Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 77 127
  • 754
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 117
Момичета. Фатме току що ми каза, че е напуснала. Към кого да се обърна, благодаря!
Ако може и на др Карликая кординатите! Благодаря

# 406
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета. Исках да ви напиша, че току що получих гласово съобщение от Фатме, че днес е напуснала работата в Бахчеджи. Аз имах да я питам за едни резултати и така накрая ми каза и това. Каза, че от клиниката щели да се свържат с мен, каквото и да значи това. Радвам се, че няколко поста отгоре някой е написал номера на Хафизе, дано да отговори.

# 407
  • sofia
  • Мнения: 32
Подарява Гонал две кутийки.

# 408
  • Мнения: 2 673
И аз се учудих, че не отговаряла. Лично на мен ми е отговаряла веднага, както на имейл,
така и на телефон, бях много доволна от нея, винаги ме е подкрепяла.
Жалко, че е напуснала! Confused

# 409
  • Мнения: 1 416
Явно й е дошло в повече.

# 410
  • Мнения: 7
Пишете на Хафизе +905493804400, тя поемала случаите 😊

# 411
  • Мнения: 117
Пишете на Хафизе +905493804400, тя поемала случаите 😊
Вече и се обадих. Много беше любезна!

# 412
  • Мнения: 685
Фатме ми е много симпатична. Съжалявам, че е напуснала. С Хафизе съм говорила в Мемориал. И тя ми направи добро впечатление.

# 413
  • Мнения: 113
Току Що се връщам момичета от клиниката,Фатме днес беше там,Д-р Карликая е в отпуск,утре пак ще ходя ако нещо мога да помогна и аз утре имам уговорка с нея,странно.Фоликула е станал 19см в четвъртък ме викат за пункция но утре ще кажат със сигурност.Дано имам късмет.Изпращам на всички кураж!

# 414
  • Мнения: 574
Явно работата е много за един кординатор .

# 415
  • Мнения: 685
Успех nina_ kika! Дано от този фоликул стане хубав ембрион и после здраво бебче.Имаш стиснати палци.

# 416
  • Мнения: 556
ina80, nina_kika, стискам палци всичко при вас да се подреди по най-добрия начин.
Благодаря за информацията за Хафизе!
Аз от седмица пиша на Фатме, но тя до днес не ми връщаше отговор. Написа ми от следващия цикъл да започна Циклопрогинова, но сега като разбрах, че док. е в отпуск се притеснявам дали това което ми е написала е реално. Когато не ми дойде цикъла имах съмнения, че не е говорила с док., защото отговора ѝ беше, че е нормално, заради лекарствата за трансфер, а аз даже до пункция не стигнах.

# 417
  • Мнения: 68
Има нещо с Фатме и Хафизе.Тия дни си писах с Фатме-по нищо не пролича че ще напуска.А снощи харесах страницата на Бахчечи във фб,днес получих обаждане от Хафизе,обясних и че вече съм във връзка с Фатме и се подготвям за процедура при тях и тя ми отвърна”Ок,да не стане дублиране,тогава продължете кореспонденцията с Фатме”. 😊

# 418
  • Мнения: 117
Има нещо с Фатме и Хафизе.Тия дни си писах с Фатме-по нищо не пролича че ще напуска.А снощи харесах страницата на Бахчечи във фб,днес получих обаждане от Хафизе,обясних и че вече съм във връзка с Фатме и се подготвям за процедура при тях и тя ми отвърна”Ок,да не стане дублиране,тогава продължете кореспонденцията с Фатме”. 😊
Много странно. Аз получих гласово съобщение от Фатме, че напуска! Може би разпределят пациентите между двете, но едва ли ще каже в такъв случай, че напуска !? Thinking

# 419
  • Мнения: 1 221
Жалко за Фатме, ако наистина напуска Sad винаги е била до нас и съм могла да разчитам на нея!
Истината е че май месец и беше много, много трудно. Фоайето беше пълно с български пациенти, а тя едва смогваше. Може да и е дошло в повече, а може и да не са се сработили с новите координаторки.
Във всеки случай ми е странно че са я изпуснали от Бахчеджи, защото е много запозната с всичко в болницата и от много дълги години работи с Карликая.

Общи условия

Активация на акаунт