Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 76 963
  • 755
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 685
Благодаря ви мили момичета. С вас е по-лесно.
След колко време да чакам коментара на доктора. Вчера писах на Фатме. Тя каза, че ще говори с него.

# 241
  • Мнения: 459
 Ина, изследване за хламидия правихте ли - цервикален секрет и семенна течност? Точно  това се оказа причината за отрицателния тест миналата година, а уж всичко беше перфектно, накрая .... хламидии.

# 242
  • Мнения: 685
Има ли други момичета с отрицателен тест от първи опит в Бахчеджи? Защото чета само за биохимични, а моят е отрицателен, което според мен е по- необнадеждаващо.
Извинете, пиша от тел. и не мога да редактирам.

# 243
  • Мнения: 817
Ина, първия ми опит през 2015 година (стимулация- септември, трансфер- ноември) беше с напълно отрицателен резултат. Втория през 2016 (стимулация-април и трансфер-юни) беше с положителен резултат, доста нисък, но нарастваше правилно.

# 244
  • Мнения: 685
Pingvin4e, много ти благодаря. Такива историй ми дават надежда.Да ти е живо и здраво детенце и много да ви радва. Още веднъж благодаря, че писа.
Добре, че сте вие вече успелите момичета, да ни давате надежда, че не винаги всичко е загубено.
За опитите в Бг сме свикнали, че често са неуспешни, но когато от една наистина добра клиника видиш отрицателен тест притеснението е по-голямо, защото знаеш че е направено всичко необходимо и пак не се получава. Поне аз така го чувствам.

# 245
  • Мнения: 80
Те лекарите не са вълшебници
Затова не винаги става от първият път
Но никога не се знае кое е най-правилното и ще е успешното лечение
Не губете надежда и вярвайте,че чудото ще стане рано или късно,когато му дойде времето
Късмет мили момичета и сбъдване на съкровената ни мечта

# 246
  • Мнения: 556
Момичета, на вас след стимулация закъснява ли ви цикъла и с колко дни? Аз имам вече 7 дневно закъснение, писах на Фатме и чакам отговор. Ще съм благодарна на малко успокоение:sunglasses:

# 247
  • Мнения: 1 224
да, закъсняваше ми с около 8 до 10 дни Simple Smile било нормално уж

# 248
  • Мнения: 1 554
на мен ми закъсня не в месеца на стимулацията, а на следващия, когато трябваше да почна Ясмина, но не го пих. 10 дни ми закъсня и зацапваше през цялото закъснение. накрая ми дойде и свърши за 1 ден буквално.

# 249
  • Мнения: 685
На мен ми закъснява също след трансфера.
Докато чакам отговор от доктора се чудя възможно ли е да не ми е наред нещо с имплантационния прозорец. Месеца преди трансфера се подготвях също за трансфер. Бях на Естрофем. На 15 ден прогестерона беше почти 5, прегледа ме д-р Торгут, че д-р Карлъкая отсъстваше и ми каза че съм овулирала и отложихме трансфера. Сега д-ра ме извика на 11-ти ден на междинен преглед. Хормоните ми казаха, че са ок. Лигавицата беше 9 мм. В този ден бихме Овитрела и Пролутон депо. Започнах и Кринон. На 15-ти ден от цикъла ми беше трансфера. Та мисълта ми е само по трислойната лигавица и ниския прогестерон ли се преценява? Не се съмнявам в неговата преценка, просто ми е интересно за този импантационен прозорец.

# 250
  • Мнения: 1 224
Никога не съм чувала в турска клиника да се коментира имплантационен прозорец. Няма и реално такъв в случая, т.к. цикълът ти е блокиран и се ръководи изцяло от хормоните. Миналия път когато си овулирала, естрофема не е успял да блокира естествените функции на организма.
Трансферът се определя от хормоните и вида на лигавицата, т.к. ти реално си изцяло на лекарства.
Дано да ме разбра, защото напоследък съм малко неадекватна Simple Smile

# 251
  • Мнения: X
Явно и при мен лекарствата не успяват да блокират цикъла.Всеки път преди датата на теста цикъла ми е дошъл а след ЗЕТ направо си дойде на 5 ден,какво да правя:cry:

# 252
  • Мнения: 685
Разбрах те Dundiu86. Щом всичко се ръководи от хормоните и няма роля имплантационния прозорец при ЗЕТ, значи причината си е в качеството на яйцеклетките. Благодаря ти!

# 253
  • Мнения: 117
Никога не съм чувала в турска клиника да се коментира имплантационен прозорец. Няма и реално такъв в случая, т.к. цикълът ти е блокиран и се ръководи изцяло от хормоните. Миналия път когато си овулирала, естрофема не е успял да блокира естествените функции на организма.
Трансферът се определя от хормоните и вида на лигавицата, т.к. ти реално си изцяло на лекарства.
Дано да ме разбра, защото напоследък съм малко неадекватна Simple Smile

 Dundiu86, с какво точно се занимаваш? Има ли нещо общо с тази тема!?
Изумява ме, колко си запозната с ВСИЧКО! Което е много добре за нас Simple Smile

УСПЕХ!!!!

Two Hearts Heart Exl Revolving Hearts

# 254
  • Мнения: 2 673
Момичета, на вас след стимулация закъснява ли ви цикъла и с колко дни? Аз имам вече 7 дневно закъснение, писах на Фатме и чакам отговор. Ще съм благодарна на малко успокоение:sunglasses:
Здравей, Бени! Hug
Аз съм нямала аномалии и след двете пункции,
но ми е закъснявало понякога със седем дена, до 10.
Казвали са ми, че е нормално, не се дължи на някаква аномалия.
Късмет, миличка! Hug

Общи условия

Активация на акаунт