Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 45
Аз пия Мерц спецял дражета. Доволна съм. Днес гледах по сутрешното предаване как да подхранваме косата през лятото . Говореха за различни масла, мисля и тях да взема.

# 46
При мен е същата работа,всеки ден пускам прахосмукачка и пак намирам.Моят фризьор ме "успокои"че тепърва започва да пада.

# 47
Моята поне засега не пада, но се омазнява много бързо Expressionless

# 48
И моята коса капе ужасно много,купих си един много препоръчван шампоан на Дюкре против косопад,но за 3 седмици не виждам никакъв ефект.Явно трябва да се нормализират хормоните,за да  мине тоя косопад...

# 49
  • София
Косата ми капе на парцали направо. Не мога да излезна от банята, когато се къпя..... Само обирам, обирам,обирам..... Ужасно е. Попинцип не се реша, но вече започнах, по е да са на четката, а не в цялата къща тия косми. Ужасно е.

Ортопед - Ефремов в ортопедията в Горна баня. Ехографът едни го плащат, други не... Не знам как го решават тия на каста, явно има безплатни бройки в месеца... Ние платихме 25

# 50
Ами какво да ви кажа, аз успях след едно къпане да запуша канала в банята с коса, много се сдухах като погледнах, всъщност тогава осъзнах какво се случва Sad Купих си шампоана на Дюкре, но засега няма ефект.

# 51
И моята забелязах, че започна много да пада. Така ако кара до един месец и ще съм плешива направо. 😕 Сутрин по възглавницата събирам една шепа. На бебчо понякога в шепичките намирам, тогава най ме е яд.
За ортопеда ние доплатихме 20 лв. за ехограф. Мъжът ми го сметна за напълно излишно, но за мен беше успокояващо.

# 52
Да ви питам как се справяте с болките в гърба и кръста?. Сега изпих поредното противовъзпалително хапче... на моменти не издържам 😥😓 лошото е ,че болката само се притъпява  (имам си дискови хернии и Сколиоза). Веднъж съм ходила на масаж и бях по зле след него . Обмислям да ходя на йога, но съм толкова вдървена от болки ,че незнам дали няма да се сецна съвсем и да  си остана в някоя йога позиция😄

# 53
 Моята коса си пада в нормални граници,но се омазнява по-бързо.Постоянно ми е топло и това допълнително ми сплесква косата.Винаги съм вързана на кок и така си спя.Ходилата забелязах,че са ми станали много сухи.Самата кожа ми стои изпръхнала и взех овлажняващи кремове на се мажа.Някой да има такова странно оплакване?

# 54
Аз също ходих на масаж преди месец, заради болка в гърба. След масажа целият гръб ме болеше още два дни. Но масажът беше при кинезитерапевт и след това болката премина. Започнах да ходя на йога. Намирам го за полезно както за тялото ми така и за нервите. Понякога не си намирам място от еднообразието и изолацията, в която изпаднах. Нямам предвид грижите и общуването с детето, а липсата на социален живот. Ние живеем далече от роднините, а приятелите са със свой работен ритъм.

# 55
  • София
Косата ми капе на парцали направо. Не мога да излезна от банята, когато се къпя..... Само обирам, обирам,обирам..... Ужасно е. Попинцип не се реша, но вече започнах, по е да са на четката, а не в цялата къща тия косми. Ужасно е.

Ортопед - Ефремов в ортопедията в Горна баня. Ехографът едни го плащат, други не... Не знам как го решават тия на каста, явно има безплатни бройки в месеца... Ние платихме 25

В ортопедията на Горна баня ми обясниха, че направление № 3, което ЛЛ издава покрива само прегледа, а ехографа се заплаща допълнително. Специалистите Детски болести могат да издадат направление № 3 А, което покривало и преглед и ехограф.

# 56
Мерси момичета.

# 57
За косопада и омазняването - в последните месеци от бременността косата на много жени става по-гъста и добре изглеждаща. Това е именно защото започва да пада и да се оназнява много по-малко. Реално количеството “мъртви” косми е същото, просто остават на главата вместо да паднат. След раждането се получава обратния процес, всички “мъртви” косми, които са се задържали на главата, започват да падат и косата се омазнява по-бързо. Усещането е като за увеличен косопад, но всъщност космите си умират със същите темпове - просто с регулярния брой падат и задържалите се от преди бременността. Така че технически погледнато това е коса, която е с мъртви корени и просто трябва да падне, за да израстне отдолу нова и едеа ли ще има голям ефект без значение с какво се третира.

# 58
  • пловдив
И аз да споделя,че много ми пада косата. Всеки ден като се среша и в банята е пълно... Постоянно съм вързана,защото много пада. Надявам се,като се подстрижа да се пооправи,че незнам.

# 59
На мен и кожата на лицето ми стана по-суха и на моменти ми се появяват червени петънца.Аз попринцип съм с комбинирана кожа,даже по-скоро мазна и сега ще трябва да си купувам някакъв овлажняващ крем...А по време на бременността нямах нито една пъпчица,лицето ми беше гладичко....

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт