Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 77 139
  • 754
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 673
Ще трябва да сложа инжекция лукрин на 20 ден в месеца преди цикъла за ЗЕТ, с каква цел се слагаше и подкожно ли се слага като другите за стмулацията?
Аз не съм компетентна, знам, че се слага за блокаж,
само това мога да кажа. Има момичета във форума,
които са го слагали и са компетентни, дано да се включат.
Успех! Hug

# 631
  • Мнения: 68
Аз имам един ЗЕТ при Карликая. На втори от цикъла отидох, прегледа ме, никакви изследвания не са ми правили, дадоха ми схема за лекарствата, и казаха да отида пак на 15-ти ден от цикъла.
Пухче,само зет ли прави или имаше и свеж ембрион?Че чак на 15 ден са те викали?А преди трансфера пускаха ли ти хормони?За първи път имах стимулация без изследвания и ми е чудно 😲

# 632
  • Мнения: 52
Лукрина се слага подкожно, като тези за стимулацията! Слага се за лекуване на ендометриоза и за изкуствено минаване в менопауза.

# 633
  • Мнения: 1 680
Mariana, беше си ЗЕТ на две 3-дневни ембриончета . Доколкото знам в Бахчеджи много рядко правят свежи трансфери.
Носех изследвания на хормони за първичния преглед. След това нищо не са ми искали и не съм правила. Чак непосредствено преди самия трансфер (два цикъла след пункцията)  на 15-ти ден от подготовката в клиниката ми пуснаха прогестерон и естрадиол преди да бием Овитрела.
И на мен ми беше странно, но се доверявах изцяло на доктора. Дали така е трябвало-незнам. Резултатът беше БХ

# 634
  • Мнения: 68
Mariana, беше си ЗЕТ на две 3-дневни ембриончета . Доколкото знам в Бахчеджи много рядко правят свежи трансфери.
Носех изследвания на хормони за първичния преглед. След това нищо не са ми искали и не съм правила. Чак непосредствено преди самия трансфер (два цикъла след пункцията)  на 15-ти ден от подготовката в клиниката ми пуснаха прогестерон и естрадиол преди да бием Овитрела.
И на мен ми беше странно, но се доверявах изцяло на доктора. Дали така е трябвало-незнам. Резултатът беше БХ
Благодаря ти 😁 И аз се подготвям може би за Зет и за това те попитах.

# 635
  • Мнения: 260
Някой може ои да ми каже какви иследвания да си пусна че утре ми е 4 ден от цикл ! И др месец сме на първичен преглед ?

# 636
  • Мнения: 68
Angelina91 здрасти 😊 В Бахчечи ли ще започваш?Ако е там Наз трябва да ти каже какви изследвания трябва да си направиш.Не са малко.Ако искаш потърси я или пък кажи аз ще ти ги пратя.Успех ти желая Hug

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 96
Здравейте, момичета днес излязоха  генетичните изследвания резултата е
генотип 4G/5G за PAI гена, хетерозиготно  Factor XIII гена
Някой може ли да ми разясни какво точно означават.

# 638
  • Мнения: 146
Имам въпрос. Как мога да намеря всички хотели, в близост до Бахчеджи, които са коментирани в групата? Става ли някак си с търсачка и как. че не мога да се оправя?

# 639
  • Мнения: 183
Имам въпрос. Как мога да намеря всички хотели, в близост до Бахчеджи, които са коментирани в групата? Става ли някак си с търсачка и как. че не мога да се оправя?
Хотели близо до клиниката: Оrya; Semsan, Canka Residence

# 640
  • Мнения: 52
Лукрина се слага подкожно, като тези за стимулацията! Слага се за лекуване на ендометриоза и за изкуствено минаване в менопауза.

При това положение нормално ли е естрадиолът на втори ден да ми е почти нула? В лабораторията мислят, че е грешно изследването и искат да го повтарят. А аз мисля, че може да е от инжекцията лукрин така?
Ами мисля,че е възможно естрадиолът да е намален, все пак ти се спира цикъла.
Мое мнение. Да не те подведа нещо, но аз така си го обяснявам.

# 641
  • Мнения: 1 275
Споделям мнението на Мелани,но ако искаш задай въпроса си в тази тема...Денис е много отзивчива и ще ти отговори?
http://old.bg-mamma.com/?topic=1045770

# 642
  • Мнения: 601
Здравейте, момичета днес излязоха  генетичните изследвания резултата е
генотип 4G/5G за PAI гена, хетерозиготно  Factor XIII гена
Някой може ли да ми разясни какво точно означават.
Valq12 в тази тема ще ти помогнат
http://m.bg-mamma.com/?topic=1061902

# 643
  • Мнения: 260
Здравейте, момичета днес излязоха  генетичните изследвания резултата е
генотип 4G/5G за PAI гена, хетерозиготно  Factor XIII гена
Някой може ли да ми разясни какво точно означават.

# 644
  • Мнения: 682
Здравейте момичета, имам нужда от съвет. Вече имаме зад гърба си един опит, за съжаление явно не нацелихме правилният цикъл - антралните фоликули бяха 4, по време на стимулацията 2 изоставаха и след пункция имахме 2 яйцеклетки, които оплодиха и оставихме да се се развиват до 5 ден с идеята за ПИД. Едната не стигна до 3ти ден дори, на другата направиха ПИД, оказа се хромозомна аномалия, т.е. в момента нямаме нищо. Въпросът ми към вас е - можем ли да видим броя на антралните фоликули преди цикъл и тези антрални фоликули ще бъдат ли същия брой по време на цикъл, с цел да не се разхождаме до Истанбул, ако отново бройката е стряскащо малка.

ПП
Единственият път, когато сме броили антрални фоликули беше 1-2 месеца преди стимулацията, когато бяха x 4 във всеки яйчник. 

Благодаря предварително на всички отзовали се!

Общи условия

Активация на акаунт