СЕДМИ клас – 9 – Време е желания да заявим (18.06.2018–24.06.2018)

  • 65 520
  • 1 110
  •   1
Отговори
# 1 080
  • София
  • Мнения: 1 169
Желанията са отправени в поредност СМГ, НПМГ, ТУЕС, езикови. Надяваме се на сбъдването им. На всички деца на съфорумни сестри и братя по седмокласни терзания и трептения успех и всички да сбъднат желанията си още до другата седмица! Нека силата бъде с всички нас още на първото класиране!

# 1 081
  • София
  • Мнения: 741
Айде и ние най-сетне се заявихме току що с рекордно малко желания 2 бр.: СМГ-НЕ и СМГ-АЕ, за да улесним системата при обработката на данните и да има по-бързо класиране Wink
Единствено не сме сигурни дали ще стигне балът за НЕ от раз, защото разбирам, че на повечето деца с над 98 т. на МАТ тази паралелка също е първо желание, но предвид прогнозите би трябвало, пък да видим.
Успех на всички!

# 1 082
  • Мнения: 21 455
Скрит текст:
На практика, ако разхвърляме общия брой часове за 8. и 9. клас в първи гимназиален етап за профил математически, за ИИЧЕ се получават 11 часа седмично, а за РИЧЕ - 9 часа. В десети клас хорариумът за ЗП е 2 часа седмично и за двата варианта.
18 срещу 12 в осми клас и съответно 4 срещу 6 в девети.

Да, но освен часовете по език, в ЕГ се учат и разказвателни на език, които също трябва да се причислят към подготовката по език.
Коментарите бяха във връзка  с това, какво се променя в СМГ, когато ИИЧЕ се замени с РИЧЕ. т.е. изцяло свързани с профил математически.

Последна редакция: нд, 24 юни 2018, 11:50 от министър Дидева

# 1 083
  • София
  • Мнения: 8 275
Един вероятно тъп въпрос:
Ако в балообразуването учасват оценки между които може да се избере, системата сама ли прави избора или трябва да се посочи какво да вземе?
в НПМГ е олимпиада или състезание.

# 1 084
  • София
  • Мнения: 11 952
Системата ще избере по-благоприятната за кандидата оценка.

# 1 085
  • София
  • Мнения: 18 679
Мисля, че системата взема най-благоприятното за детето. Вероятно смята автоматично всички възможни комбинации и избира най-високия бал.

# 1 086
  • София
  • Мнения: 8 275
Благодаря ви.

# 1 087
  • София
  • Мнения: 7 047
Откакто пуснахме заявлението, загубих съня си, момичета. Започват да ме измъчват едни съмнения, за изборите, за шансовете... Ако знаех, че ще стане така, щях да го оставя за 26-ти. Само да си споделя, де. Scream

# 1 088
  • София
  • Мнения: 4 575
Откакто пуснахме заявлението, загубих съня си, момичета. Започват да ме измъчват едни съмнения, за изборите, за шансовете... Ако знаех, че ще стане така, щях да го оставя за 26-ти. Самоа да си споделя, де. Scream
Ами ние затова още не сме пуснали...
Да не говорим, че иска компютърни специалности, а там балът е много различен. НПМГ 422, ТУЕС 415, Джон Атанасов 270, 51 су 240. Той е с 340...
Има такива паралелки в 51, 134,, 128...
Гледа и СГСАГ... и не знае кое къде да сложи

# 1 089
  • София
  • Мнения: 8 275
и
Откакто пуснахме заявлението, загубих съня си, момичета. Започват да ме измъчват едни съмнения, за изборите, за шансовете... Ако знаех, че ще стане така, щях да го оставя за 26-ти. Само да си споделя, де. Scream

Лошо, аз си мислех, че това (пускането на заявлението) ще върне частично съня... грижи и с другото имам.

# 1 090
  • Варна
  • Мнения: 676
Откакто пуснахме заявлението, загубих съня си, момичета. Започват да ме измъчват едни съмнения, за изборите, за шансовете... Ако знаех, че ще стане така, щях да го оставя за 26-ти. Само да си споделя, де. Scream
И аз имам тревоги, след като цяла година говорихме за английска езикова ,  преди месец започна да говори за испанската,  сега реве, защо не сме я писали на първо място, а заедно редихме желанията.  Ами викам му, ти утре може да решиш японски да учиш. Аз съм го изнудила да пише първо английска. Стана ми мъчно,  чак ми иде да звъня утре в РУО. Как му повлия тази мода с испанската.?! 😉

# 1 091
  • Мнения: 1 754
 Може ли да се изтеглят вече подадени желания по електронен път и да се подадат наново коригирани?

# 1 092
  • Мнения: 5 160
Може ли да се изтеглят вече подадени желания по електронен път и да се подадат наново коригирани?
Не може.

# 1 093
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Може ли да се изтеглят вече подадени желания по електронен път и да се подадат наново коригирани?

Не, веднъж подадено, не може да се редактира.

# 1 094
  • София
  • Мнения: 7 047
Аз съм го изнудила да пише първо английска. Стана ми мъчно,  чак ми иде да звъня утре в РУО. Как му повлия тази мода с испанската.?! 😉
При нас е точно обратното. Никаква мода не му влияе. Наумил си е нещо и не мърда и на сантиметър от него. Сам си нареди желанията, като аз очаквах да отбие номера. Изненада ме, с много добре обоснован избор и добра подредба, според интересите му. Сърце не ми даде да се намеся, като видях, че е обмислял нещата, а това за мен означава, че гони мечтите си. Проблемът е в моята глава. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт