Юлски мами 2018г.- тема 6

  • 39 939
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 106
Аз чакам момче,ще раждам в болница Надежда.Най-гадното е,че не съм от София и сега всяка седмица съм на тонове,когато може приятеля ми си взима отпуска,а когато съм сама с метро,трамвай...Добре,че ми отстъпват място,когато ме забележат в градския транспорт.

# 46
  • Мнения: 683
И аз съм ЗА по-ранната подготовка (въпреки че моята се оказа късна, ама не ненарочно). Креватчето още е на склад при майка ми и ще бъде сглобено докато сме в болницата, защото само ще ми се пречка, а няма какво да му се отмирисва, шасито на количката също е там, заедно със столчето за кола. Финалното почистване съм го оставила на ММ, защото е Монк. Днес и утре последна подготовка и мисля да си дам една седмица почивка.

Icey, сменяй без да се притесняваш. Важното е ти да се чустваш добре, лекарката ще го преживее.

Jesyka, кога трябва да раждаш? Може да се засечем.

Момичета, как сте с шофирането? Мен от няколко дни мнооого ме тормози като трябва да излизам с колата. Аз си я харесвам, но сега разбирам защо ми казват, че малко по-трудно се кара. А всеки ден имам някакво излизане и хич не ми се ползва друг транспорт. Мрън.

# 47
  • Мнения: 106

Oh! Carol  На 18.07 е секциото ми Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 756
Аз имам златен талон, разбирай НЕ шофирам Joy А вече и като багаж не слагам колан освен на магистрала, тегаво ми е.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 741
Айси, последните няколко седмици и мен много ме гризат различните мнения на следящата и тази при която ще раждам.
2 седмици бях с притеснения от днескашната консултация при следящата, защото искаше освен влагалищен секрет да ми бърка и от шийката за секрет. Пък то накрая днес тя хич нищо не каза и само бръкна да вземе влагалищен и после си бръкна да опипа и шийката и дали серклажния конец е почнал да се врязва. Слава богу всичко е ОК. Божа работа е обаче дали ще изкарам до плановото секцио .
Днес ходих да си оставя направлението в болницата и да ме запишат за секциото и докато чакам пред кабинета на старшата ревнах от страх Grinning После в кабинета като видях календара , че има няма 3 седмици до секциото и още повече ми се дорева !
Aма така да ме блъскат хормоните !

Аз от към суеверия само не съм си пускала снимки бременна из социалните мрежи, но иначе кошарата седи сглобена от 2 месеца и вътре трупаме в нея всичкооо ! Тоя уикенд мм боядисва и почва да пере и глади по важните неща - чаршафи, нощници, бебешки дрехи.

# 50
  • Мнения: 321
 Аз толкова ненавиждам градския транспорт и всякаквите бабички по него, че карам почти всеки ден...карах и до морето, защото моят любим кара със скорости и като се качи на моя автоматик праска спирачка и му забраних да кара...коремът не ми е огромен, но почва да ми пада кръвното от жегата и ще се ограничавам в близките дни..

# 51
  • Мнения: 683
Jesyka, ще съм преди теб - 26.06 и ще разказвам.

Icey, и аз имам златен талон, ама щото никой не иска да ме спира, а ако случааайно се излъже да ме спре като ми види талона ме пуска с устна забележка Grinning С колана се омотавам, че ми е навик и имам чуството, че ще изпадна от седалката, което си е напълно възможно когато ММ кара.

Колкото по-малко ми остава, толкова повече нямам търпение и по-малко ме е страх от бебето. Много искам да си го видя вече. Останалото не ме притеснява, докторът да му мисли.

# 52
  • Мнения: 1 756
Евала за шофирането! Мис, аз също последния триместър рева най-много, ама не се шашкай или поне си припомни, че дали след 3 седмици или след още 4-5-6 всички ние ще минем по този път и няма да си сама Simple Smile Пришълецът ще дойде на бял свят да си го гушнем Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 687
Шофирам, и през никоя от бременностите не ми е било проблем. А сега с две малки деца, градският транспорт ми е вариант, само ако не се налага да сменям.

И колан винаги слагам, включително и двата пъти като отивах да раждам с контракции, пак се бях закопчала. Аналогично и децата са винаги в столче, просто това е едно от нещата, с които не мога да направя компромис...

# 54
  • Мнения: X
Jesyka, с мен най- вероятно ще се засечеш Simple Smile и датата за секцио ми е същата, стига да изкарам до тогава Simple Smile

# 55
  • Мнения: 106

Дивчо  Simple Smile  Аз съм при Стоянова.Дано на всички бебетата изчакат колкото е необходимо,стискам палци Simple Smile

# 56
  • Мнения: X
Аз съм при Арабаджикова Simple Smile заедно ще се борим със ставнето в интензивното, радвам се за което ! 💐

# 57
  • Мнения: 354
Радвам се за вас, дано се засечете!
 Аз си шофирам без притеснения и на предната и сегашна бременност.  Колан не слагам , защото ме задушава, по принцип не карам без него.
Много ме болят мен ходилата. Особено вечер , не зная дали е от претоварване или от КГ, но снощи огън ми горя в краката. Не минава нито като ги кача на високо, нито от масаж, чак ми се искаше да ги потопя в кофа с лед , че да се загаси пожара в тях.
За кошарата все още се чудя дали да а сглобяваме изобщо. Мисля, че отново само ще пречи. Каката до 6- тия месец беше в люлка, а след това направо на леглото си спеше.  Не зная как ще е сега , все още го мисля.

# 58
  • Мнения: 243
И аз не съм от суеверните, докато още мога да се движа и шетам из къщи предпочитам всичко да си свърша сама, не да чакам баби, майки и т.н.. направихме ремонта на детската още като бях в 7-ми месец, преди две седмици сглобихме мебелите включително и креватчето, абсолютно всичко ми е готово като багаж за родилното и покупки за вкъщи. Единствено не съм изпрала дрешките, няма да гладя защото ще минават през сушилнята, но може би другата седмица като вляза в 9-тия месец ще свърша и това, защото аз ще раждам нормално и нищо не се знае..може да реши по-рано да се пияви господина. Междувременно и аз карам кола още, не ми пречи по никакъв начин, може би от йогата се чувствам добре Hands Pray

# 59
  • Мнения: 587
Ей, колко сте изписали пак!
За шофирането - и аз си карам без проблем, но само в града и колан не слагам от много време. Иначе когато ходим на дълги разстояния, мъжът ми кара и тогава слагам колан, но без тази част, която минава през кръста.
Утре трябва да приключим с ремонтите и смятам вече да започна да пера и гладя. Сега ме навихте да карам мъжа ми да сглобява кошарата.
А бебка я гледахме преди 2 дни - 2200 кг в 34 г.с. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт