София - Св.Троица, Банишора,Фондови жилища - 2 част

  • 16 354
  • 251
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 125
Такааа, Али според педито е ОК. Шарел вирус някакъв  newsm78 Praynig Praynig Praynig Кашлицата му е повърхностна, сополи - няма, гърлото е нормално...тази вечер нямахме температура....Дано се задържи така и утре, че в сряда да го мятам на ясла, че в нас направо подивя Twisted Evil Shocked и аз също #Crazy. Много ми е хубаво, като е в нас, ама милия не го свърта и постоянно прави бели, а аз се изживявам като оперна прима (или по-скоро прегракваща такава). Хайде да спретнем среща - с деца или без, ама сериозно вече, щот м Омръзна в наш`то квартал Mr. Green Mr. Green

Очаквам предложения Laughing

# 16
  • Мнения: 4 473
ellytza, в квартала почти не сме излизали Confused, тази площадка рядко я посещаваме не за друго, а защото следобед се събират тийнове и по-големи деца с колелета и ме е страх някой да не пребие Гери Sick.
За това си търсим по-спокойно местенце, с пясъчник  Mr. Green и кафенце Laughing. Миналата година си отвисяхме на кафето зад 145бл. с пясъчника Rolling Eyes. До края на месеца малката е на градина и следобед не излизаме много в квартала (през седмицата) Confused, но ако знам кога сте там - може да дойдем Wink

stellina, давай предложения  Peace

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Йоанна от снощи ми е с температура и на практика приключваме с градината SadСпоред докторката ни имало в момента някакъв вирус.То пък кога ли не е имало newsm78Като се оправим ще свиркаме Grinning

# 18
  • Мнения: 2 125
Уфффф, аман от вируси #Crazy #Crazy...едното детенце се оправя, другото се разболява....Много неприятно Sad

И мен ме е гепил вирусът на лудостта и не виждам изгледи въобще да ме пусне някога newsm78 Ще прибегна до мента, глог и валериан Crazy

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 1 887

Ще прибегна до мента, глог и валериан Crazy

Aбе да ти призная на мен много не ми помогна Mr. Green Приятен ден на всички  bouquet

# 20
  • Мнения: 5 103
Аре бе кога ще пием кифеее

# 21
  • Мнения: 2 196
Ми нещо не ни се получава това с пиенето на кафе. Sad
Гледай го това шашаво време - като че ли ще идва зима , а не лято. #Crazy
Много депресиращо ми действа - нищо не ми се прави,по цял ден ми се спи. newsm50

# 22
  • Мнения: 4 473
Ми нещо не ни се получава това с пиенето на кафе. Sad
Гледай го това шашаво време - като че ли ще идва зима , а не лято. #Crazy
Много депресиращо ми действа - нищо не ми се прави,по цял ден ми се спи. newsm50

Депресиращо и още как, да му се не види и времето Tired
Аз съм на линия когато кажете Wink Peace

# 23
  • Мнения: 2 125
4 дена баз нет...където можах се оплаках #Crazy Mr. Green
Момичета, наистина с това време е рисковано да мааме краци и да ни завали някъде.
Дано се стабилизира малко, че ще остареем и не можем се позна Crazy

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
.
 че ще остареем и не можем се позна Crazy
[/quote]

Абсолютно!

# 25
  • Мнения: 2 196
Мен със сигуност вече не можете да ме познаете - такава прическа си докарах днес,че и аз се стряскам като случайно мина покрай огледелото. #SillyСъвсем приличам на някоя кака от махалата.
А мъжо само ходи и повтаря колко ми било добре/пробва се да умилостиви звяра,ма не му се получава нещо/. Twisted Evil

Последна редакция: нд, 11 юни 2006, 12:14 от bianka

# 26
  • Мнения: 2 125
Мен със сигуност вече не можете да ме познаете - такава прическа си докарах днес,че и аз се стряскам като случайно мина покрай огледелото. #SillyСъвсем приличам на някоя кака от махалата.
А мъжо само ходи и повтаря колко ми било добре/пробва се да умилостиви звяра,ма не му се получава нещо/. Twisted Evil

ААААААААААААААААААА, без такива Naughty

Веднага приложи снимков маТРИАЛ!!! Twisted Evil Mr. Green Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 5 103
Уф гадно време писна ми, ту вали , ту не вали.
Мамка му, немое се видим.

# 28
  • Мнения: 2 125
Уф гадно време писна ми, ту вали , ту не вали.
Мамка му, немое се видим.

Не можем и това е #Cussing out

Провери ли ти солариума, пробва ли УВ-лъчите Mr. Green..цените как са?

# 29
  • Мнения: 5 103
Проверих го Joy ама те чакам за по-сериозното ходене.
Цените са 15 посещения 32лева мисля, че.

Общи условия

Активация на акаунт