Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 юни 2018, 08:03 ч.

Детски рожден ден Варна - 12

• 18 129
  • 146
  •   1
Отговори
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=928499.new#new  - линк към предната тема

Споменах за хотел Девора в предната тема, в събота отидох да проверя .... не става - от тази година било Старчески дом Smile

В хотел Детелина, пак там до Свободния на пулбара правят детски рожденни дни

# 1
  • варненка от София
Ние тази година отново ще сме в Play On. И двете искат там, а като искат и им харесва, аз съм съгласна с тях. Условията ме устройват и е забавно.

# 2
  • Варна
Благодаря за новата тема!

Започвам търсене на интересни местенца, по възможност на открито, за отбелязване на 4-ти РД.

# 3
  • Варна
И аз се включвам за идеи, че предстои празника на № 2.
Наскоро рождения ден на № 3 беше в Спортна зала " Варненче". Тя е доволна, надявам се и на гостите да им е харесало. Единични забележки имам, но като цяло ми хареса. Каките много се занимаваха с деца, определено не съжалявам за избора, нищо не беше на открито.

# 4
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
Само да споделя, че аниматор ката Димана си е направила парти агенция.

# 5
  • Варна
Някой празнувал в Хемингуей? Довършиха ли детски кът или остана една пързалка в пясъка?

# 6
Здравейте отново! С прекъсване продължаваме организацията на рождения ден. Трябва най-скоро да намеря аниматор. Представата на дъщеря ми, която става на 7 е да има диджей, музика и до там. Аз си мислех аниматор. Не иска клоун, рисуване по лице и ръчички. Повечети рождени дни, на които сме били са били в игрална зала.
Моля за съвет за конкретен аниматор, водещ и какво може да ни предложи той като забавление.

# 7
Аз мисля, че имам визитката на един DJ, но в момента не съм вкъщи. Бяхме на РД на 6г.детенце и много добре ги забавлява. Прави им дискотека и им организира игри. Беше един дребничък човечец.

# 8
Благодаря, ще очаквам име и координати.
Мнение за Парти Джак. Ще трябва и малко украса, но най вече подходящо забавление. Не съм ги виждала как водят рожден ден. Дали са подходящи за седем годишни?

# 9
Аз пък реших да наема Димана за 1ч.,да видим как ще се справи
Simple Smile

# 10
Здравейте, някой организирал ли е рожден ден в двора на Карин дом? Незнаех,че предлагат услугата досега.

# 11
И аз съм резервирала Димана, за 90мин, но има още време до нашето празненство. Би трябвало да сме доволни, тъй като децата вече са празнували с нея и са много впечатлени.

Някой сеща ли се как се казва или да даде направо линк, към онази зала за танци, в която правят и РД, които в предната тема се опитаха да се рекламират, като се правят на доволни клиенти? Аз тогава им се подиграх, малко, а сега не мога да ги намеря, а искам да ги имам под ръка, вариант за закрито ще са ми, аако вали дъжд. Тъкмо ще сме с подготвена храна, украса и аниматор, само зала ще ни трябва. Моля, ако някой се сеща, да ми подшушне?!

# 12
  • Варна
Завършването на класа беше в Каринн дом. Честно казано ми се видя много скъпо, защото се заплаща май доколкото разбрах за първите десет деца по 10 лв , всяко следващо по 6 лв. Отделни си носите храна, напитки. Наема е за 2 часа. Използвахме столовете и маси. Детската площадка и поляната. Там където играят децата има черница, няма да ви описвам с какво състояние се прибраха- петно до петно, няма изпиране. Ако каза, че не ми хареса, ще излъжа, но пък не бих направила рожден ден там.

# 13
И аз съм резервирала Димана, за 90мин, но има още време до нашето празненство. Би трябвало да сме доволни, тъй като децата вече са празнували с нея и са много впечатлени.

Някой сеща ли се как се казва или да даде направо линк, към онази зала за танци, в която правят и РД, които в предната тема се опитаха да се рекламират, като се правят на доволни клиенти? Аз тогава им се подиграх, малко, а сега не мога да ги намеря, а искам да ги имам под ръка, вариант за закрито ще са ми, аако вали дъжд. Тъкмо ще сме с подготвена храна, украса и аниматор, само зала ще ни трябва. Моля, ако някой се сеща, да ми подшушне?!
Сещам се за Creators dance club.Наема там май беше 200лв. за два часа.

# 14
  • Варна
Димана?

# 15
iv.elina, благодаря! Мисля, че не е точно тази залата за танци, но и тази ще имам предвид, макар че е доста скъпа. Дано някой се сети и за другата и да подскаже.

Димана е аниматор, до скоро работеше в Амичи, не знам сега дали е там още. Също можеше да се наеме чрез Парти Джак, обаче вече работи самостоятелно. Една такава, с рошава, черна коса и силен, крещящ глас. Някои деца се страхуват от нея. Моята дъщеря, например, първия път, в началото, но после я хареса, а втория път вече я обожаваше.

# 16
Смятам, че пак си партнира с Амичи защото онзи ден имаше обща снимка на Димана и на една от собственничките на Амичи. Постоянно се рекламира нейната парти агенция от Амичи. Това е моя извод.

# 17
  • До морето
Някой празнувал в Хемингуей? Довършиха ли детски кът или остана една пързалка в пясъка?

Кой Хемингуей? Този, който беше долу на алеята вече го няма. Или са се преместили някъде?

# 18
  • Варна
Ресторантът си е същият и си е там, но с ново име.

# 19
Здравейте! Разчитам изцяло на вашите впечатления и мнение. Търся място за рожден ден. Децата ще са на 4-5 годинки. Искам да им е интересно, може да наема и аниматор допълнително. Детето ми е с алергии и много държа масите за хранене на децата да са близо до тези с родителите. Много ми се искаше да опитам е the room kids, но заради това го оставям за резерва  Другото е, че е в разгара на лятото и ми се иска или да е сенчесто място или затворено. Simple Smile

# 20
Относно сенчестото място може в Санторини(Проектантска). Тази вечер, като минава с колата, дъщеря ми сподели, че имало батут и кога щяла съм да я заведа там. Може там да проверите.

# 21
Здравейте! Разчитам изцяло на вашите впечатления и мнение. Търся място за рожден ден. Децата ще са на 4-5 годинки. Искам да им е интересно, може да наема и аниматор допълнително. Детето ми е с алергии и много държа масите за хранене на децата да са близо до тези с родителите. Много ми се искаше да опитам е the room kids, но заради това го оставям за резерва  Другото е, че е в разгара на лятото и ми се иска или да е сенчесто място или затворено. Simple Smile
RayaToys -  http://rayatoys.com/playground-rayatoys -  Подходящо е за деца точно на тази възраст.

# 22
Миналата година в Рая празнувахме,иска ми се друго място, а и малко ме разочароваха там миналата година .

# 23
Минахме покрай ресторант Санторини. Наистина у а голям кръгъл батут, дървена къща голяма, пързалка и три люлки. Доста прилично изглеждаше за разлика от предишните собственици, които не вложи Ла някакви сериозни средства за оборудване на външен детски кът.

# 24
Аз бих го погледнала, но е късно вече за нас. Защо не казахте по- рано? На открито, зелено, детски кът и заведение, вместо да носим дисагите от вкъщи.

# 25
Къде е Санторини?

# 26
И ние сега ходихме да видим Санторини. Хареса ни, с допълнение, че според мен трябва и аниматор. Не е никак зле Simple Smile Санторини е бившото Олд сити, до Медицинския университет , Дентален факултет.

# 27
Определено без аниматор не става ама ще питам информативно за цени.

# 28
И ние сега ходихме да видим Санторини. Хареса ни, с допълнение, че според мен трябва и аниматор. Не е никак зле Simple Smile Санторини е бившото Олд сити, до Медицинския университет , Дентален факултет.
Благодаря! Често минавам покрай него, вижда се, че е обновено, но не бях влизала да разгледам.

# 29
За цените в Санторини питах. Излиза детското меню около 12 лв. За родителите няма изисквания, може плата да се направят, но е хубаво предварително да се заяви. За тортата -10 лв сервиз. Но батутът не може да се ползва повече от 5 деца .

Последна редакция: нд, 17 юни 2018, 14:44 от Espresso

# 30
А някой с впечатления и цени в The room kids?

# 31
Завършването на класа беше в Каринн дом. Честно казано ми се видя много скъпо, защото се заплаща май доколкото разбрах за първите десет деца по 10 лв , всяко следващо по 6 лв. Отделни си носите храна, напитки. Наема е за 2 часа. Използвахме столовете и маси. Детската площадка и поляната. Там където играят децата има черница, няма да ви описвам с какво състояние се прибраха- петно до петно, няма изпиране. Ако каза, че не ми хареса, ще излъжа, но пък не бих направила рожден ден там.
Благодаря за споделеното мнение,тъй като се очертава да сме около 30 човека с децата и родителите с моя мъж решихме,че е по-добре да наемем вила с голям двор и барбекю,където да отпразнуваме.Хем ще празнуваме цял ден,хем ще сме само ние ,ако някоя от вас се сеща за вила в или около Варна ще съм благодарна(без басейн Simple Smile )

# 32
Ако има вила удобна за такова нещо подшушнете и на мен, да знам за догодина. Гледала съм Любимец 13, но за детски РД не става, ще отъпчат градинката, иначе за възрастни е идеална.

# 33
  • Варна
А някой с впечатления и цени в The room kids?
Впечатления ще имам чак август, а и на теб за тогава ти трябва. За сега ми допада като свободно посещение.
Цените са 12лв на дете за меню като имат 3 вида за избор. Предлагат украса, фотограф, пинята..(още нещо имаше) срещу допълнително заплащане. За родителите няма изисквания за куверти и има избор дали да са при децата или в кафето. Има топла връзка за децата между двете, т.ч. спокойно да ходят при родителите без да излизат навън.

# 34
Засега съм се спряла на Trinity contrast и The kids room. За съжаление не сме посещавали нито едно и приемам мнения.

# 35
Аз клоня за Тринити.

# 36
  • На брега на морето
Няколко пъти сме били на рожден ден в тринити. Много е хубаво. Излиза по-скъпо обаче, имайте жо предвид.

# 37
Колко по- скъпо, в цифри? Не за първи път питам и конкретен отговор не съм получавала.

# 38
В момента има оферта в Грабо за Тринити,мисля,че около 80лв. беше,но е възможно и да бъркам.Провери си най-добре.

# 39
  • На брега на морето
Точки цифри не бих могла да дам. Първият път бяхме на рожден ден на дете на 1 годинка. Децата бяха около 10, възрастните двойно повече. Сумата + фотограф беше беше около 700-800 по спомен. За децата стандартно меню сандвич, сок, гризки. За родителите имаше 2-3 плата с хапки и сандвичи, напитки си поръчвахме. Не бяха отрупани масите.

# 40
Благодаря! Е, скъпо е, да. Защото ние на Екопарка, тази година, също сме се запътили да заформим голяма сума, но по- малка от тази, а за повече хора, с повече екстри и повече храна, която не включва умрели сандвичи и 'полезните' гризки.

# 41
  • Варна
Миналата година празнувахме в Тринити.
Нямах забележки.
Като цена ни излезе 650лв с тортата, която беше към 100-120лв.
За децата бях вземала пакета 10 деца - 250лв, кетъринг за възрастните по спомен 120-30лв и останалото от свободна консумация и оувъртайм.
Това е ориентир. Не помня с точност до стотинката, но като обща сума беше това.

# 42
  • До морето
800 лв за 10 деца и 10 възрастни. Стандартни менюта за децата, за родителите имаше плата с хапки и петифури колкото за Бог да прости. По едно време на домакините чак им стана неудобно, явно не са очаквали да е толкова бедна масата, поискаха да поръчат нещо допълнително - не може. В крайна сметка направиха още няколко топли сандвича и за масата на родителите. За мен това са много пари за толково малко храна. Не мисля, че е оправдано.

# 43
Благодаря, разбрах. Наистина е много скъпо. Това са космически суми, при това за малко гости (10 деца не са кой знае какво) и малко храна. Аз все още се шокирам от стойността на един детски рожден ден. 800лв е огромна сума.

# 44
  • Варна
Миналата година септември моята дъщеричка направи 3 и в последния момент нямаше къде както имахме време, та бяхме във весели крачета децата около 12 на брой и около 10 майки, стояхме 3часа,  децата играха, че играха ние хапнахме пици децата също те имаха и солети и някакви гризки но гризките им ги върнах защото никои не ги ядеше и бяха сухи. Имахме сладки, соленки, ядки всеки си поръчва кола, сок, кафе, за децата също още сокчета, внескох си тортата 10лв сървис.
До тук с тортата всичко ми излезе около 150лв.
Да мръсно е във  ВК, но така се получи  и ни беше най наблизо от Вл-вово, а децата бяха много доволни искаха пак да идват на рд. Тази година го Мисля още, в кайсиева градина отвориха едно ново заведение под Борисовата воденица, има голям батут има люлки за по големи има и за бебета също, има пространство тревна площ за игра, тепърва ще слагат още съоражения, единият от собствениците иска да вкара много неща за децата там, приятно е и спокойно.
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 45
Куверта във Веселите крачета е 10лв.за дете. Не искам да се заяждам ама нещо сметките не излизат. Няма как 20 човека да присъстват на партито и да се вмести във 150лв.!!!!Детските рожденни дни са рай за заведенията!!!!

# 46
  • Варна
Децата не бяха със куверти защото от 12 дечица 6 бяха само на около 3-4г а другите бяха бебешоци около 1/1.5 г затова момичетата от ВК казаха плащате им само играта на децата, за тях поръчах две малки пици два пакета солети от нашите сладки и солени и сокчета пиха.
По миналата година 2016 пак излезе толкова децата тогава бяха по малко и бяха със куверти но тогава бяха 6 дечица

# 47
На нас само тортата ни е 180лв, за първи път тази година, до сега аз правех, но сега поръчахме и то бутикова.
До момента сме правили два РД вкъщи и разходите ни са били около 150лв, даже под 150лв, може би 120лв по- скоро. Два пъти в Екопарка с доста голямо количество украса, люлки и играчки и много храна, гости около 25-30, общо и цената е била около 300лв. Тази година за първи път поръчваме торта и наемаме аниматор, гостите се очертават  35-37 (общо) и цената върви около 500лв. Но с прилично количество храна, вода, сокове, бира и вино. Пак много украса, две люлки. Само да не завали дъжд, че само на люлки и торти ще стане цялата организация. Но това Тринити за 800лв не виждам какво повече може да ми предложи.

# 48
  • Варна
Аз торти поръчвам от една сладкарничка до вкъщи вече 4г и съм много доволна торите не са скъпи прави им декорация украса миналата година и занесах фигурки на замръзналото кралство и тортата беше много хубава 12 парчета за рд  (около 30лв струваше) в детския кът и отделно още една за вкъщи 8 парчета тя беше около 18-20лв. Blush

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 09:52 от n0richka

# 49
12 парчета стигнаха ли? Малко ми се виждат сякаш.

# 50
  • Варна
Ами да стигнаха те не режат големи парчета а и бебетата те не ядът торта хапват две три вилички ако майките им дадът иначе по големите деца хапнаха но не си изядоха парчетата и за майките имаше и те дояждаха и на децата Blush

# 51
  • Варна
Някой чувал ли е във Варна да се организира пейтбол, който да не е свързан с р.д., а да е на свободно посещение.

# 52
  • Варна
загубих темата за тортите, може ли някой да даде линк

# 53
  • Варна
Аз резервирах Руум кидс като затворих залата. След месец ще имам отзиви.

# 54
Аз пък се отказах от Персей и резервирах за Ред Хот .

# 55
Не съм доволна! Вчера празнувахме на сина ми четвъртия му РД! Резервацията ни беше за 18 часа в кафе Дел Фиоре в морската градина до Хоризонт и в девет без десет ни казаха, че трябва да си ходим! Кухнята е повече от отвратителна, евтини продукти и долнокачествени, които се предлагат на ужасно високо цени. Отношението на персонала е под всякаква критика /махленски клюкарки сребролюбки, които искат да ти вземат парите и да ти бият шута по най-бързия начин/. Спряха музиката в осем часа и се държаха ужасно. Това заведение трябва да го затворят! Не ходете там ще съжалявате, ще ви провалят празника и ще ви вземат неоправдано много пари!

Последна редакция: пт, 06 юли 2018, 13:18 от ani_2607

# 56
  • До морето
За това място не съм чувала нито едно положително мнение.

# 57
Ами то това е обща болест. Долнопробните храни, особено за децата, по- долнопробни няма накъде. И ограничението във времето също. Много яко е и като ти обещаят, че ще бъдете единствен рожден ден в заведението и се окажат 3 наведнъж - такъв случай присъствахме в Бейби рок. Също голям кеф докато още ядете и пиете да се събере тумба хора за следващия РД, понеже ви е изтекло времето и да чакат да станете, за да седнат. Аз затова харесвам Екопарка, макар че той също има своите недостатъци, като риска с валежите и слугинажа, който е преодолим, гледам има фирми и столове ти носят и слагат вместо теб, ти нищо не пипваш, ама цената скача драстично така.

# 58
  • Варна
Така е, и аз се бях замислила за Еко парка, но щом разбрах за многобройните им кърлежи вече не съм им такъв фен.
Това с няколко РД е ужасно! Аз за това затварям и да ми е мирна главата.

# 59
Връщаме се от РД във въпросното заведение Ди фиоре. Майката на рожденничката искала да си извика DJ, но от заведението не позволили и казали, че те работят със друг. Уговорката била дискотеката да започне в 18,30,но уви до 19ч.никакъв DJ не се появи. Ужас, 20 деца бягат 1 час, като изтървани. Сервитьорките отказаха да се свържат по телефона със въпросния аниматор, при което майката на рожденничката просто беше потресена.Както и да е и при нас взема да прибират чашите и чиниите към 21ч.,но ние бяхме упорити и си тръгнахме в 21,30ч.

# 60
Това заведение Кафе дей Фиори трябва да бъде затворено! Не стават хората и не е необходимо да развалят празниците на децата ! Храна, кухня, персонал, обслужване -  кръгла нула, дори минус! Нямаме нужда от подобни изцепки!:confounded:

# 61
  • варненка от София
Точно това ми се случи днес в Play On с няколкото рождени дена. Останах меко казано неприятно изненадана, след като края на май някъде запазихме датата. Когато капарирах, никой не ми каза, че ще има и друг рожден ден по същото време. Като отидохме днес там и казаха - децата долу, а родителите на вън на припек в двора, като се възпротивих ни казаха, че можело да се сместим долу при децата, направо останах супер неприятно изненадана. За трети път празнуваме там, но за последен, мислех и на каката там да запазя, но днес ме отказаха успешно. Харесваше ми там това, че си внасяш почерпката ,каквото искаш, не те ограничават с храни и прочее, но след днешната неприятна изненада не искам повече там. Та сега съм в размисъл, къде да отбележим рождения ден на каката, а той идва в края на месеца.

Кажете къде има още ескейп руумс във Варна, че това ни беше основната идея.

# 62
Нашия РД в Екопарка мина, много сме доволни, много хубаво! Имахме късмет между два дъжда да се вместим в слънчев ден. То тази година... Бяхме наели Димана за 90мин, много сме доволни, но ние си го знаехме, защото сме я виждали на други РД и по принцип я харесваме.

# 63
  • Варна

Защо не би направила рожден ден там, Radina? Точно реших да го проуча като вариант, че вече трябва да резервирам някъде.

# 64
  • Варна
Видя ми се доста скъпо по 10 лв на дете, отделно и почерпката, пък и малко скучно ми се видя. Но на вас може да ви хареса.

# 65
Какво ви е мнението за празнуване на откритите басейни в дом Младост? Децата са 8-9 годишни.

# 66
Ами то това е обща болест. Долнопробните храни, особено за децата, по- долнопробни няма накъде. И ограничението във времето също.

На две места сме празнували последните години, нито храната е долнопробна, нито има ограничение във времето.

Едното е на Звездица, "Тримата мускетари". Поръчахме си от менюто каквото ние изберем за децата и за възрастните, нямаше налагане на менюта.Децата си отиграха на поляната, докато имаха хал да играят. За съжаление, и в двата случая времето не позволяваше използване на въжения парк, защото беше много ветровито.Но имаше други съоръжения и те вече като са големи, сами се забавляват.

Другото място е картинг пистата във Виница. Там имаше друг р.д., но почти малко след като се ориентирахме към тръгване, на достатъчно отдалечена маса. Сандвичите никак не бяха лоши, но отделно ние си поръчахме пици от място, което ни харесва. Казаха ни да си поръчаме откъдето каквото искаме, сервиз не са ни искали нито за тортата, нито за храната.

Най- хубавите рождени дни на които е присъствало детето ми са били на Екопарка, но за съжаление е родено през октомври и не се получава.

За тази година още обмислям. Нещо нямам мерак за организация, защото децата са седми клас, ще се почне "Аз съм на урок от толкова, аз от толкова"- не зная дали ще се получи. Другото неудобство- но за това не са ми виновни заведенията- и в двете по-горе посочени заведения си има значение времето / като климат, не като продължителност Simple Smile/ и до последно със свито сърце следя прогнозата. На Виница тъкмо си тръгнахме и се изля ужасен дъжд, ако беше заваляло по-рано, нямаше децата да могат да карат на пистата.

# 67
Големи деца са, аз за по- малки коментирам, детските кътове с топки и пързалки, на това ниво сме за сега. За над 8-9-годишни има варианти.

# 68
  • До морето
Може ли някой да ми препоръча аниматор, който ще се съгласи да пътува извън града? Ще празнуваме в комплекс в едно село на 60 км.от Варна.

# 69
  • варненка от София
Може ли някой да ми препоръча аниматор, който ще се съгласи да пътува извън града? Ще празнуваме в комплекс в едно село на 60 км.от Варна.

За мен всеки би се съгласил, стига да е свободен и съответно да поемете горивото - натам и обратно. Ама все пак трябва лично да се говори с аниматора.

# 70
Пробвайте с Димана? Тя беше аниматор на нашето парти и децата останаха доволни.

# 71
Да, Димана има даже обявена такса за мероприятия извън града, питайте я, ще ви каже.

iv.elina, разкажи вие последно къде бяхте, как мина, от кое сте доволни и от кое не?

# 72
  • До морето
Къде има координати на Димана? Тя не си ли направи агенция?
Намерих Парти Агенция Щураци- това ли е?

# 73
Да, това е. Аз ѝ бях писала на личния профил, който пак си е служебен, защото още нямаше парти агенцията, когато я резервирах. Димана Петрова, веднага излиза.

# 74
  • До морето
Писах й, но за съжаление е заета. Не знам към кого да се обърна. Искам човек с опит, който да може да задържи вниманието на децата. Скоро бяхме на РД и аниматорките бяха толкова неопитни, въобще не успяха да се справят. В един момент на децата им доскуча и тръгнаха да си играят сами, и си личеше, че аниматорите им досаждат.

# 75
Виж Парти Джак. Аз не съм ги ползвала, но по разни публикации големи професионалисти ги пишат и имат набор от аниматори, не е само един. Иначе жалко за Димана, защото тя именно това много го умее, веднагически да грабне вниманието и да го задържи, децата я обожават. Макар, че аз бях стресната първия път от вида ѝ и гласа ѝ, как свири с пръсти и крещи, обаче явно на децата това им трябва.

# 76
Писах й, но за съжаление е заета. Не знам към кого да се обърна. Искам човек с опит, който да може да задържи вниманието на децата. Скоро бяхме на РД и аниматорките бяха толкова неопитни, въобще не успяха да се справят. В един момент на децата им доскуча и тръгнаха да си играят сами, и си личеше, че аниматорите им досаждат.

Не зная дали още е популярен Бате Ицо?

Когато синът ми беше малък, заради телевизионните предавания много го харесваха децата. Били сме гости на негово парти не веднъж, добре се получи.

# 77
Той дали ходи по рождени дни? С театъра го свързвам само и не знам.

# 78
  • До морето
Звънях и в Парти Джак, но всички са заети. Имали само един свободен ди джей, но ще го питат дали е съгласен да пътува и чакам отговор.

Аман с тези рождени дни през Август - аниматори няма, сладкарите почиват......

# 79
Да, през август е по- кофти от юли, не се бях сещала. А колко хора жалят, че рождения им ден не бил лятото, а то си има редица недостатъци. Но аз Димана я резервирах месец и половина по- рано, не зная дали е имало нужда, но да ми е мирна главата. А тортата, пък, на 24 януари резервирах за втория уикенд на юли. Масите и столовете в Екопарка резервирах 2 месеца и 10 дена по- рано. Едно време за сватбите не се подговяше толкова от рано.

# 80
Pina, до сватбата ще си развила и усъвършенствала професионални умения. Къде поръча тортата?

# 81
  • Варна
Единственото лошо на летните рождени дни е, че някои от гостите са по почивки. Иначе имаш избор, докато зимата празненството е ясно.
Ако се организира от по-рано всичко е наред. Най-много родени деца има лятото, т.ч. е нормално резервациите да вървят доста напред. Тогава са и повечето други партита.

# 82
Тортата беше от archicaketure.

Аз не съм забелязала лятото да са родени повече деца, не е ли все едно и също? А по големия избор от възможности понякога обърква нещата. Например парк, басейн или плаж и накрая вземе, че завали... Зимата си знаеш в клуба и туй то.

# 83
  • Варна
Не е, по мнение на АГ-тата.

# 84
  • До морето
Ами то и аз уж планирам от рано, ама непредвидено трябваше да сменим мястото и от там цялата концепция с басейн и водни забавления замина на кино. Затова сега търся аниматор.
А пък за тортите и резервацията на 24.01, pina, впечатли ме 😀 Макар че като ти кажат "От 1ви до 15-ти Август почивам, все тая кога си звъннал".
Аз самата съм родена през Август и знам,  че всеки е нанякъде, всеки почива и половината деца не идват защото са нейде. А като си видях теста за бременност през Декември и на първият преглед питах лекаря кога си планира отпуската, да не увисна за раждането 😁😁😁

# 85
Да споделя малко инфо за нашето парти,което мина(за тези,които се интересуват).Бях го планирала на Персей,но началото на месеца размислих и запазих в Ред Хот в Техническия.Извиках Димана да забавлява децата 1час и 1 час играха в детския кът,а преди това на площадката навън.Персонала е под всякаква критика,то те не са виновни защото не е нормално една сервитьорка да обслужва залата за пушачи,непушачи и външната градина при детската площадка.Добре,че РД беше от 17 часа,че след 19ч. нещата се изпуснаха от контрол.40 мин. чакахме да нарежат тортата,при което децата се изнервиха.Бях оставила капаро и това не беше отразено в сметката(бяха ме предупредили за този номер) защото,когато дадох бележката за платено капаро се започна едно вайкане и тюхкане.Започна едно звънене по телефоните-ужас.Както и да е след 20 мин. проблема се реши.

# 86
  • Варна

Ходи, била съм на рожден ден с негово участие, харесаха го децата, имаше закачки и към възрастните.

# 87
Ох, това в Ред Хот.... Ей затова не ми се ходи по заведения. Редовно тортата се чака дълго, макар че не чак 40мин. Обслужването винаги става бавно, а понякога забравят. Точнов Ред Хот умрях от жажада да чакам вода, която така и не дойде. Но дъщеря ми от сега е определила, че догодина сме в Амичи, където според мен е малко по- добре, но пак кръчмарска работа.

Да, Бохо чик, виждала съм ги как отрано си обявяват кога почиват и винаги е август и най- вече първата половина на август.

# 88
ПИНА, ние ходихме преди това 2 пъти с приятели и нямаше проблем с обслужването, всичко ставаше бързо. Но трябва да се има в предвид, че не може едно момиче да обслужва 70-80човека,това бяха хората само в горната част на заведението, а долу какво е било идея си нямам. Съответно и тези в кухнята са се побъркали тотално. Проблема идва, когато има РД според мен.

# 89
  • гр.Варна
Привет!
И аз се интересувам от отзиви от The room kids.
Мернах из постовете,че някой ще празнува там,но мнение не видях.
Благодаря

# 90
Здравейте! Някой чувал ли е за Венци Шоу-DJ за партита?
PS Открих го в нета, става въпрос за Венелин Мутафчиев.

Последна редакция: сб, 21 юли 2018, 13:27 от FBID1145409882147583

# 91
  • Варна
Ние, но още не е минал. На 4.08 ще празнуваме.
Иначе за сега-затворила съм детския кът, ще им пробваме и фотографа, родителите ще сме в заведението.

# 92
Здравейте! Синът ми стана на 4 вчера. Следях темата за идеи за евунтуални места за празнуване. Много искахме рождения ден да е на открито и решихме, че следобяд ще е по-подходящо и не толкова горещо. Но това беше преди месец. Да съжаление времето не беше на наша страна и доста поваля, та замалко да провали празника ни. Наложи се в последния момент да търся ново място и да организирам всичко в последната минута. Празнувахме в пицария Амичи-Възраждане-получи се добре. За късмет нямаше много хора, приеха ни на свободна консумация и децата се забавляваха доста в детския кът.

# 93
Добре, че сте намерили алтернативен вариант. А като каже някой, че лятото има опция за празнуване на открито, направо ми къса сърцето Simple Smile

# 94
Ние имаме късмет 3 поредни години. Особено тази година беше върховен късмет, вмъкнахме се между капките - буквално. Като за РД на поляна не е достатъчно да не вали на деня, трябва и предния да не е валяло, за да не е кално. Като по поръчка в четвъртъка се изля, в петък и събота не валя и в неделя пак валя.

# 95
Много свещи си палила, затова ви се е получило!!! Супер!!!

# 96
  • Варна
Здравейте! Предложете място за рожден ден на 6г., като ще има и по-големи. Искам да поканя аниматор, който не работи към определено заведение. На повечето места си имат такива.

# 97
  • Някъде там
Ние сме ползвали услугите му и прави голяяям купон ❤ Той ми е фаворит засега сред аниматорите

# 98
  • Варна
Ох изчерпана съм от към идеи Confused. 13 годишен младеж, какво да му измисля Neutral Face

# 99
  • Варна
Разбрах,че има терен над Конна база Виница,който се дава под наем за тържества.Някой с повече инфо за мястото?

# 100
Ох изчерпана съм от към идеи Confused. 13 годишен младеж, какво да му измисля Neutral Face

И аз с 13 годишен съм изчерпана.Осевн това, не ми се иска на пореден рожден ден да ми е свито сърцето ще вали ли, няма ли

Последните р.д.- Звездица- Мускетарите и Виница- пистата.Хубаво, ама не искам да дебна прогнози и искам нещо ново.Като си помисля, че повечето ни гости ще са 7 клас и кой кога на урок/ школа, направо нищо не ми се организира, ама трябва да измисля нещо.

# 101
  • Варна
Не са ли големи вече за организирани рождени дни? Моят от 12 годишен иска да излезе някъде с приятели да се помотат, да се почерпят и толкова. Тази година беше с 2-3 деца на кино, преди това ядоха пица, после се разходиха и те така.

# 102
  • Варна
Две пореднни години бяхме на пистата във Виница, после две ходеха на кино, хапване и електронни игри по моловете.
Иска ми се да си го празнува и да му се радва. Завалията е роден на 15 септември и все си свързва празника с училище и само мрънка Joy
Малки са още, нека си чакат деня с трепет.

# 103
Не са ли големи вече за организирани рождени дни?

Неговите приятелчета още се организират и си прекарват весело. Има едно ядро, още от ДГ са приятели, после- в едно училище и се търсят за игри, добре се забавляват.

# 104
Социалната чайна също приканиха да се правят там детски РД. Не знам какви са условията, които предлагат, но ако позволят да украсите, да занесете (поръчате да доннесат) храна, напитките от там и просто да си говорят и да се смеят. Или някаква дневна дискотека за тази възраст е най- подходяща. Под кукления театър не правят ли още? Златният лъв? Чайната предлагат някакви настолни игри, но не зная за РД дали важи. Лего работилници имат. А, онази танцувална зала, как ѝ беше името, дето дава зала под наем за РД. Там става хубаво за такава възраст, но те предлагат нищо и никакви 2 часа. Преди това има реетиция и след това също. От влизането на първия човек до излизането на последния - 2 часа. Твърде малко според мен, пък скъпичко.

# 105
  • Варна
Ние, но още не е минал. На 4.08 ще празнуваме.
Иначе за сега-затворила съм детския кът, ще им пробваме и фотографа, родителите ще сме в заведението.

Моля сподели как мина Р.Д. и ако си доволна би ли дала координатите на DJ .
Благодаря

# 106
  • Варна
Аз не съм писала нищо за DJ.....

За РД-не съм доволна! Към детския кът никакви забележки, но към заведението много. Трябваше аз да ги викам, щом дойде някой на масата, идваха с едни отекчени физиономии, кетъринга не бяха разпределили, а просто в по 1 плато сложили по един вид от нещата, което не беше удобно. За гостите ни имаше подаръци, които дадох с тортата в една торбичка със свеща и фойерверката, които не извадиха. Интересно как едно нещо извадиха, а друго не при положение, че бяха на едно място.
Оказа се, че 30 минути преди РД фотографката им се обадила, че е болна като те нямат алтернатива и не ми намериха друг. Казаха ми аз да си намеря, ако мога за това време и това е.
Децата се забавляваха много и те усетиха нищо от моите луда нерви благодарение на персонала на детския кът, който е страхотен, но другото...
Ще продължа са си водя детето да играе там, а ние на по кафе като отношенията ни спират до там. За събитие вече няма да им се доверя.

# 107
Здравейте, бихте ли ми дали идея къде можем да отпразнуваме рождения ден на сина ми, който края на октомври става на 8 години. Една такава възраст е че не е нито за детски кът нито пък е голям и ми е голямо чудене къде би могъл да се отпразнува. Благодаря Ви предварително за предложенията.

# 108
  • Варна
Здравейте, бихте ли ми дали идея къде можем да отпразнуваме рождения ден на сина ми, който края на октомври става на 8 години. Една такава възраст е че не е нито за детски кът нито пък е голям и ми е голямо чудене къде би могъл да се отпразнува. Благодаря Ви предварително за предложенията.
Влъхви.

# 109
  • До морето
Аз почвам да умувам РД за 3-годишна госпожица в средата на ноември. ИдеЙ?
Къде е подходящо за толкова малки?

# 110
  • Варна
Аз почвам да умувам РД за 3-годишна госпожица в средата на ноември. ИдеЙ?
Къде е подходящо за толкова малки?

Крамър Кидс?

# 111
Невеляшка, от години не съм стъпвала, едно време беше приятно и е тъкмо като за 3-годишни, но сигурно се е аортизирало. Крамера със сигурност е по- свеж.

# 112
Хей ръчички, преди 2 дни му беше направен освежителен ремонт.

# 113
Че то е само на една година и вече го освежават? Браво!

# 114
Това говори добре за стопаните му. Цените са доста прилични.

# 115
  • До морето
Хм, аз пък сефте го чувам това Хей ръчички. Ще взема приза "Майка на годината " . Как изглежда това и къде се намира. Отивам да търся във фб

# 116
Имат страничка, ходили сме и на Новогодишно парти. Много добре си изкараха децата.

# 117
Аз не съм ходила, даже покрай него не съм минавала, но го знам от тази тема.

# 118
Бабината къща, в Трошево е подходяща за малки и големи деца.Всяко парти е съобразено с възрастта.
За големите игри и дискотека, за малките карнавал.
Разгледайте във фейсбук, имат страница , "Бабината къща"

# 119
  • Варна
Влъхви.

Моя cтава на 7г. и буквално cъм закъcняла c подготовката.. Ама не мога да го измиcля. От една cтрана не иcкам традиционните детcки кътове, от друга какво да е? Погледнах Влъхви cега, едно, че не можах да ce oриентирам в цените, второ - не cа ли бая виcочки? 20лв на дете? Или 160лв до 10 деца - cамо анимация.. Е то като cложиш храна и напитки... и повече от 20 на дете cе вързва гаранция..

# 120
  • Варна
Моя cтава на 7г. и буквално cъм закъcняла c подготовката.. Ама не мога да го измиcля. От една cтрана не иcкам традиционните детcки кътове, от друга какво да е? Погледнах Влъхви cега, едно, че не можах да ce oриентирам в цените, второ - не cа ли бая виcочки? 20лв на дете? Или 160лв до 10 деца - cамо анимация.. Е то като cложиш храна и напитки... и повече от 20 на дете cе вързва гаранция..
newsm78 Преди храната на децата влизаше в куверта, явно е нещо ново.

# 121
Това не е ли евтино, даже? 20лв на дете, 10 деца 200лв за всичко, там ги оставят без родители, нали? По детските кътове отива 400-500лв за всичко. Е, и торта трябва, още 100лв - 300лв, и децата сигурно ще са повече от 10, но до 350- 400 ще се съберете.

# 122
Да споделя мнение, бяхме на РД в Галакси боулинг на 7 годишно дете-не съм доволна Въпросния аниматор не успяваш да задържи вниманието на децата и те бяха, като свободни електрони Играха уж боулинг 30 мин и после всеки взе да се спасява. Принципно 2-3 деца успяха да изкарат 60 мин на боулинга. После трябваше да им организира игри и дискотека, но нищо не се получи. Децата постоянно мрънка ха на родителите за жетони за игрите.

# 123
  • Варна
Това пише в cтраницата на Влъхви:

Цена: 20лв. /дете цената включва: парче пица, 1 сок, 1 вода, анимация;
Група: минимална цена за игра /САМО АНИМАЦИЯ/ за групи до 10 деца – 160лв.
Допълнително се заплаща почерпката в зависимост от броя на децата.
Над 15 деца - един безплатен куверт.

Не мога да ce ориентирам наиcтина. В cлучай за РД cи е група.. И какво 160лв анимация + още за куверти? ?

Ще звънна в понеделник да ги проверя.

# 124
  • Варна
Аз съм правила рожден ден чрез Влъхви. Единствено тортата си носих, всичко друго си влизаше в куверта. Не разбирам, някакви промени ли има?

# 125
Ох, тези забавления с монети ми иде да ги взривя и изтрия от лицето на земята веднъж завинаги! Направо провалят рождените дни, всичко се обръща на едно безкрайно хленчене за левчета и нито аниматор, никой няма силата да спаси празника. Едно от големите предимства на Екопарка е, че няма такива, а всички други детски центрове ги имат.

# 126
Аз се обадих в Блъхви и жената ми обясни, че рожденния ден продължавал само час и половина, не можело да се удължава времето, защото се затваряла цялата зала. За мен това е крайно недостатъчно те половин час само ще се събират децата. Иначе залата била в читалището на Аспарухово и имало аниматор постоянно с тях, защото имало някакви лъкове ли нещо подобно и трябвало да бъдат наблюдавани постоянно децата. Залите били големи и имало забавления за децата, но това ограничено време ме отказа.

# 127
  • Варна
Аз нямам проблем  ограничението във времето. И без друго в петък, cлед училище/работа дори cе притеcнявах да не е много изморен за празнуване. На 19ти cме там, ще cподеля поcле. Отноcно заплащането, уточнихме какво ce има предвид в cайта им. 20лв на дете включва и анимация и пица, cокче и вода. А ако иcка някой cамо игра е 160лв за до 10 деца. Иначе за родителите има бар, откъдето да cе поръчат напитки и кетъринг за храна евентуално, нищо не може да cе внаcя..

# 128
О, час и половвина е ужасно малко. На последния Рд това лято, някои едно семейство дойде с час закъснение, а други майка и дъщеря с точно час и половина закъснение. Въпреки, че аз такива закъснения изобщо не ги разбирам (?!!), но е пълно с такива хора, та те направо ще пропуснат рождения ден. И дори всички да заковат в нужната минута, пак 90мин са твърд малко за празненство.

# 129
  • Варна
1,30-1,40мин cа игрите, които им организират. Отделно е времето за хапване и т.н. Аз лично повече от 15мин закъcнение го намирам за прекалено, дори и за детcки рд. Минахме през залата на Влъхвите, доcта интереcно ми cе cтори. Адcки различно мяcто и нищо общо c традиционен детcки кът. Там няма опцията децата да тичат проcто на поcоки като в Капела да речем. Точно и заради това cчитам, че времето е ок. Ще видим.

# 130
Час и половина е много малко. Аз доплатих допълнителен трети час и пак някои от гостите не бяха готови за тръгване. Имаше и закъснели с около час : (. Направи ми впечатление една майка, която не познавам- детето ми покани приятелче от детската градина. Дойдоха малко след обявения час, малко преди втория си извика детето- спази етикета на детски рожден ден: ) Догодина ще се насоча към място без ограничение във времето.

# 131
Изобщо не ги разбирам тези закъснения, по какъвто и да било повод, но на хората им е все едно.

# 132
  • До морето
И аз имах такива гости веднъж - РД обявен за 16, те дойдоха в 18:30 и после стояха до 23:00, защото, нали, последни дошли, последни да си тръгнели. Близки бяхме тогава, но пак не ми стана приятно, още повече, че никаква конкретна причина нямаше за закъснението им. Редовно правеха такива номера, но това 2 часа и половина закъснение ми дойде в повече.

# 133
  • Варна
Здравейте,
някои празнувал ли е скоро детски РД в пицария Амичи Възраждане и какви са условията с детския кът? Какво предлагат за децата и за възрастните?
Също така с кои сладкарски цехове работят и как стои въпроса с внасяне на торта?

# 134
Здравейте, понеже темата беше много полезна за мен, да споделя мнение за нашия РД  - 10г. Беше в Creators Dance Center. Децата останаха много доволни, аниматорите бяха супер. Много трудно изкарахме децата от залата за виртуална реалност. Мисля че ни се получи доста бюджетно 200лв за неограничен брой деца /добре е да са максимум 15 за да могат да играят повече време на виртуалните машини/. Храната си я носиш, като специално ни предупредиха да не носим много храна тъй като много играят и няма много време за хапване. Времето от 2ч. доста се разтегли, защото както казах на много от децата не им се тръгваше, но не съм доплащала. Майките пихме кафе в съседното Бистро Оле/може и до Тримата мускетари да се отиде, но е малко по-далеко/

# 135
  • Варна
Имате ли координатите на добър dj за детско парти, който идва в избрано от вас място.
Ако е на "ти" с корейския поп, още по-добре.

# 136