Кралски работи и клюки - 14

  • 64 986
  • 730
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 30 139
Като гледам тези снимки, започвам да си мисля, че стилистите не я харесват Мегън, нито преди, нито сега.

# 346
  • Мнения: 321
Наистина ли мечтаеш за крака като на Меган?  Rolling Eyes

Скрит текст:



[/quote]

PURE, от къде ги извади тези снимки 🤣
Ужасни крака, а тоалетчето 😁 малиии.
Сега е доста подобрена версия.

Момичета, отдавна не се бях смяла така! Супер сте!

# 347
  • Мнения: 2 022
Ужас! Тънки крака и закръглен корем - като ябълка, забодена върху две кибритени клечки!
Дано да е от лошия ракурс на снимката и кошмарния тоалет!
Ама пък много беличка тука!
Grinning

# 348
  • Мнения: 390
Разликата в цвета на кожата преди и сега е очебийна (очевадна). Или си е слагала някакви помади преди или сега..... Просто е нереалистично така да е потъмняла естествено.... А за фигурата, няма хубава , но ако се подбират тоалети, които прикриват непривлекателното (грозното), а подчертават хубавото (красивото), ефекта ще е съвсем различен.

# 349
  • Мнения: X
Още от същата сесия, полата е покъртителна Mr. Green





Снимките са от 2012 видно от постера зад нея. Сега май е по-слаба в ханша, но тази дължина не е за нея. Полите до и под коляното ѝ стоят по-добре.


# 350
  • София
  • Мнения: 1 152
Pure, вече не. Joy  Аз не я бях виждала с къса пола, а само под коляното. Благодаря, но си връщам думите. Харесват ми от коляното надолу.
Полата отзад е по-зле. В никакъв случай не са за нея тези дължини.

А как е възможно да е така бяла на снимките? И аз доколкото съм чела цветнокожата кожа не тъмнее от слънцето така, както бялата. Това по повод какви слънцезащитни да взимам за детето тази година.
Малко ми е съмнително да е просто от слънцето. Ще се върна пак да изчета.

# 351
  • Мнения: 47 981
Понеже съм с дебели крачка и тънка талия, обратното на нея, и трудно си намирам дрехи, защото масово са така- за картоф със забодени клечки. Освен това при този тип фигура лесно се крият дефектите и се подчертават хубавите страни. Но явно наистина стилистите не я харесват, или тя няма вкус и не умее.

# 352
  • Мнения: 31 165
Няма вкус и не умее според мен.
Въобще не смятам, че стилисти и казват, тя се е хванала за това Живанши и само в него се облича.
Много е интересно, защо така си потъмни кожата изведнъж. Престана нарочно с избелващите процедури ли? Слага ли тъмни основи? Някой беше написал в другата тема, че прилича на застаряваща квартеронка и това е точно така. А беше толкова свежа преди, и луничките и бяла кожа, откъде дойде сега това много тъмно лице?

# 353
  • Мнения: 3 867
Няма вкус и не умее според мен.
Въобще не смятам, че стилисти и казват, тя се е хванала за това Живанши и само в него се облича.
Много е интересно, защо така си потъмни кожата изведнъж. Престана нарочно с избелващите процедури ли? Слага ли тъмни основи? Някой беше написал в другата тема, че прилича на застаряваща квартеронка и това е точно така. А беше толкова свежа преди, и луничките и бяла кожа, откъде дойде сега това много тъмно лице?
Просто има тен, момичето. Беше на почивка все пак.

# 354
  • Мнения: 31 165
Как преди нямаше? На почивки не ходеше ли? Пазеше се яко за да е бяла, а сега иска нарочно да е черна май.

# 355
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Кити и двете сестри на лятно парти в Serpentine Gallery.






# 356
  • Мнения: 7 191
Оф, голяма работа, че малко потъмняла! Под вола теле търсите.

# 357
  • Мнения: 2 114
Много е готина Лейди Кити.

# 358
  • Мнения: 31 165
Следвам я в Инста Кити, какви неща показва в стори. Пръстена на Долче и Габана, с който е на тази снимка е уникален, обувките и отзад също.

# 359
  • Мнения: 4 076
Забележете чернокожите шоу звезди как "избеляват" с времето,та чак и негроидните си черти губят Simple Smile
Бионсе,за Майкъл Джексън да не говорим и т.н.Колкото по-малка цифра по скалата на Фицпатрик,толкова по-добре,ако не до бял,поне до латино да го докарат.Преди време ходих по форуми за проблеми с кожата,имах петна.Имаше раздели,в които чернокожите споделяха лекарства,клиники,методи за постигане на мечтаната по-светла кожа,както и клюки коя звезда какво ползвала.Фикс идея им е.
Мегън с по-тъмният си тен може само да спечели в рижото кралство,та смятам,че го подчертава нарочно.

Общи условия

Активация на акаунт