Дали са подходящи за седем годишни?

# 9
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Аз пък реших да наема Димана за 1ч.,да видим как ще се справи
Simple Smile

# 10
  • Мнения: 26
Здравейте, някой организирал ли е рожден ден в двора на Карин дом? Незнаех,че предлагат услугата досега.

# 11
  • Мнения: 11 747
И аз съм резервирала Димана, за 90мин, но има още време до нашето празненство. Би трябвало да сме доволни, тъй като децата вече са празнували с нея и са много впечатлени.

Някой сеща ли се как се казва или да даде направо линк, към онази зала за танци, в която правят и РД, които в предната тема се опитаха да се рекламират, като се правят на доволни клиенти? Аз тогава им се подиграх, малко, а сега не мога да ги намеря, а искам да ги имам под ръка, вариант за закрито ще са ми, аако вали дъжд. Тъкмо ще сме с подготвена храна, украса и аниматор, само зала ще ни трябва. Моля, ако някой се сеща, да ми подшушне?!

# 12
  • Мнения: 5 239
Завършването на класа беше в Каринн дом. Честно казано ми се видя много скъпо, защото се заплаща май доколкото разбрах за първите десет деца по 10 лв , всяко следващо по 6 лв. Отделни си носите храна, напитки. Наема е за 2 часа. Използвахме столовете и маси. Детската площадка и поляната. Там където играят децата има черница, няма да ви описвам с какво състояние се прибраха- петно до петно, няма изпиране. Ако каза, че не ми хареса, ще излъжа, но пък не бих направила рожден ден там.

# 13
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
И аз съм резервирала Димана, за 90мин, но има още време до нашето празненство. Би трябвало да сме доволни, тъй като децата вече са празнували с нея и са много впечатлени.

Някой сеща ли се как се казва или да даде направо линк, към онази зала за танци, в която правят и РД, които в предната тема се опитаха да се рекламират, като се правят на доволни клиенти? Аз тогава им се подиграх, малко, а сега не мога да ги намеря, а искам да ги имам под ръка, вариант за закрито ще са ми, аако вали дъжд. Тъкмо ще сме с подготвена храна, украса и аниматор, само зала ще ни трябва. Моля, ако някой се сеща, да ми подшушне?!
Сещам се за Creators dance club.Наема там май беше 200лв. за два часа.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 898
Димана?

Общи условия

Активация на акаунт