"Връзка" с омъжена жена

  • 9 230
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Знаех си аз, че някога трябваше да уча психология. Тази седмица се оказа, че все трябва да давам приятелски "консултации" за фейсбук пространството 😊
Та какво бихте направили ...
Историята е следната :
Запознанство във фейсбук, писания със 💞, срещи около година и половина. Докато в един "прекрасен" момент не получавате съобщение от "доброжелателна", която ви пише, че "вашият" човек освен с вас, с нея, си пише и с още една жена. Последната дори е постнала на стената му на профила му, че той е в нейното сърце. Което вие сте го видяли и отговорът от негова страна е, че това е съвсем на приятелска основа. Но "доброжелателна та" съвсем е разнищила нещата и (няма да описвам как) е стигнала до въпросната жена, като е остановила, че тя е омъжена и то не от вчера, не от днес, има деца. На пръв поглед всичко при нея в семейството й изглежда перфектно. А профилът през който си пише с "вашия" човек от половин година, е така да се каже фалшив. Като и в действителност те никога не са се виждали очи в очи, единствено на камера. Та дори тази "доброжелателка" има и снимков материал - коя е тази жена, дори каква комуникация са си водили един между друг и който съответно ви го е изпратила.
Разбира се "доброжелателката" също е видяла поста на госпожата и при нейното питане (дори и по-пряко) дали тази жена
 има някакви по-сериозни отношения с "вашия" човек, отговорът е че тя си има свой живот. След това следват въпросните "разследвания" коя е тази жена/госпожа и че е с фалшив профил, и омъжена.
"Доброжелателката" е на ръба да пише на съпруга на госпожата "какви ги върши тя" и всъщност дали е редно. Но ... Как бихте постъпили - дали бихте казали и показали снимковия материал, който са ви изпратили на "вашия" човек. Аз честно казано съм 50/50 . От една страна, защото е "грозно" това поведение и си мисля, че е хубаво да се знае, че никой не е балък. Но от друга страна - напр. държите (колкото и странно да звучи) на този човек, и той ви е казал, че нищо сериозно няма с "госпожата" - и тук вече да се "замълчи" какво се узнали за него.
А сега де ... 🤔
Голямо "филмиране" е ...

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 551

Запознанство във фейсбук, писания със 💞, срещи около година и половина. Докато в един "прекрасен" момент не получавате съобщение от "доброжелателна", която ви пише, че "вашият" човек освен с вас, с нея, си пише и с още една жена.
Не разбрах, колко точно ..."последователки"  е вързал тоз - две, три, пет кой с кого и въобще...Astonished

# 2
  • Мнения: 11 398
Малииии, направо ме "филмирА"! Какви са тези драми, бе?! Вие виждахте ли се в "риъла"?

# 3
  • Мнения: 6 209
Наистина ли си склонна да се филмираш при тази навалица от странични жени и нескопосани лъжи?
Ами то дори не е ясно дали изобщо си му основна връзка на този човек, може дори ти да се явяваш странична?
Най-вероятно дори не е влюбен в теб.
На мъжа на госпожата не казвайте нищо, много глупава идея!

# 4
  • Мнения: X
Един чаровен мъж врътка сто жени, но проблемът е, че една от тях била женена и трябва да я накажете от озлобление и ревност, тъй като сте неспособни да накажете източника на проблема - мъжа? Той всъщност поемал ли е някакви ангажименти и обещания?

Бих прекратила всякакви отношения с него и с доброжелателката. Не бих се замесвала в интриги с информиране на трети лица какво правят половинките им. Детински работи. Година и половина срещи и никакъв прогрес при зрели хора = връзка за секс. Който е неудовлетворен от конфигурацията, да я напуска.

# 5
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 471
Отговор Б: разбирате, че "вашият" човек всъщност е общ и или го разкарвате от живота си, или го оставяте и го ползвате за забавление и отдушник, без да търсите изясняване. Той ако е искал е щял да постави нещата на чиста и ясна основа. Няма защо да му извивам аз ( авторката) ръцете и да го моля за обяснения.
Съпругът и другите замесени хич пък не бих занимавала. Имам коз, ползвам го, за да разбера коя съм аз точно за него и къде съм поставена в стълбицата му на приоритети. И действам в посока моите нужди и чувства да са защитени и удовлетворени.

# 6
  • София
  • Мнения: 24 839
Знаех си аз, че някога трябваше да уча психология. Тази седмица се оказа, че все трябва да давам приятелски "консултации" за фейсбук пространството 😊
Та какво бихте направили ...
Историята е следната :
...
А сега де ... 🤔
Голямо "филмиране" е ...

Първо, бих намерила един любовник на доброжелателката, за да спре да се изживява като спасителка на този и онзи.
После бих размислила върху ситуацията и ако ме напъва да му повярвам на човека, ще го направя.
Пък то, шило в торба не седи и ако има нещо, ще си излезе.

ПП. Не бих позволила на " доброжелателката" да ми прави непоискана услуга и да се опитва да разваля семейство, което дори и не познава. И което нищо не ѝ е направило.

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 12:50 от Не се сърди, човече

# 7
  • Мнения: 46 403
Ще си наостря ушите и очите и ще проверя какви ги върши моят човек. Другите не ме засягат какви са, що са и какво правят,

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 13:19 от Не се сърди, човече

# 8
  • Мнения: X
Тъй като така или иначе нищо не разбрах от историята...кой как/на кого/пък защо/ама кога, и т.н., направо бих теглила една цветиста на всички и ще си гледам рахатЯ.
Я, да го ду..т!   Laughing
Който с когото иска да си го "слага", не е моя работа, нали не ми е в къщата.



# 9
  • София
  • Мнения: 7 976
Не разбрах цялото писание, но и не виждам чуденката при наличие на няколко маймуни на клона. Такъв многомаймунец директно го преотстъпвам и хич няма да разсъждавам другите маймуни бракувани ли са, имат ли маймунчета и пр.

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 625
Ще си наостря ушите и очите и ще проверя какви ги върши моят човек. Другите не ме засягат какви са, що са и какво правят,
Хах и аз така  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 12 602
Не знам с какво една епистоларна връзка ангажира човека да не си пише и с други. Що за изневяра чрез писане! Нищо от това не е реално. Според мен, се заеми с истинския живот, другото е в царството на мечтите и фантазиите.

# 12
  • Мнения: 3 186
На места трябваше да се връщам да прочета по няколко пъти, но пък аз и кафе не съм пила още, та...

Да приемем, че ние и доброжелателката сме отстранили женената от заформилата се фейсбук група, какъв ни е планът за после?

На въпроса ти - махам се и не се занимавам повече с тия глупости.  Sick

# 13
  • Мнения: 15 619
Осигуряване на меч, сабя, камшик, набавяне и на други оръжия и  да се брани този златен и така нападан от лоши, лоши жени, ангел. Друго, работа за опазване на такъв рядък диамант, не върши.

# 14
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
След това следват въпросните "разследвания" коя е тази жена/госпожа и че е с фалшив профил, и омъжена.
"Доброжелателката" е на ръба да пише на съпруга на госпожата "какви ги върши тя" и всъщност дали е редно.
Типичната грешка, така удобна на мъжете - вашият човек допуска тези неща, а се разследва отсрещната страна каква е, що е, па омъжена ли е и откога, колко деца има и какво прави тя при вашето съкровище. Вместо да разтърсите съкровището като брашнян чувал, че да си каже какво-що, защото не тя, а той има ангажимент към вас. Това - ако има връзка с изгледи да стане сериозна. Ако няма такава - каква е работата на разни доброжелатели да разнищват нечий живот и семейство?

Общи условия

Активация на акаунт