Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 юни 2018, 16:19 ч.

RYANAIR -12

• 54 755
  • 778
  •   1
Отговори
# 30
  • София
Предстой ми полет скоро с малко дете на 3 години,пътуваме само с ръчен багаж-една раница и една чанта,тип чанта за бебешка количка.Не нося нищо особено,освен малко храна и забавления за малкия,да го разсейвам,за да не побърка останалите пътници.Смятате ли,че ще ми позволят да взема ако не двете,то поне едната чанта със себе си?

Ако не си платиш  приорити раницата може да я вземат в багажното на изхода.
А чантата от детска количка ще е с тебе на борда.  Ценните неща и документите да са в нея или по джобовете. За храна -няма проблеми, ако не е течна. За бебета пускат и с бурканчета и мляко, но 3 годишно - едва ли.  След проверката за сигурност може да купиш вода за детето, на борда също.  Играчките за забавления на детето няма проблем. Иначе по време на полета масово реват или скимтят - деца са, никой не прави забележки.
При излитане и кацане му дай да смуче бонбон или биберон - да не се получи налягане и болка в ушите.

# 31
След близо 2-часов чат (след първи, който отне около 30 минути) от втори опит ми оправиха проблема. Поискаха ми данните на децата и моят пас се появи. Сигурно 3 пъти обяснявах какъв ми е проблемът, още толкова пъти пращах скройншотове от всяко устройство, от което правих опити. Накрая питах дали и за обратния полет ще имам такъв проблем, съмнявали се. Предвид че ще се чекирам кой знае къде и кой знае с какъв нет, ще си купя при първа възможност едно приорити да ни чекирам наобратно. Тази вечер вече нямам сили да се разправям с тях.

# 32
Момичета ,може ли да взема преносим хард диск в малкия ръчен багаж,който взимам с мен в самолета?

# 33
Можете. Ни е течен, ни е остър... нито е под налягане. Wink Wink Wink

# 34
Брадли, благодаря за темата. Есента ще летим с Райънер. Въпросът ми е- Може ли да закупим приорити бординг, когато дойде време за чекиране, т.е 48 часа преди полета? Дава ли ми други предимства освен 2-та бр. ръчен багаж в самолета?

# 35
  • София
Може и есента да го купите, ако е останала свободна бройка. В салона се качват 90 бр.  багаж.
Освен багажа на борда се качваш първи на автобуса и после сядаш в самолета.
След тебе нахлува тълпата и започва блъскане и бутане.

# 36
Много благодаря!

# 37
  • София
Обаче напоследък тълпата е с Приорити (страшно много са Shocked) и докато ние си стоим спокойно на столчетата в чакалнята, те висят на опашката. Simple Smile Е, кофти е, че ми взимат куфарчето, но пък като знам предварително, не ми пречи.

# 38
  • Sofia
Обаче напоследък тълпата е с Приорити (страшно много са Shocked) и докато ние си стоим спокойно на столчетата в чакалнята, те висят на опашката. Simple Smile Е, кофти е, че ми взимат куфарчето, но пък като знам предварително, не ми пречи.
Тоест, ако искам задължително раницата ми с лаптопа, фотоапарата и прочие техника да е с мен в самолета, трябва да съм сред първите наредили се на опашката за бординга?! Защото няма как да мине за по-малката чанта, понеже не отговаря на размерите. Sad

Последна редакция: сб, 16 юни 2018, 19:35 от scarlett_moi

# 39
  • София
Тоест, ако искам задължително раницата ми с лаптопа, фотоапарата и прочие техника да е с мен в самолета, трябва да съм сред първите наредили се на опашката за бординга?! Защото няма как да мине за по-малката чанта, понеже не отговаря на размерите. Sad
Ако искаш задължително да е с теб, купуваш Приорити. Иначе всички големи ръчни багажи отиват в багажното, независимо в кой край на опашката си. Обаче преди да вземат куфарчето, казват да вземем с нас ценните неща. Аз лично си вадя лаптопа, който е стар и с доста големи размери. Отделно имам дамска чанта, която ми е малкия багаж, позволен да се вземе на борда.

# 40
  • Sofia
Ако искаш задължително да е с теб, купуваш Приорити. Иначе всички големи ръчни багажи отиват в багажното, независимо в кой край на опашката си. Обаче преди да вземат куфарчето, казват да вземем с нас ценните неща. Аз лично си вадя лаптопа, който е стар и с доста големи размери. Отделно имам дамска чанта, която ми е малкия багаж, позволен да се вземе на борда.

Аз съм с билет Plus, в него има включен Приорити и чекиран багаж. И смятам да пътувам с куфар (чекиран багаж) и раница за ръчен багаж. Но явно трябва да съм от първите 90 човека, за да мога да я кача на борда със сигурност, нали само толкова бройки големи багажа качват.

# 41
  • София
Няма значение кой поред номер си, след като имаш закупен билет Плюс.
Наземните служители си знаят. Като дойде време за  отвеждане към самолета правят 2опашки - с и без приорити/Плюс/. Така, че няма смисъл да се буташ.

# 42
  • София
Може би моето изказване, че напоследък хората с Приорити са страшно много, са притеснили Скарлет. Наистина са много, но едва ли надвишават 90 човека.  Wink А и все пак в рекламата им пише, че закупуването на Приорити гарантира качването и на двата ръчни багажа на борда. Спокойно! И без да се буташ с първите, пак ще си вземеш багаж с теб.  Wink Но е факт, че първо викат тези хора и тъй като са много, висят доста повече прави, отколкото такива като мен.  Grinning Аз винаги съм от последните качили се.  Grinning

# 43
  • Sofia
Благодаря, Aisha и Таня67. Наистина леко се притесних. Това ми е първото пътуване с лоу кост компания и не съм много наясно с правилата им.

Последна редакция: сб, 16 юни 2018, 22:14 от scarlett_moi

# 44
  • HH
Може би моето изказване, че напоследък хората с Приорити са страшно много, са притеснили Скарлет. Наистина са много, но едва ли надвишават 90 човека.  Wink А и все пак в рекламата им пише, че закупуването на Приорити гарантира качването и на двата ръчни багажа на борда. Спокойно! И без да се буташ с първите, пак ще си вземеш багаж с теб.  Wink Но е факт, че първо викат тези хора и тъй като са много, висят доста повече прави, отколкото такива като мен.  Grinning Аз винаги съм от последните качили се.  Grinning
Аз си взимам приорити, за да си кача багажа с мен, не да съм от първите в самолета. И наистина хората с приорити стават все повече, което е плюс за компанията. От друга страна, като имам приорите не виждам защо да не изчакам да се изтеглят повечето и чак тогава да се наредя и аз 😎

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт