Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 юни 2018, 08:50 ч.

Нефролози

• 492
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте, мами! Интересувам се от най-добър НеФролог и не по-малко добър Ендокринолог в София! Сърдечно ще Ви бъда благодарна за съвети и мнения! Слънчев и късметлийски ден Ви желая!

# 1
  • София
Зависи за какъв проблем става въпрос. Била съм на преглед в Александровска при доц.Кръстева. Телефон на лични. Също съм доволна и от д-р.Василев Исул.
Ендокринолог-проф. Каменов. По здравна каса приема в МЦ Лора, но там няма ехограф.

# 2
Здравейте! Отоци на краката. Отоци, в буквалният смисъл на думата - сериозни и постоянни. За този проблем ми е необходим нефролог. Ендокринолог за преглед на щитовида жлеза и изследване на хормони, естествено.

# 3
  • София
Пращам Ви тел. на лични. Лежала съм в Александровска и в ендокринология и в нефрология. Условията са страшно мизерни, но от лекарите съм доволна. В Исул съм била само на консултация, но д-р. Василев(нефролог) ми отдели около час и половина и изчете цялата ми документация което ми се е случвало доста рядко. Отоци по краката могат да се получат и при проблем със сърцето, поне при мен е така, но не са силно изразени. Ако имате някакви въпроси ще се радвам да бъда полезна.

# 4
Благодаря! Проблем със сърцето няма,слава на Бога, на кардиолог ходихме, затова ми се ще и на нефролог. Принципно знам,че отоците са следствие на сърдечни или урулогични проблеми. Sad

# 5
Д-р Вретенарска е добър нефролог, в петък е в Дкц-то на Александровска, през останалото време във Втора градска. Преглежда изключително бавно и внимателно. Около 40 мин ме гледа на ехограф. Доволна съм от нея. За ендокринолог мога да препоръчам д-р Гатева, отново в Дкц-то на Александровска. Чувала съм много положителни мнения за д-р Лазарова, работи в МЦ Академик Иван Пенчев. И трите работят със здравната каса. Успех!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт