ОКТОМВРИЙСКИТЕ мами са големи сладурани, вече им личи, че носят беборани

  • 41 780
  • 733
  •   1
Отговори

Анкета

Име за следващата тема?

Опции:

# 225
  • Мнения: 304
По темата за секса, аз ако не се обичаме с мъжа ми поне веднъж в седмицата се сдухвам тотално Grinning.  Даже в един много сдухан период ми се падна 3-D то и бебето така се беше намръщило и нацупило, че съм му предала емоцията си. Като цяло много рядко го правим, защото мъжа ми е много натоварен на работа и на курсове, а не толкова от бременността.
За хълцането, аз имам чувството, че всеки ден хълца бебето. Ако това са само движения, са много странни и затова реших, че е хълцане Simple Smile много ми е хубаво да си го усещам, голяма радост ми е Simple Smile

# 226
  • Мнения: 32
Благодаря за отговорите, успокоихме ме Blush

# 227
  • София
  • Мнения: 458
Скоро една позната ме попита дали е започнало да хълца и аз й казах, че не съм забелязала. Напоследък след като четох и в темата се замислих, че тези ритмични движения, които усещам(наподобяващи пулсиране,  но с по-голям интервал) всъщност може би са от хълцане. Няма как да рита с толкова отмерени движения. А през останалото време коремът ми направо става на вълни - незнам салта ли прави вътре или какво се случва Simple Smile

# 228
  • Мнения: 23
По въпроса за секса четейки това което пишат някой мами от вас ,аз се чувствам мръсница .. След първите по -опасни седмици в който правихме секс 1 2 пъти седмично сега в 23 си го правим всеки ден без никакво притеснение, просто става малко по трудно заради коремчето иначе желанието ми е  на макс

# 229
  • Мнения: 304
По въпроса за секса четейки това което пишат някой мами от вас ,аз се чувствам мръсница .. След първите по -опасни седмици в който правихме секс 1 2 пъти седмично сега в 23 си го правим всеки ден без никакво притеснение, просто става малко по трудно заради коремчето иначе желанието ми е  на макс
Браво, подкрепям те напълно! Щастлива мама, щастливо бебе!

# 230
  • Мнения: 28
Здравейте,
На преглед съм чак на 5 и тогава ще си питам лекарката, но до тогава да се консултирам с вас:) Появи се секрет от едната гърда дали е възможно да е коластра? Не си спомням при миналата бременност как беше. При някоя от вас има ли:thinking:

И при мен вече се появи теч Grinning Не се притеснявай, напълно нормално. Взех си от DM подложки за кърмачки и си ги нося навън, за да не се окажа с някое симпатично петно. За сега се случи веднъж по-обилно от едната гърда, после на следващия ден съвсем лекичко от другата и това беше. От седмица вече не се е случвало отново. Все едно мина проверка за изправност дали всичко е наред и работи Grinning

# 231
  • Мнения: 313
Момичета знам, че темата не е за това, но реших да попитам. Купих си тениска от HM, но се оказа, че ми е голяма. Ако някой иска може да си я хареса. Просто няма какво да я правя. Размера е L. Много хубава материя. Ако някой има желание ще кача снимки.

# 232
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842
С касовата бележка можеш да я върнеш до 30 дни, ако не се лъжа.

# 233
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Момичета , тези които имате дечица вече , какви капки против колики ползвахте, саб симплекс  продават ли се още в България и ако не,   какво се смята сега за еефикасно? И какви машинки имате за овлажняване  на въздуха ? Мислих си че ще е зима и сигурно ще ми трябва нещо. И понеже не съм ползвала никога искам да питам те цяла нощ ли трябва да работят? Гледам в алиекспрес едни,  които много ми харесват ,но се чудя например 400 мл за цяла нощ няма да стигне..или..?

# 234
  • Мнения: 146
При нас за колики нищо не помогна. Ползвали сме Инфакол, Еспумизан и Абоколикен. Може би от Абоколикена имаше минимален ефект...
За овлажняване ползваме дифузер за ароматерапия. 400мл стига за цяла нощ ако се пусне на слаба струя. Но по-добре си вземете влагомер, за да знаете дали има нужда от овлажняване.

# 235
  • Елин Пелин
  • Мнения: 98
При мен никакви капки не помогнаха ,положениено до 3-4 месец беще трагикомично. Сега евевтуално може би само пробиотик. А овлажнител ми беше сушилката с дрехи. Но сега вкарваме газ и имам сушилна та се чудя и аз.

# 236
  • Мнения: 313
При нас също купените капки не помогнаха и преминах към копър. Доста добро! Препоръчвам за който не е пробвал. 👍

# 237
  • Мнения: 5 105
За коликите има един лаф - последните капки действат Simple Smile Общо взето родителите сменят едни, втори, трети и т.н. и като отминат коликите решават че тези които са давали последно са подействали.
Ние овлажнител нямаме, имаме влагоабсорбатор Grinning Но при нас е така, влагата е проблема, а не сухия въздух...

# 238
  • Мнения: 813
 За коликите пробвахме, да не кажа всичко, което се предлага в аптеката. Накрая една мама ми каза - взимаш един пакет анасон и един копър и 2 литра чай на ден изпиваш, ако бебето не иска да го пие и през кърмата ще го облекчиш. Е дали ни преминаваха вече коликите или това подейства не знам, обаче само така видяхме мир Grinning
 От овлажнител не сме имали нужда, а сме с камина. Прането на сушилката играеше тази роля. Grin

# 239
  • Мнения: 541
На каква влажност трябва да е бебето? Ние имаме влагоабсорбатор и попринцип като стане в стаята над 60% го пускам да изсушава .

Общи условия

Активация на акаунт