Пубертетът при момчетата - Тема 2

  • 61 980
  • 779
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 418
Носи дрехите с кеф,стига да са нови.Не коментира марки,но обича да си ги избира .Вече ми е трудно да купувам без него,защото е висок и слаб и ако е добре на дължина,талията е широка и обратното.Държи да е с дънки или спортен панталон и блуза,суитчер.Риза облича за рд ,а анцуг за фвс.Прическата е задължителен ангажимент от половин година,че даже и претенции за фризьор има.

# 736
  • Мнения: 8 228
Малкият няма претенции, радва се на всичко, което му купя.
Големият винаги е бил капризен. Не държи на марки изобщо, но трябва да е харесал дрехата. Като пазарувам он-лайн, първо слагам в кошницата един куп дрехи, които смятам за приемливи като модели и цена, после го викам да си избере определен брой от тях. Не е ли одобрил нещо, не го облича. Така чисто нова беше останала една блуза. Беше част от сет. Хареса едната, другата - не. Идея си  нямам защо при условие, че бяха в един стил, близки цветове, имаше някаква разлика в картинката. Дотолкова си приличаха, че аз така и не запомних коя не харесваше. Той обаче си знаеше и едната блуза така и остана необличана.

# 737
  • Перник
  • Мнения: 4 863
...Като пазарувам он-лайн, първо слагам в кошницата един куп дрехи, които смятам за приемливи като модели и цена, после го викам да си избере определен брой от тях. ...

Напоследък и аз така правя, въпреки че все още не е станал много претенциозен. На марки не обръща внимание.

# 738
  • Мнения: 8 228
Миналата есен му бях казала, че трябва да купим 4 чифта панталини/дънки и той се засили да си купува 4 абсолютно еднакви чифта черни дънки. Харесвали му и не разбирал защо пък трябвало да са различни.

# 739
  • Мнения: 6 469
Покрай футболните му бутонки,стоножки, маратонки ..се оказа,че най-удобни са му Nike. И сега,що се отнася за кецове, маратонки стриктно си следи марката. Иначе като дрехи...много ме дразни,че постоянно се носи с екипи. Къде от удобство,къде от келешлък...Но само в екипи се мъкне. И тъй като ми писна,почнах много да му мърморя.Ами не мога да го видя цивилен значи...
Марки за дрехи много,много не заглежда. Но вече взе да се гелосва. Да иска футболни прически. Наскоро попаднах на намалени джинси. Купих му ги. Оказа се,че му е много по-удобно с тях, отколкото с дънки. Риза искаше да му купя...Абе,надявам се да го понауча на усет към комбинации на дрехите. И на усет към обличане.

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Минахме ние ортопеда...нищо сериозно не се оказа,пак от растежа.Т.к. болката е в петата,доктора каза,че е свързано с опъването на сухожилието.Израствало се с пубертета...предписа да вземем стелки,ама само за областта на петичките.Имало някакви и в Декатлон.Каза ми къде има и спец.магазин,та ще търся.Трябва да се повдигне петата просто...за да облекчи.

# 741
  • Мнения: 4 127
Минахме ние ортопеда...нищо сериозно не се оказа,пак от растежа.Т.к. болката е в петата,доктора каза,че е свързано с опъването на сухожилието.Израствало се с пубертета...предписа да вземем стелки,ама само за областта на петичките.Имало някакви и в Декатлон.Каза ми къде има и спец.магазин,та ще търся.Трябва да се повдигне петата просто...за да облекчи.
при кой ортопед ходихте
така и не намерих читав в пловдив

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Минахме ние ортопеда...нищо сериозно не се оказа,пак от растежа.Т.к. болката е в петата,доктора каза,че е свързано с опъването на сухожилието.Израствало се с пубертета...предписа да вземем стелки,ама само за областта на петичките.Имало някакви и в Декатлон.Каза ми къде има и спец.магазин,та ще търся.Трябва да се повдигне петата просто...за да облекчи.
при кой ортопед ходихте
така и не намерих читав в пловдив
При др.Димов в МЦ Димед.

# 743
  • Мнения: 4 127
При др.Димов в МЦ Димед.
Май само при него не сме ходили Smiley

# 744
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Щях да Ви се оплаквам и забравих  ooooh!

От известно време хващам малкото (9,5г.) да маструбира. Силно казано, по-скоро си играе. Мълча си естествено, нали не ми влиза в работата, но цяла седмица се питах не му ли е рано. Няма външни белези за съзряване, по-скоро си още бебе...
В събота ставам след следобедна дрямка и го намирам на дивана със събути гащи и играещ със себе си.
Изревавам неодобрително, че тия неща се правят насаме и мястото за това не е хола. Обаче отвътре вече ме изядоха въпросите.
Малко по-късно го привиках и започнах със сексуалното образование. Оказа се, че съседчето (112г.) го научило на тия неща. Трябвало така да прави иначе нямало да му бъде приятел. Аууу, падна ми цялото перде  #Cussing out Такава лекция му спретнах, че още му пушат ушите.

Бяна съм и на мене си и на него  Crossing Arms Явно малко приказки съм изприказвала а той пък хич не ме е слушал  #Cussing out Загубено човече  ooooh!

Та....говорете с хлапетата без да спирате  Tired

# 745
  • Мнения: 15 524
При нас марката е Адидас. Само и единствено техните маратонки, анцузи и тениски издържат на неговото темпо. Купувала съм Найк, Пума, Асикс, Дизел и какво ли още не - за отрицателно време заминават. За него е важно да има червено по тях - маратонките са черно с червено, анцуга е черно с червено - навсякъде трябва да има червено. Но иначе е от Левски Laughing Дрехите сам си ги избира, защото, ако купя нещо, което не му харесва или не му е удобно някак магически го забравя в училището и повече не го намира. И понеже ми писна да съм официален спонсор и аз не знам на кого вече, затова обикаля с мен по магазините. Обикновено купувам Зара и Бенетон, защото там най-много неща успява да си хареса. Пълня съблекалнята с по 10 панталона и блузи, та поне 3 - 4 неща от двата вида да си хареса. И си тръгвам, че иначе няма такова мрънкане

Ели - моят синковец от миналата година /от както стана на 11 г./ води разни подобни разговори с момчетата на неговата възраст и малко по-големи. Питах го защо, а той ми обясни, че един вид си "Сверяват часовниците" кой, кога и дали може да прави разни неща или не. За сега той е от тези, които още не могат, но повечето му съученици можели /за маструбирането говори, но така го нарича пред мен/. И един вид това си е нещо, като подготовка за времето, когато ще могат да ги правят "тези неща". Е, ясно е, че хола е възможно най-неподходящото място, но е добре да го оставиш да опознава тялото си и само да му посочиш банята, като единственото място за опознаване  Simple Smile Иначе не се притеснявай - щеше да е по-притеснително, ако не го прави.

Последна редакция: ср, 17 окт 2018, 12:03 от Lady Cassiopeia Duval

# 746
  • Мнения: 6 469
Мистик, бях споделила тук, че и сина имаше подобен проблем с петата. Водех го аз при един "спортен" лекар тук. Като установи проблема, ми даде идея. Да си слага килеша гъба,само на петата. Докато тренира или е на мач. И така. Бях взела един голям пакет домакински гъби,изрязвах дължина,колкото за петата докато отшуми проблема. Доста гъби използвах Simple Smile

# 747
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Щях да Ви се оплаквам и забравих  ooooh!

От известно време хващам малкото (9,5г.) да маструбира. Силно казано, по-скоро си играе. Мълча си естествено, нали не ми влиза в работата, но цяла седмица се питах не му ли е рано. Няма външни белези за съзряване, по-скоро си още бебе...
В събота ставам след следобедна дрямка и го намирам на дивана със събути гащи и играещ със себе си.
Изревавам неодобрително, че тия неща се правят насаме и мястото за това не е хола. Обаче отвътре вече ме изядоха въпросите.
Малко по-късно го привиках и започнах със сексуалното образование. Оказа се, че съседчето (112г.) го научило на тия неща. Трябвало така да прави иначе нямало да му бъде приятел. Аууу, падна ми цялото перде  #Cussing out Такава лекция му спретнах, че още му пушат ушите.

Бяна съм и на мене си и на него  Crossing Arms Явно малко приказки съм изприказвала а той пък хич не ме е слушал  #Cussing out Загубено човече  ooooh!

Та....говорете с хлапетата без да спирате  Tired

Не му се карай, няма причина. Обяснявай, че не е необходимо да прави нещо, което смята за нередно само защото някой нямало да му бъде приятел.
За мастурбирането и  аз повдигнах въпроса по напред. Мисля, че е нормално, просто трябва да е на правилното място и в правилното време.

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Мистик, бях споделила тук, че и сина имаше подобен проблем с петата. Водех го аз при един "спортен" лекар тук. Като установи проблема, ми даде идея. Да си слага килеша гъба,само на петата. Докато тренира или е на мач. И така. Бях взела един голям пакет домакински гъби,изрязвах дължина,колкото за петата докато отшуми проблема. Доста гъби използвах Simple Smile

м да...и това беше предложено от доктора,ама забравих да го напиша  Peace

# 749
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Скарах му се затова, че слуша другите а не че го е правил. Утре ще му предложат наркотици, нещо друго опасно и той какво - ще слуша и изпълнява.  Naughty Хич не е познал  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт