Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 105
Радвам се.Надявам се все по-добре..

# 106
sun sea, благодаря за контакта! Асистентът отговори на другия ден ,че ще предаде на др Джинович и очаквам да каже кога да идем или каквото там...утре пак тръгваме за букурещ и края на др седмица към Виена, за сега обмисляме да правим сцинтиграфия и цистография в Белгия. Там намерихме най-скорошна дата , така че да не чакаме до октомври. Ще ни излезе солено, но в момента това е без никакво значение..

# 107
Привет, мами! Писала съм тук по повод задържан тестис, още нямаме операция, но сега друго. При последния преглед на ехограф, лекарят установи двустранна ингвинална херния. Нямам му много доверие, искам да отидем на второ мнение, но до операцията на тестиса няма време. Та, питането ми е, преди самата операция на тестиса дали ще погледнат да установят има или няма херния и може ли с една операция да оправят и двете? Звъня на лекарката да я попитам, не вдига. Моля, стискайте ми палци за операцията, че ми е много свито.  Hug

# 108
  • София
Аз знам, че двете състояния са свързани, но първо ще оправят едната страна. Поне така знам

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт