Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 76 976
  • 755
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 80
Здравейте отново
Питам за изследванията на хормоните и другите,които искат да са пуснати за първичния преглед
Другите цени ги знам
Благодаря

# 571
  • Мнения: 2 673
Здравейте отново
Питам за изследванията на хормоните и другите,които искат да са пуснати за първичния преглед
Другите цени ги знам
Благодаря
Изследвай ги в БГ. Хафизе трябва да ти даде списък какво трябва да изследваш,
моят беше доста дълъг, за партньора също има.
В ТР са много по-скъпи изследванията, не виждам за какво там трябва да ги правиш.
Успех! Hug

# 572
  • Мнения: 80
Живеем в чужбина
Тук изследванията не излизат същият ден
Събота и неделя не работят и всичко е много сложно
Затова ако не мога да ги пусна в Бг
Питам колко по-скъпо е в Турция

# 573
  • Мнения: 80
За колко време дават час
За около месец или по-скоро

# 574
  • Мнения: 2 673
За колко време дават час
За около месец или по-скоро
На мен ми дадоха час, за когато исках, бързо става по принцип.
То и в БГ не стават веднага повечето изследвания, за някои съм чакала и 20 дена.
Не съм правила в ТР, но цените са двойни и тройни.

# 575
  • Мнения: 1 690
Момичета, имам нужда от Клексан 0.4 мл.

# 576
  • Мнения: 268
Живеем в чужбина
Тук изследванията не излизат същият ден
Събота и неделя не работят и всичко е много сложно
Затова ако не мога да ги пусна в Бг
Питам колко по-скъпо е в Турция
На ММ в Мемориал му искаха изследвания преди операцията. Тогава Хафизе ни посъветва да ги пуснем в БГ, защото са доста скъпи. В ТР излизаха около 1400ТЛ, а в БГ излязоха 25лв. Ставаше въпрос за стандартни ПКК, чернодробни и още нещо имаше.
По добре, си ги направи в БГ. Успех ❤

Сега видях, че не живееш в БГ. В такъв случай си прецени къде ще ти е по- евтино.
Питай координаторката си, колко пари ще ти излязат, сигурна съм, че ще ти съдейства.
Ако пускаш обаче хормони, не всички се пускат на 2-3 ден от Ц и може би няма са успееш да ги пуснеш там всички. Затова се препоръчва за са предварително направени, макс 6м назад.

# 577
  • Мнения: 80
Здравейте момичета
Ако някоя скоро бъде в клиниката
Може ли да попита колко излизат изследванията които са на първа страница и за двамата
Благодаря и извинете за безпокойство

# 578
  • Мнения: 260
Здравейте , Чета ви от незнам колко теми назад ! За жалост на моите 26 почти 27 тръгнах по пътя на инвитрото , с една нормална бременност и загуба в 5 месец , и втора нормална с загуба в 8 ма седмица Sad Имаме час при доктор Карликая  края на ноември . Може ои някой да ме орентира как точно се случват нещата с пътуването за начало на самото инвитро ? и ПИД ! И  какви са статистиките за успеваемост ?

# 579
  • Мнения: 1 224
Момичета, имам останали 5 лепенки Климара, 2 кутийки естрофем 2 мг и 5 хапчета Преднол. Всичко е в срок, ако някой ги иска да ми пише.

# 580
  • Мнения: 222
Здравейте , Чета ви от незнам колко теми назад ! За жалост на моите 26 почти 27 тръгнах по пътя на инвитрото , с една нормална бременност и загуба в 5 месец , и втора нормална с загуба в 8 ма седмица Sad Имаме час при доктор Карликая  края на ноември . Може ои някой да ме орентира как точно се случват нещата с пътуването за начало на самото инвитро ? и ПИД ! И  какви са статистиките за успеваемост ?
Ако наистина си чела назад,в предната тема най-горе беше таблицата с успелите,като излизаше 60% !

# 581
  • Мнения: 260
Здравейте , Чета ви от незнам колко теми назад ! За жалост на моите 26 почти 27 тръгнах по пътя на инвитрото , с една нормална бременност и загуба в 5 месец , и втора нормална с загуба в 8 ма седмица Sad Имаме час при доктор Карликая  края на ноември . Може ои някой да ме орентира как точно се случват нещата с пътуването за начало на самото инвитро ? и ПИД ! И  какви са статистиките за успеваемост ?
Ако наистина си чела назад,в предната тема най-горе беше таблицата с успелите,като излизаше 60% !
.  четох но все пак не абсолютно всички коментари !

# 582
  • Мнения: 222
lili mili Не могат  да ти се пращат съобщения , оправи си настройките!

# 583
  • София
  • Мнения: 1 520
Здравейте на всички,
Допитвах се до вас преди време за мои близки, помогнахте ни. Сега отново се обръщаме към вас - благодаря предваритено за разбирането Simple Smile
Питането е следното - горе-долу им се очертава престой в Истанбул след трансфера около 24 ч. и прибиране със самолет (имат билети вече), но се колебаят дали да останат още една нощ и да се приберат на вече 2ия ден след трансфера с автобус? Знам, че всеки е с различен опит, но горе-долу какво съветват лекарите?
Благодаря и стиснати палци за всички в процедура. Flowers Four Leaf Clover

# 584
  • Мнения: 22
Момичета, имам нужда от Клексан 0.4 мл.

Здравей, утре ще бъда за малко в Одрин, мога да проверя за това лекарство ако искаш...

Общи условия

Активация на акаунт