Избор на име за момиче-Дария ,София, Алексия , Филипа

  • 10 600
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 007
Бащата и без това дава две имена на детето, третото поне да е от теб Simple Smile

# 61
  • Мнения: 3 032
Бащата и без това дава две имена на детето, третото поне да е от теб Simple Smile
За този аргумент не бях се сетила. Много е силен. Hushed

# 62
  • Мнения: 2 224
На мен ми е минавало през ум. Не стига, че фамилията е негова ами пък и собственото име ще избира. Тук в Италия, де. В България дава и бащино име също.

# 63
  • Мнения: 3 032
Аз много си харесвам фамилията и много ме е яд, че няма как да бъде с моята. Отделно моята фамилия се затрива с мен, а е рядко срещана.

# 64
  • София
  • Мнения: 22 943
Бащата и без това дава две имена на детето, третото поне да е от теб Simple Smile
И аз това му казах на мъжа ми, след като му съобщих как смятам да кръстя дъщеря ни. Grinning

# 65
  • Мнения: 71
И аз като таткото съм категорично за Дария. Филипа е хубаво, но ме навежда на мисълта за Филчето, или още по-лошото Фифи 😥 София е страхотно, но уви и там правя асоцияция със Софка, понеже имам колежка с това име (сравнително млада) и така се обръщат към нея

# 66
  • Мнения: 4 017
Филипа или Филипина

# 67
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
София от предложените.

# 68
  • Мнения: 312
Нашата принцеса се роди на 01.07 с планирано секцио ❤
В крайна сметка с таткото решихме единодушно бебка да носи името Дария!Въпреки дилемите сега не съжелявам грам за това решение.Гледайки си я как спи точно в този момент в кошчето,смятам че това име и отива на 100%! Тя си е нашия Дар Божи и за мен точно това означава името й!!!!
Не ме вълнува колко често срещано име е Дария,защото за мен моята Дария е единствена 🤗
Благодаря на всички момичета включили се в темата!

# 69
  • Мнения: 11 566
Да е жива и здрава Дария!
 Hug

# 70
  • Мнения: 2 756
Честито! Да ви е жива и здрава!

Общи условия

Активация на акаунт