Лупус ме промени към добро

  • 1 784
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
От 2016 година се опитвах да имам трето дете.   Три бременности завършили с мисед. Диагноза няма . Била съм стара на 40. Обиколих доста АГ клиники и нищо. През декември 2017 бременна в 10 г.с. посетих професор Рашков от клиниката по Ревматология на ул.Урвич в София. Изключителен диагностик. Занесох всички изследвания до момента и макар да не е Акушер Гинеколог го помолих за мнение.
Назначи ми изследване за Антитела и така бях  с диагноза Лупус.
Вливания, страх , сълзи ....загубих и  това бебе.Изминаха два месеца , мрачни мисли и прогнози. Един ден си казах имам две възможности: да живуркам болна и нещастна или да живея пълноценно колкото и време да имам.
Събуждам се благодарна, че нищо не ме боли, че и днес мога да прегърна любимите за мен хора, че мога и днес да отида на работа, че все още виждам, осъзнавайки, че всеки момент може нещо от това да ми бъде отнето...и знаете ли ...света е толкова красив и хората са прекрасни, но повечето от нас са го забравили .Ежедневието ми се изпълни с радост и цветове,защото едва сега започнах да ги виждам!
Пожелавам да видите живота и радостта от него , като мен, но да сте здрави! Много здрави!

# 1
  • Мнения: 25 568
За съжаление, на човек трябва да му се случи нещо разтърсващо, за да осъзнае колко красота и щастие има около него. Всички сме обзети от "болестите" на нашето време – все бързаме, гоним срокове и мечти, пренебрегваме най-скъпите за нас същества, нищо не ни е достатъчно, искаме, искаме, искаме... сега и веднага...
А щастието не е в славата, парите, скъпите придобивки, а в нещата, които са ни дадени наготово и безплатно – здравето и красотата на света около нас. Стига да имаме очи да ги видим. Но ако упорито си стискаме очите, рано или късно нещо ще ни ги отвори насила.

Общи условия

Активация на акаунт