Частна клиника на д-р. Мазнейкова.

  • 256 074
  • 998
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 491
Аз пък хич не я харесвам тази докторка. Честно казано тя на мен нищо лично не ми е направила (освен две позвънявания в частният й кабинет преди около година, от които останах с много лошо впечатление и всъщност това ме спря да отида при нея - просто усещане, дори и да звучи глупаво) Но в последствие тя събра още много негативи в очите ми. Беше лекарката на кумата ми. Вкара я в болницата, в която официално работеше поради проблемна бременност. Там за няколко дни получи няколко различни диагнози - ту беше извънматочно в ляво, ту беше нормална, ту беше извънматочна бременност в дясно  Shocked и след няколко дни я кюртираха - мисед. Но така и не можа да й обясни защо толкова време не й поставиха конкретна диагноза. След няколко месеца кумата пак забременя - този път всичко беше ОК... до деня на раждането. Имаха уговорка Мазнейкова да я изражда, трябваше просто да се чуят като започне всичко. Е, приеха я в същата болница сутринта и тя роди през ноща - Мазнейкова въобще не се появи и ако не се лъжа май и казала по телефона нещо, което звучало като не ми се идва, има там специалисти, които да те поемат  #Crazy дори и така да е нали имате уговорка и обещание  #Cussing out Раждането беше много тежко поради физиката на мамата и големината на плода - факти, с които Мазнейкова е била добре запозната.
След тези случаи и дочути историйки от тук и там разрових из нета за повече инфо за това "светило" Мазнейкова и попаднах на няколко случая, които здраво я злепоставят. Няма да ги споменавам, защото пак повтарям, че мнението ми за нея е все пак косвено и колкото и да ми е неприятна, нямам пряк сблъсък с нея (слава Богу), а и всеки е свободен да си потърси информация из нета. Знам, че няма безгрешни хора били те и доктори и съм сигурна, че за всеки доктор ще се намери недоволен пациент, но аз не бих отишла при тази жена.
И още нещо ми е интересно - защо е кръстила клиниката си "Света София" след като и бившата "Тина Киркова" носи същото име, а е клиника с традиции. Вярно, че съкратените буквички отпред би следвало да са различни, но все пак така стават обърквания. Толкова ли се свършиха светиите та трябваше да вземе чуждо име и то кое точно - предполагам ще се съгласите с мен, че Св. София (Тина Киркова) и Шейново за сега са най-предпочитаните клиники в София.

# 46
Аз съм много доволна от д-р Мазнейкова. Това е единственият гинеколог, на когото мога да се доверя.Благодарение на нея се радвам на малкия си син и дано след време да си имам и второ.  За нищо на света няма да се замисля къде да раждам. Разбира,че ще се доверя на клиниката на д-р Мазнейкова.
Относто името на болницата, може би не си разбрала, че частния медицински център на ул.Г.Софииски  се  казваше Света София и затова болницата носи същото име. Мисля, че не името  на една болница гради имиджа на доктора.

# 47
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да и се казва св София още преди Тина Киркова да е Св София

И Melodiya - няма нужда от толкова жлъч след като не сте я виждали и не я познавате.

# 48
  • Мнения: 592
Вчера бях на преглед при нея.Както винаги (през първата ми бременност) и сега тя беше много мила и любезна.Техниката наистина е на високо ниво,въобще не чаках (влязох точно на часа ,който си бях записала),като цяло съм доволна.
Аз лично за себе си съм взела решение,че ще раждам пак при нея.Според мен от един и същи лекар винаги има доволни и недоволни,така,че всеки сам за себе си трябва да решава.
А по отношение на името на болницата-лично за мен няма никакво значение коя болница как се казва.
Поздрави и бъдете здрави

# 49
Здравейте, момичета.
И аз се чудя дали да ходя при д-р Мазнейкова. Моята братовчедка 2 пъти е раждала там и е много доволна. Даже първата й дъщеря е кръстена като докторката.
Това, че работят със Здравната каса е много добре, но някой може ли да ми каже, как стоят нещата с болничните? Имам предвид, могат ли да издават болнични и имат ли ЛКК, т.е. могат ли да издават болничен за повече от 7 дни?
Ако някой има информация, нека пише.
Предварително благодаря!

# 50
всеки е готов да казва, че на всички лекари им се случват грешки, докато не му дойде до главата
братовчедка ми в момента се бори за живота си благодарение на "нежните" грижи в клиниката на мазнейкови
грешките са човещина, но прикриването им с риск за фатален завършек е изродщина
който иска нека си играе на руска рулетка при мазнейкови
 Close Close Close

# 51
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
всеки е готов да казва, че на всички лекари им се случват грешки, докато не му дойде до главата
братовчедка ми в момента се бори за живота си благодарение на "нежните" грижи в клиниката на мазнейкови
грешките са човещина, но прикриването им с риск за фатален завършек е изродщина
който иска нека си играе на руска рулетка при мазнейкови
 Close Close Close

Какво е станало?  Shocked

# 52
  • София
  • Мнения: 1 941
всеки е готов да казва, че на всички лекари им се случват грешки, докато не му дойде до главата
братовчедка ми в момента се бори за живота си благодарение на "нежните" грижи в клиниката на мазнейкови
грешките са човещина, но прикриването им с риск за фатален завършек е изродщина
който иска нека си играе на руска рулетка при мазнейкови
 Close Close Close
Ама нещо много зачестиха тези случаи при Мазнейкови #2gunfire

# 53
  • Марс
  • Мнения: 439
Ии аз подочух, че са зачестили тези случаи. Точно когато раждах, ми пристигна доктора от София и каза:
Чу ли за клиниката на Мазнейкова, имало смъртен случаи, при което ме побиха тръпки.
Много се радвам, че при мен стана ненадейно и си родих в провинцията.
То е вярно правилото, че ако има нещо да става ще стане където и да е /Да не дава господ де/

# 54
станали са усложнения при секцио
и гадовете й обяснявали как температурата й била от ендогенна инфекция
и я наливали със 100 антибиотика, а положението се влошавало
докато накрая едва ли не с бой си признали истината, че са лъгали и крили резултати
и сега е в друга болница след втора операция и ме е страх да се обадя да питам дали e жива
 Sad Sad Sad Sad

# 55
Ще раждам в клиниката на д-р Мазнейкова през март 2007 г. Чух доста неща за нея и не знам на кой да вярвам. В болницата са много мили и вдъхващи доверие.
Приятели ме посъветваха да раждам в Шейново - там нещата стоели по друг начин - професионализъм.

# 56
  • Мнения: 288
Секциото се прави от дежурен лекар.
Не вярвам на анонимни постинги - всеки е длъжен да има регистрация във форума и е етично да застане зад постинга си.
По принцип има много интереси и доста злонамерени хора, така че ако някой иска да му повярват трябва да се постарае да изглежда правдоподобно.
Усложнения се получават при всякакви манипулации, а секциото е сериозна коремна операция и никой лекар или пациент не е застрахован. Въпросът е в случая кой е виновен, за да се стигне до тук- мисля, че пишещите е редно да дадат повече подробности.

Иначе само плашат бъдещите майки, което никак не е коректно към нашето емоционално състояние в момента.

# 57
планираното секцио не се прави от дежурен лекар
регистрацията тук не означава нищо, мога да се регистрирам и като джордж буш
ако считате, че постингите ми са неправомерни, нека някой модератор да ги изтрие
а пък в интернет няма анонимност, ако много настоявате, питайте някой админ откъде ми е ІР-то
а иначе подробностите и аз не ги знам, освен че една седмица са лъгали роднините за истинските причини за състоянието й и така са довели нещата до ръба
знам  и че момичето е в майчин дом в реанимацията след втора операция
постингите ми са тук, защото форумът излезе в гугъл на "мазнейкови",
а аз имах нужда, да изразя потреса си и не ми е в природата да отида и да им натроша прозорците например
мога да ви уверя, че става дума за "информация", а не за "клюка"
не съм искал да плаша ненужно някого, по-скоро ми изглеждаше като предупреждение
а освен това частни бизнеси от този тип съществуват въз основа на репутацията си, но не смятам, че трябва да са готови на всякакви простотии, за да я опазят

# 58
Няма човешка дейност, в която да е гарантирана липсата на грешки. В медицината обаче е недопустимо те да бъдат резултат от некомпетентност или нехайство. Недопустимо е и те да бъдат прикривани.

Мисля, че е време да спрем да се впечатляваме от това колко мил е някой с нас или колко чисто е мястото, където ни приема, а да обръщаме внимание на професионалното отношение, което получаваме ние и нашите близки.

Публикациите тук трябва да информират, именно тогава ще има по-малко основание да се плаши някой.

# 59
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Определено съм за да се информира тук - но съм против да се каже аз тук и се оплаквам  дори не знам какво е станало, ама се оплаквам защото съм роднина и т.н. нито я знаете нито я познавате лекарката.


Нека като се оправи Вашата братовчедка - да пише тук ако желае и да разкаже.


Защото аз също съм имала тежко раждане и преждевременно и т.н. , но при мен например това се беше получило вследствие на изкаран грип. Е лекарите в Майчин дом спасиха и мен и бебето - в екипа по спасяването беше и тази лекарка.

И ако има наистина грешки - нека засегнатите хора да пишат, а не чули недочули.



Желая скорошно оздравяване на вашата братовчедка. Чакаме да пише и да разкаже.

Общи условия

Активация на акаунт