Детски рожден ден Варна - 12

  • 90 257
  • 620
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Това заведение Кафе дей Фиори трябва да бъде затворено! Не стават хората и не е необходимо да развалят празниците на децата ! Храна, кухня, персонал, обслужване -  кръгла нула, дори минус! Нямаме нужда от подобни изцепки!:confounded:

# 61
  • варненка от София
  • Мнения: 4 877
Точно това ми се случи днес в Play On с няколкото рождени дена. Останах меко казано неприятно изненадана, след като края на май някъде запазихме датата. Когато капарирах, никой не ми каза, че ще има и друг рожден ден по същото време. Като отидохме днес там и казаха - децата долу, а родителите на вън на припек в двора, като се възпротивих ни казаха, че можело да се сместим долу при децата, направо останах супер неприятно изненадана. За трети път празнуваме там, но за последен, мислех и на каката там да запазя, но днес ме отказаха успешно. Харесваше ми там това, че си внасяш почерпката ,каквото искаш, не те ограничават с храни и прочее, но след днешната неприятна изненада не искам повече там. Та сега съм в размисъл, къде да отбележим рождения ден на каката, а той идва в края на месеца.

Кажете къде има още ескейп руумс във Варна, че това ни беше основната идея.

# 62
  • Мнения: 11 747
Нашия РД в Екопарка мина, много сме доволни, много хубаво! Имахме късмет между два дъжда да се вместим в слънчев ден. То тази година... Бяхме наели Димана за 90мин, много сме доволни, но ние си го знаехме, защото сме я виждали на други РД и по принцип я харесваме.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Завършването на класа беше в Каринн дом. Честно казано ми се видя много скъпо, защото се заплаща май доколкото разбрах за първите десет деца по 10 лв , всяко следващо по 6 лв. Отделни си носите храна, напитки. Наема е за 2 часа. Използвахме столовете и маси. Детската площадка и поляната. Там където играят децата има черница, няма да ви описвам с какво състояние се прибраха- петно до петно, няма изпиране. Ако каза, че не ми хареса, ще излъжа, но пък не бих направила рожден ден там.

Защо не би направила рожден ден там, Radina? Точно реших да го проуча като вариант, че вече трябва да резервирам някъде.

# 64
  • Мнения: 5 239
Видя ми се доста скъпо по 10 лв на дете, отделно и почерпката, пък и малко скучно ми се видя. Но на вас може да ви хареса.

# 65
  • Мнения: 20
Какво ви е мнението за празнуване на откритите басейни в дом Младост? Децата са 8-9 годишни.

# 66
  • Мнения: 11 860
Ами то това е обща болест. Долнопробните храни, особено за децата, по- долнопробни няма накъде. И ограничението във времето също.


На две места сме празнували последните години, нито храната е долнопробна, нито има ограничение във времето.

Едното е на Звездица, "Тримата мускетари". Поръчахме си от менюто каквото ние изберем за децата и за възрастните, нямаше налагане на менюта.Децата си отиграха на поляната, докато имаха хал да играят. За съжаление, и в двата случая времето не позволяваше използване на въжения парк, защото беше много ветровито.Но имаше други съоръжения и те вече като са големи, сами се забавляват.

Другото място е картинг пистата във Виница. Там имаше друг р.д., но почти малко след като се ориентирахме към тръгване, на достатъчно отдалечена маса. Сандвичите никак не бяха лоши, но отделно ние си поръчахме пици от място, което ни харесва. Казаха ни да си поръчаме откъдето каквото искаме, сервиз не са ни искали нито за тортата, нито за храната.

Най- хубавите рождени дни на които е присъствало детето ми са били на Екопарка, но за съжаление е родено през октомври и не се получава.

За тази година още обмислям. Нещо нямам мерак за организация, защото децата са седми клас, ще се почне "Аз съм на урок от толкова, аз от толкова"- не зная дали ще се получи. Другото неудобство- но за това не са ми виновни заведенията- и в двете по-горе посочени заведения си има значение времето / като климат, не като продължителност Simple Smile/ и до последно със свито сърце следя прогнозата. На Виница тъкмо си тръгнахме и се изля ужасен дъжд, ако беше заваляло по-рано, нямаше децата да могат да карат на пистата.

# 67
  • Мнения: 11 747
Големи деца са, аз за по- малки коментирам, детските кътове с топки и пързалки, на това ниво сме за сега. За над 8-9-годишни има варианти.

# 68
  • До морето
  • Мнения: 6 980
Може ли някой да ми препоръча аниматор, който ще се съгласи да пътува извън града? Ще празнуваме в комплекс в едно село на 60 км.от Варна.

# 69
  • варненка от София
  • Мнения: 4 877
Може ли някой да ми препоръча аниматор, който ще се съгласи да пътува извън града? Ще празнуваме в комплекс в едно село на 60 км.от Варна.

За мен всеки би се съгласил, стига да е свободен и съответно да поемете горивото - натам и обратно. Ама все пак трябва лично да се говори с аниматора.

# 70
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Пробвайте с Димана? Тя беше аниматор на нашето парти и децата останаха доволни.

# 71
  • Мнения: 11 747
Да, Димана има даже обявена такса за мероприятия извън града, питайте я, ще ви каже.

iv.elina, разкажи вие последно къде бяхте, как мина, от кое сте доволни и от кое не?

# 72
  • До морето
  • Мнения: 6 980
Къде има координати на Димана? Тя не си ли направи агенция?
Намерих Парти Агенция Щураци- това ли е?

# 73
  • Мнения: 11 747
Да, това е. Аз ѝ бях писала на личния профил, който пак си е служебен, защото още нямаше парти агенцията, когато я резервирах. Димана Петрова, веднага излиза.

# 74
  • До морето
  • Мнения: 6 980
Писах й, но за съжаление е заета. Не знам към кого да се обърна. Искам човек с опит, който да може да задържи вниманието на децата. Скоро бяхме на РД и аниматорките бяха толкова неопитни, въобще не успяха да се справят. В един момент на децата им доскуча и тръгнаха да си играят сами, и си личеше, че аниматорите им досаждат.

Общи условия

Активация на акаунт