София - Св.Троица, Банишора,Фондови жилища - 2 част

  • 16 349
  • 251
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 196
Хайде на новата тема и новите срещи!!! newsm44 smile3525

# 1
  • Мнения: 2 125

старата тема

Честита нова тема и от мен.
Така, ако е хубаво времето в събота (според прогнозата - ще вали), наистина да се преброим за среща с децата преди обяд Peace и след спане също Hug

# 2
  • Мнения: 2 125
846 81 52
Това е соф.телефон , на който можете да потърсите информация за детските градини  в района , който ви интересува и за свободните места в тях .



Това е постинг на  писна ми, от друга тема и реших да го копирам тук, за да се възползва който има нужда.
Просто може да не сте видяли темата Peace

# 3
  • Мнения: 2 196
Момичета,имаме си ново квартално попълнение - Тинтири  Минтири  има момченце!!! stork-boy newsm44
Да им е жив и здрав малкия юнак!
На мамата - бързо възстановяване и много щастливи мигове!!!  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 125
Да й е честито...аз се разпосах в темата, ама и тук!
Много хубаво като има такива щастливи мигове.

Моме, ако ще превръщаме темата в ЧАТ, по-добре да ти званна, а?????
Али ми вдигна температура  Illднес след яслите - 38,5 и не знам какво ще е положението утре...с 4arlin си говорехме за Южния парк, ама не знам дали ще стигнем до там...ако ми е зле детето ....пък и да не е, ако е някакъв вирус и заразим някой newsm78...ще си откараме май само до кварталния магазин и обратно.
Ако нямаме Т. може след следобедния сън да доДем до вашия пясъчник да поровим малко piasyk пък ние така smile3546 Coffee

Отогвори ми моля теееееееееееее Praynig Praynig Praynig

И още нещо, за което се сетих в последствие. Ако накой е пуснал молба за ясла или градина в 48-мо ОДЗ Братя Грим - списъците са излезли, така че може да проверите Peace

Последна редакция: сб, 03 юни 2006, 00:32 от stellina

# 5
  • Мнения: 2 196
И аз се разписах в темата,ма то си е наше - квартално бебе,затова и пуснах новината тук.

Я да казваш какво има в Южния парк?Да не пропусна да се отчета в някоя акция.Че с това ходене на работа не ми остава време да следя к'во става по форума и снощи например ме хвана яд,че съм изпуснала тържеството на малчовците от Св.Параскева,също така и протеста съм проспала,абе почват ме старческите мъки май. Crazy

Дано се оправи Алексче бързо. Praynig  bouquet

                                                                                                                                               

# 6
  • Мнения: 2 125
И аз се разписах в темата,ма то си е наше - квартално бебе,затова и пуснах новината тук.

Я да казваш какво има в Южния парк?Да не пропусна да се отчета в някоя акция.Че с това ходене на работа не ми остава време да следя к'во става по форума и снощи например ме хвана яд,че съм изпуснала тържеството на малчовците от Св.Параскева,също така и протеста съм проспала,абе почват ме старческите мъки май. Crazy

Дано се оправи Алексче бързо. Praynig  bouquet

                                                                                                                                               

Нищо няма в Южния парк, просто да се разходим, ама от днес вече сме без кола и трудно ходенето до там, Даниел замина за Ямбол да я върне на свеки, че им трябвала, а и имат среща на випуска от гимназията и утре се връща....
Ако ходите на площадката до вас - дай знак, за да дойдем. Алекс нито кашля, нито има сополи, абе нищо му няма, ама тая сутрин пак 37, 8... newsm78. От какво я прави тая Т. и аз не знам. Казва, че нищо не го боли, дори не е отпаднал. Знам ли Thinking

# 7
  • Мнения: 2 196
Само да поразчистя малко и да пусна пералнята и съм на линия,та ша пийнем по кафе.Освен това съм и без дете - командировано е при баба си,ма ако трябва аз ш'са ровя в пясъка,колко му е. smile3534

# 8
  • Мнения: 4 473
Уф, пропуснах съботната ви среща, ама не можах да се вредя на компа от мъж ми и малката Close
Кажете по кое време и къде обикновено излизате следобед ? Blush

bianka , какво и на кой пазар работиш? Grinning

До обобщя: някой ако има желание да се види с нас (с Гери) да свирка на ЛС, кю или където свари  Hug, че аз съм малко разсеяна и все със закъснение влизам в тази темичка Mr. Green Embarassed

# 9
  • Мнения: 2 196
Strelche, да ти кажа нищо не си изпуснала - умряхме със stellina от студ на наш'та площадка. cold
 Ми аз като съм на работа до 20ч.,ги пропускам разходките.А когато не съм,стоим на площадката пред блока или ходим в градинката .
  Обаче от 12 юни Ани излиза във ваканция и сме на линия всеки ден,докато някоя от бабите/ Господ здраве да им дава Praynig/ не си вземе отпуска.
  На пазара ''Димитър Петков'' имам павилион за перилни препарати,обаче на съфорумки не продавам Naughty,само пия кафе с тях Laughing/и тука трябваше да сложа онова плезещото се човече,ама нещо не ще да се покаже/ Joy

# 10
  • Мнения: 4 473
Strelche, да ти кажа нищо не си изпуснала - умряхме със stellina от студ на наш'та площадка. cold
 Ми аз като съм на работа до 20ч.,ги пропускам разходките.А когато не съм,стоим на площадката пред блока или ходим в градинката .
  Обаче от 12 юни Ани излиза във ваканция и сме на линия всеки ден,докато някоя от бабите/ Господ здраве да им дава Praynig/ не си вземе отпуска.
  На пазара ''Димитър Петков'' имам павилион за перилни препарати,обаче на съфорумки не продавам Naughty,само пия кафе с тях Laughing/и тука трябваше да сложа онова плезещото се човече,ама нещо не ще да се покаже/ Joy

Брех как ме отряза Laughing Laughing Laughing. Що така не продаваш на съфорумки ?! newsm78 Ай сега аз да ти се  smile3534 щом ще е тъй Mr. Green
РазбраАме се Grinning, като излизате - свиркате Wink

# 11
  • Мнения: 2 196
Ми  аз за добро го правя - знаеш ли к'во е страшно ако случайно е там и онова нахалство мъжа ми - и луната ша ти предложи и продаде,при това на прАмоция. Twisted Evil
 Но пък иначе консултации давам всякакви - веднагически казвам кое,къде и защо има промоция и заслужава ли си. Hug
  Обърнахме го на чат в тая тема,ще ни се карат в най-скоро време. Wink

# 12
  • Мнения: 2 125
Ма, моме bianka...ти що не работиш пак...понДРелник е?!?! Къде е Ани?

Оф, ние продължаваме с гадната температура....ще се водим на доктор като се наспи малкия змей след обяд Sad. Дано не е нещо сериозно....

# 13
  • Мнения: 2 196
В стачка съм. Mr. Green
Иначе за протокола - гледам обявите за магазини/нали ш'си правим верига от бутки Joy Joy Joy/.
 Хайде като се върнете от доктор,пиши какво ви е казал...доста време вече е с Т Алексче.
Дано не е нещо сериозно. Praynig  bouquet

# 14
  • гр. София
  • Мнения: 1 887

Айде и аз да се включа Grinning
От другия понеделник май яко ще подпираме площадката на блока Mr. GreenМайка ми ще включа на първо време в играта а, аз ще съм в отпуска чак от 10.07.

Стрлче,вие къде обикновено се разхождате?Все се оглеждам да ви мерна като ходя да прибирам щерката от майка ми.Йоанна много обича да си играе на площадката между бл.145  и 145-А.

Общи условия

Активация на акаунт