Майски бебета 2018

  • 65 659
  • 752
  •   2
Отговори
# 645
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Philipa_, месото през ден, да Simple Smile

# 646
  • Мнения: 7
Здравейте мами, моето бебе на 03.12 навърши 7 месеца, но все още се буди нощем да пие АМ мляко. Няма значение дали последното му хранене е в 22ч. или в 23 в 3 сутринта отново се събужда и не мога да го залъжа с вода, защото започва да плаче, след като изпие млякото заспива веднага. Случва ли се това при някоя от вас?

# 647
  • Мнения: 664
Здравейте мами, моето бебе на 03.12 навърши 7 месеца, но все още се буди нощем да пие АМ мляко. Няма значение дали последното му хранене е в 22ч. или в 23 в 3 сутринта отново се събужда и не мога да го залъжа с вода, защото започва да плаче, след като изпие млякото заспива веднага. Случва ли се това при някоя от вас?

Не, не се случва при нас.
Вече много рядко става през нощта и то ако я яла или заспала рано

# 648
  • Мнения: 1 050
Аз давам месо два дни, след това два дни зеленчук с жълтък.
Така въведох и месото, за да се проследи за реакция. Въвела съм само пуйка и пиле, приготвила съм и заек. Вие кои меса дадохте?
Моето бебе също се буди между 3 и 4 часа сутринта и суче доста време, явно не е само навик. Вода не пие, биберон не обича и нямам друг избор Grinning

# 649
  • Мнения: 7
Мами, моя бебок (7месеца и 19 дни) от близо месец има червени пъпчици по брадичката и бузките. Излизат му зъбчета и постоянно има нещо в устата и много се лигави дали може да е това проблема? При някое друго бебче има ли го този проблем?

# 650
  • Мнения: 399
И ние сме така. Тези пъпчици се появяват и изчезват, но обикновено след хранене излизат ( и то не е определена храна). Чувала съм за сребърна вода, че било хубаво да се избърсва устичката след хранене, мисля да купя и пробвам.

# 651
  • Мнения: 664
Мами, моя бебок (7месеца и 19 дни) от близо месец има червени пъпчици по брадичката и бузките. Излизат му зъбчета и постоянно има нещо в устата и много се лигави дали може да е това проблема? При някое друго бебче има ли го този проблем?

Предполагам са от лигичкитр, които размазва като лигави ртцете и разне играчки и гризалки. Нека обаче и други се изкажат.
На нашата пък и стават много сухи бузите от слюнките предполагам. Някъде из темите четох преди времеза кремче в такива случаи, но сега не го намирам.
Дали знаете за подобен крем??

# 652
  • Мнения: 5 478
Щерката си има първи зъб Smiley На 7 месеца става утре. Мажех днес венците с Бочко и като ме загриза... Satisfied Идея нямам кога е пробил, може би последните 1-2 дни.

# 653
  • Мнения: 1 050
При нас още няма зъби. За лицето педиатъра ми каза за купя Колдкрем за бебе. Има на доста фирми.

# 654
  • Мнения: 28
И нашето момченце има вече първо пробило зъбче. На 20-ти разбрах, а точно след 3 дни навършва 7 месеца. Вижда се и второто до него, сигурно и то скоро ще избие.

Именно заради това е неспокоен последните две седмици и спането през деня е кошмар - заспива само в мен, а в леглото плаче. Мажа го и аз с гелче да го облекчава.

# 655
  • Мнения: 360
Моят малчо няма още зъбчета. За личицето ползвам кремче Мустела и съм много доволна. Нанасям вечер след тоалета Simple Smile

 P.S. Пожелавам на всички вас прекрасни празници и само приятни емоции с най-любимите хора, в най-чудните дни от годината.

# 656
  • Мнения: X
Весела Коледа!
Моят бръмбар има вече 6 зъба (7м и половина). Отказва вече пюрирано, само с парчета манджи яде.
За пъпките от слюнка помага много кремчето на Биодерма, орал нещо си...

# 657
  • Мнения: 7
Благодаря за отговорите относно пъпчиците мами 🙂. Ние също вече имаме пробило зъбче за щастие всичко мина без вдигане на температура. Весели празници 🤗

# 658
  • Мнения: 25
Честита Коледа, мили мами! Да са ни живи и здрави дечицата, смях да ехти в домовете ни и с любов да са изпълнени сърцата ни! И ние вече имаме две зъбчета 😁! Светли празници!

# 659
  • Мнения: 73
Честито рождество христово мами! Първа коледа на малките ни съкровища, със сигурност много емоционално във всеки дом. Как сте със сядането? Стоят ли самостоятелно седнали без опора?

Общи условия

Активация на акаунт