Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 юни 2018, 11:21 ч.

Семейна фотосесия в Пловдив

• 2 986
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте, препоръчайте ми фотограф за семейна фотосесия в Пловдив. Синът ни става на 2г. Искам наистина много добър професионалист с оригинални идеи.

# 1
Smile On в Пловдив - https://www.facebook.com/ShtraksGalina/
Елена Карагьозова в Асеновград.
В София, все пак не е толкова далеч Фото Студио Нана.

# 2
Знам няколко добри фотографа в Пловдив, но не съм им гледал бебешките снимки  Grinning и в София има една известна дама, която снима бебета и малки деца, но всеки си има вкус и разбиране за фотографията - зависи дали искате перфектно изпълнени, но еднообразно нагласени студийни снимки или нещо естествено.  Grinning  Simple Smile Най-добре е да разгледате с гугъл портфолиата на различни фотографи и да си изберете някой, който ви харесва като стил и да му обясните каква фотосесия бихте желали.  Wink Simple Smile

# 3
Благодаря за мненията. Искам нещо по- непринудено, дори си мисля да не е в студио, а някъде сред природата. Преди години Димитър Яков снима нашата сватба и останахме страшно доволни. Доколкото знам, Тереза Якова (съпругата му), прави детски фотосесии. Колебая се дали да не се обърнем към нея.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт