Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 77 077
  • 754
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 673
Здравейте, момичета! Hug
Аз пропускам и този месец. Имам много висок Естрадиол - 0,85 nmol/l ,
което се приравнява на 850 pmol/L или 200 pg/mL.
Явно имам задържан фоликул, а аз много рядко страдам от този проблем.
Според мен всичко се обърка, откакто пих Ясмина.
Писах на Фатме, докторът каза да започна от утре Цикло-Прогинова.

# 181
  • Мнения: 556
Съжалявам, Сиси:heart:, но всяко зло за добро. Може пък сега след Циклопрогинова всичко да си дойде на мястото. Стискам ти палци, дано всичко се нареди. Хайде дай Боже Октомври - ти на трансфер, а аз на пункция, пък дано и да се засечем.
Pecka, как са нещата при теб? Имам спомен, че трябваше да ходиш към края на този месец?

# 182
  • Мнения: 2 673
Благодаря ти много, Бени! Hug
При мен, както върви, до трансфер може да стигна и другата година,
но аз не бързам. Имам и ЦС да правя.
Много ще се радвам да се засечем! Blush
Стискам ти силно палци да се получат нещата при теб в най-скоро време! Flowers Four Leaf Clover Hug

# 183
  • Пловдив
  • Мнения: 96
Здравейте, кой аптеки са дежуни днес в шишли до Бахчеджи

# 184
# 185
  • Мнения: 1 221
Здравейте момичета, бях си обещала че ако докарам до определен етап ще ви пиша за да ви вдъхна кураж. Е ето че този ден дойде Simple Smile последния трансфер от Май месец беше успешен и съм бременна с близнаци. Днес ми беше първата фетална морфология и за сега, колкото и да не ми се вярва, всичко се развива по план.
Благодаря на доктор Карликая че не загуби вяра, когато ние се отчаяхме, благодаря и на Фатме, че ми държа ръката и се смя и плака с нас.
Знам че ви е трудно и всеки неуспех сломява и именно за това ви пиша, за да се знае че има и успели. Тук повече си пишем за неуспехите и трудностите, а когато чудото се случи от страх не смеем да се зарадваме. Аз поне бях и съм така и в момента, но виртуалната реалност ни сближи и считам че е мой дълг, да ви дам  и глътка въздух Simple Smile
Стискам палци след мен да има и други престрашили се. А от вас само искам да ми стискате палци да изкарам лека бременност до края 😘😘😘

# 186
  • Мнения: 251
Dundiu86,пожелавам ти една лека и безпроблемна бременност!

# 187
  • Мнения: 82
Здравейте момичета, бях си обещала че ако докарам до определен етап ще ви пиша за да ви вдъхна кураж. Е ето че този ден дойде Simple Smile последния трансфер от Май месец беше успешен и съм бременна с близнаци. Днес ми беше първата фетална морфология и за сега, колкото и да не ми се вярва, всичко се развива по план.
Благодаря на доктор Карликая че не загуби вяра, когато ние се отчаяхме, благодаря и на Фатме, че ми държа ръката и се смя и плака с нас.
Знам че ви е трудно и всеки неуспех сломява и именно за това ви пиша, за да се знае че има и успели. Тук повече си пишем за неуспехите и трудностите, а когато чудото се случи от страх не смеем да се зарадваме. Аз поне бях и съм така и в момента, но виртуалната реалност ни сближи и считам че е мой дълг, да ви дам  и глътка въздух Simple Smile
Стискам палци след мен да има и други престрашили се. А от вас само искам да ми стискате палци да изкарам лека бременност до края 😘😘😘

Така да се зарадвах, Dundiu86!
Стискам палци за лека бременност и най-сладките и добрички бебчета!
Само такива новини мечтая да чета тук! Всички знаем колко е емоционална тази борба и наистина имаме нужда да чуваме по-често за успеха Innocent
Аз съм след ЗЕТ , но имам още цяла седмица до теста.
Наредили сме се няколко момичета след трансфер тук и силно се надявам, както казват, да ни наръсиш с късметлийския прашец HugHugHug

# 188
  • Мнения: 1 680
Dundiu Ето, че и вашият щъркел се задава, и то с две бебчета в торбата! Отпусни се вече и се наслаждавай на една чудесна, лека бременност!
Успех и на всички останали, да се похвалите скоро и вие!

# 189
  • София
  • Мнения: 1 146
Dundiu, ехаааа честито, лека и безпроблемна да термин Two Hearts

# 190
  • Мнения: 2 673
Dundiu86, нямаш си на представа колко много се радвам, миличка! Hug
Ти изстрада много, заслужаваш напълно това щастие!
Когато писа, че нищо не се е получило и приключваш с опитите,
наистина много се натъжих, но сега се радвам от сърце за теб,
чак се просълзих, толкова се развълнувах.
Ти ме подкрепяше от самото начало, за което съм ти много благодарна! Hug
Съжалявам много, че се разминахме през май!
Желая ти всичко най-добро! Стискам ти силно палци всичко да бъде наред! Hug

# 191
  • Мнения: 1 221
Благодаря за хубавите думи и подкрепата, мили момичета! ⚘⚘⚘♥️♥️♥️
Чакам с нетърпение да ме последвате Simple Smile
Сиси, бях го отписала и този опит, а то... важен е крайния резултат.
Още не го вярвам, никак ме мога да се отпусна душата все още. Някак като на сън ми е.
Момичета, имам и една молба, когато ходите до Истабул да ми вземете малко кринон и клексан. Днес ми казаха че ще слагам кринон до 34 седмица заради шийката, а и клексана ще е до края. Мъжът ми ходи до Одрин, но скоро няюа да може заради работни ангажименти. Благодаря предварително Simple Smile

Последна редакция: вт, 31 юли 2018, 21:07 от Dundiu86

# 192
  • Мнения: 1 275
Дунди..честито и от мен!Пак ме просълзи...айде..повличай крак!Желая ти лека и щастлива бременност!
Много се радвам за вас!

# 193
  • Мнения: 80
Честито Дънди 86
Лека и безпроблемна
Късмет

# 194
  • Мнения: 601
Юпииии, Дънди! Каква хубава новина. Пу-пу и лека бременост до края!!

Общи условия

Активация на акаунт