Защо много ясновидци чистят и правят ритуали без да поискат разрешение?

  • 5 455
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 201
Врачката може да те насочи, да ти каже кое е правилното, да ти помогне да избереш правилния човек. Да те насочи към бизнес дейност ско като мен харесваш твърде много различни неща.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 565
Иване, Иванеее ... много си я закъсал. Ей, ся ти метнах един боб и две лещи, от горе ми се даде да спреш да се занимаваш с глупости и да си налягаш парцалите. Където ти се ходи - ходи, каквото ти се учи - учи, стига се занимавай с глупости. Така си забатачваш енергийте и си объркваш кармата, че сам няма да знаеш как да се оправиш след година, две. Не случайно не ни е "дадено" да знаем бъдещето и не случайно живота е подреден, така както е . Човек трябва да живее на принципа - опит - грешка. С тези гледачки ти предричам, без да имам особени дарби, че в нищо няма да ти провърви. Следвай своя път.

# 32
  • Мнения: 201
Да, опит-грешка. 3 страни, които не съм мечтал. А сега искам такава каквато харесвам, но едната с вечна нощ през зимата, другата напусна ЕС, третата е Полша. САЩ са недостъпни, а другите като европейци ще са ксенофоби. Атина била хубава като астрокартография за мен, но как обичат българите, а никога не съм искал да бъда там... Определено обаче тук в България все нещо ме тегли някъде там, но не знам къде е това там и затова имам нужда от консултация с ясбовидка. А и за любовта и избора на кариера, като харесваш много различни дейности как да знаеш в коя ще имаш успех?

Апропо, Николета Йохансен ми каза, че съм наказан с лош късмет заради натрупана карма от минал живот. Бил съм злоупотребявал с власт тогава и затова ме спъват на работата завистници. За съжаление май е права.

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 14:28 от Iwan87

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 565
И мен ме тегли нещо нанякъде. И аз харесвам много неща, да не мислиш, че всички нямаме твоите терзания? Да не мислиш, че на всички, всичко ни е ясно като бял ден ? Едва ли. Това са си съвсем нормални чуденки на 95 % от обществото. Винаги, някъде ще има по-добро място и по-добри обстоятелства, и където и да си пак ще си мислиш дали е правилния избор и дали еди си къде няма да ти е по-добре. И никога няма да си наясно на 100 % за перфектните обстоятелства. НЕ СИ по-различен от всички. Всички сме така. Относно това за лошата карма и лошия късмет, всичко това може да са просто внушения. И докато си внушаваш, че ги има - ще ги има. За това не се ходи по такива места, щото здрав, прав и млад може да те уморят. Внушението е страшна сила. Живей си живота. И какво като тая страна е излязла от ЕС? И какво като там, където искаш да идеш е вечна нощ? Нали ти харесва? Значи го приемаш с вечната нощ. Ти хем така, хем онака. И ясновидка ще ти каже кое  е най-доброто за теб, така ли ? Смешно е. Не те разбирам.

# 34
  • Мнения: 201
Ами в един момент нямах никакви чуденки и всичко беше прекрасно.
А по логиката на последните мнения “ще се съберем ли?” не е ли тъп въпрос? Но повечето хора за това ходят. 50 на 50 - или да или не. И аз на едни хора, дето ми писаха имейл с въпроси им познах. Направих си експеримент. Да взема и аз да искам пари?

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 17:06 от Iwan87

# 35
  • Мнения: 260


Апропо, Николета Йохансен ми каза, че съм наказан с лош късмет заради натрупана карма от минал живот. Бил съм злоупотребявал с власт тогава и затова ме спъват на работата завистници. За съжаление май е права.

Ей това е откровенна глупост! Като не могат да кажат нещо смислено и веднага "наказан си с лош късмет". Айде, нЕма нужда от подобни "гледачки".

# 36
  • Мнения: 201
Тя е астроложка. Но да, не е хубаво да те плашат. Едва ли не ще те прецакват на работа и ми каза да обърна и другата буза, да търпя.

Общи условия

Активация на акаунт