Моля дайте съвет за личен лекар-педиатър-хомеопат София

  • 13 240
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
  Изчетох мисля почти всичко във форума за педиатри хомеопати в София. Извадила съм си списък и мисля да прозвъня на трима от тях. Но поради това, че семейството ми се мести в София, се налага да сменя и личния лекар. Може ли да ми препоръчате такъв. Предпочитам да е хомеопат, макар че съм наясно в 3 в 1 рядко се намира.
  Благодаря предварително на всички, които дадат препоръки  Grinning

# 1
  • Мнения: 47 958
в нашия квартал има едно такова 3 в 1-казва се д-р младенова и е от 22 п-ка,но аз не се лекувам с хомеопатия и не смея да давам мнение,моя приятелка се лекува(и децатай)при нея,като личен лекар и като хомеопат,и е доволна

# 2
  • Мнения: 1 559
  Ако намериш 3 в 1, лекарят най-вероятно ще е боаронски, а не класически хомеопат. Аз бих се спряла на вариант личен лекар за възрастните и педиатър- класически хомеопат за детето - като личният лекар го ползвам за направления, а иначе посещаваме хомеопата цялото семейство.  В общи линии съветът ми е да търсиш класически хомеопат, дори и да не е педиатър и отделно да се запишете на джи пи и прдиатър.

# 3
  • Мнения: 47 958
ми младенова не съм сигурна(щото не ги разбирам)дали е класически,но ще проверя и ще пиша+координати(ако имате интерес),иначе си е джи пи и педиатър,а с хомеопатия се занимава в отделен кабинет

# 4
  • Мнения: 8 917
  Ако намериш 3 в 1, лекарят най-вероятно ще е боаронски, а не класически хомеопат. Аз бих се спряла на вариант личен лекар за възрастните и педиатър- класически хомеопат за детето - като личният лекар го ползвам за направления, а иначе посещаваме хомеопата цялото семейство.  В общи линии съветът ми е да търсиш класически хомеопат, дори и да не е педиатър и отделно да се запишете на джи пи и прдиатър.
Подкрепям Peace

# 5
  • Мнения: 66
Благодаря!! Да, интересувам се. Няма проблем като хомеопат да приема на частно. Просто предпочитам да е хомеопат, защото сегашния ни личен лекар лекува само с антибиотици, не признава никакво алтернативно лечение като надеждно и дори не смея да и кажа, че при нея ходя само за диагноза. Така и така сменям лекаря, мислех си ако е възможно да избягна този проблем занапред. Ако не намеря, да - ще се спра на варианта на MammaEli.

# 6
  • Мнения: 255
С няколко дни закъснение, но и аз мисля че 3 в 1 е невъзможна комбинация. От приятели с малки деца - обикновено педиатъра, изписва първо хомеопатични, като не помогнат - антибиотици... И родителите трайно се насочват към традиционна медицина. Уви!

# 7
  • Мнения: 66
Явно така почти никой не може да помогне. Посъветвайте ме поне тогава за добър личен лекар педиатър в Младост и евентуално за такъв хомеопат.
Благодаря Grinning

A MamaVassi може да ми даде ако е намерила координати на Младенова, за която пише.

# 8
  • Мнения: 1 883
др Вилма Михайлова - педиатър с 20 год практика , по настоящем класически  хомеопат  Peace

# 9
Zdraveite!molq Vi za sadeistvie-kak da otkriq d-r homeopat v ,,Mladost,,?

# 10
  • Мнения: 66
      От всички препоръчвани хомеопати във форума няма такъв в Младост. За мое и твое съжаление.
      Намерих координатите на д-р Младенова за която се пише по-горе. Тя е сравнително близо, (зад Плиска) а за личен лекар-педиатър май ще се спра на д-р Катя Стоянова в Майчин дом, за която разбрах че подкрепя хомеопатията.
      От всички препоръки тук стигнах до извода, че най-добри хомеопати са Вилма Михайлова и Чамурлийска.

# 11
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Д-р Младенова от 22 ДКЦ, кв. "Гео Милев". Ние не сме при нея, но детето на мой колега е записано при нея. Доволни са хората. Моите лични наблюдения от детските консултации са, че не кара хората да висят твърде дълго и е винаги любезна. Това с висенето обаче не е гаранция - може просто да ги препраща към частния си хомеопатичен кабинет.

# 12
  • Мнения: 1 531
нашата педиатърка се занимава с алергология и хомеопатия и си има и съответната квалификация за това, но не зная доколко ти е удобно да ходиш на педиатър в младост.

# 13
  • Мнения: 35 949
др Вилма Михайлова - педиатър с 20 год практика , по настоящем класически  хомеопат  Peace

само, че тя не е джи пи, а откакто се премести в новата клиника, цените й са скочили до небето  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 66
Новак, аз живея Младост. Така че ако можеш да ми дадеш координати на тази лекарка ще съм благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт