АКЦИЯТА В ЛЮЛИН БЕШЕ УСПЕШНА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАС!!!

  • 6 910
  • 113
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
АКЦИЯТА ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА 17 И 18.06.2006г. ПРЕД МАГАЗИН БЪРЗАКОВ ОТ 10:30 ДО 14:00 ЧАСА

Скъпи момичета, майки , бъдещи и настоящи.Искам да замоля отново за вашата подкрепа и помощ и знам, че ще ни помогнете!
Сега е лято, но след него идва есента и новата учебна година.За децата в домовете без родители  под логото на "Движение на българските майки" Hug
Искам с ваша помощ да организираме АКЦИЯ в Люлин за събиране на книги и всякакви канцеларски помагала и пособия:
Тетрадки, химикалки, боички, пастели, моливи, линии, пергели, нисесери, гумички, фулмастри, блокове, скицници, гланцови блокчета, картон, кадастрон, обвивки за учебници (найлонови) и всякакви такива подобни неща!!
От движението ще ни снабдят (не се съмнявам в това) с календари на самото движение, както и теникси за майките които ще събираме нещата на акцията!
Чакам вашите мнения, препоръки и т.н.
Знам, че заедно можем много и разчитам на вас!Вече сме доказвали силата на така нареченият "Град в града"    bouquet   bouquet   bouquet

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 19:56 от Дамаянти

# 1
  • Мнения: 1 209
аз съм за:) ще го нагласим

# 2
  • Мнения: 2 614
Разбира се, че ще го направим!
Но трябва добре да го обмислим, придвид това, че Люлин е огромен квартал - може би трябва да го направим в няколко дни и да важи за 3 райно едновременно, или да се направи с 10 пункта по микрорайони!

# 3
  • София
  • Мнения: 6 743
Разбира се, че ще го направим!
Но трябва добре да го обмислим, придвид това, че Люлин е огромен квартал - може би трябва да го направим в няколко дни и да важи за 3 райно едновременно, или да се направи с 10 пункта по микрорайони!
Tрудно ще ни е да го оформим на 10 пункта.Времето е хубаво.Основната навалица минава тук около кооп пазара.Мислех си да говорим с тези от магазин Бързаков и да го направим на площадката пред магазина.

# 4
  • Мнения: 1 209
приемаме идеи Simple Smile всякакви , но за предпо4итане добри и приложими за народопсихилогията ни

# 5
  • Мнения: 377
Разбира се и аз се включвам. Завърших втори клас и има доста неща с които мога да помогна. Някои са нови, други не чак толкова, но биха могли да се ползват още. Само казвате кога и къде и съм спретнала едно, две пакетчета.

# 6
  • Мнения: 4 116
Идеята е страхотна!
Сигурно всяка от нас има познати мами, които не ползват интернет, и които биха се включили в акцията. Може да се направя и малки брошурки, в които да се обясни за акцията, кой я организира, какво ще се събира, за кого и т.н  и всяка от нас да раздаде на познатите си, а може и в пощенските кутии малко да се пуснат от тях.
Може би е добре също да се обявят 3 дни, в които да се събират нещата, за да има по- голям шанс хората да са свободни и да имат време да дойдат.

# 7
  • Мнения: 374
И аз съм доброволец

# 8
  • Мнения: 1 209
браво пиле, ние тук 4-5-6-7 сме голяма тайфа , но мамите в 8-9-10 и тези около 913 и пицарията може би ти ги познаваш Simple Smile  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
Добре, заформят се вече ясни идеи и започват да се събират желаещи!
Предлагам да се съберем да го обсъдим на живо в понеделник и да си разпределим задачките  Hug
Какво ще кажете  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 209
az sym ZA, predlagam ako e hubawo wremeto po sredata - w buffalo ili w KFC kydeto mogat da se syberat koli4kite s bebetata

# 11
  • Мнения: 4 116
Става за понеделник, стига да не вали... Към 10-10.30ч???

# 12
  • Мнения: 642
И аз прегръщам идеята!Макар, че в края на месеца ни предстои преместване и вече няма да съм в Люлин, но надявам се до тогава да се организираме.

# 13
  • Мнения: 137
Здравейте и аз съм ЗА ще се включа активно с каквото мога. Peace
Само да е преди 21.06,защото ще бъдем извън София две седмици. Hug
Дано в понеделник да може да се съберем повечко,за да говорим

# 14
  • София
  • Мнения: 17 140
Аз като представител на работещите мами да помоля да е в почивен ден.
Бих искала да помогна и за организацията, но не се сещам как, освен да залепя нещо и да раздам листовки в нашата детска градина и 2-3 околоблокови площадки.
Иначе аз нямам още ученик, но ще купя някои от помагалата, които Дамаянти е изброила.

И следващата акция да е за дрешки, че съм струпала няколко чувала хубави и не мога да се организирам сама, Иве, ти трябва да ме организираш да ги дам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт