Звездни компромати - част 368

  • 76 174
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39 248
Мое  си мнение.
Имам момиче, но по устата никога не съм  я целувала. Просто смятам, че целувките за дете са на друго място.Така де- главата, ръчичките, крачетата- че  друго прозвуча  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 8 997
Благодаря за темата  bouquet
От днешните моделки,аз намирам за изключителна -Кендъл:

# 47
  • Мнения: 6 697
Потресена съм от промяната на дъщерята на Синтия Никсън.Аз ли нещо не съм в час, но никак не ми се струва нормално момичета да се обличат с момчешки дрехи и обратно или пък да пият хормони за смяна на пола.Накъде върви този свят?!

# 48
# 49
  • Мнения: 11 318
Потресена съм от промяната на дъщерята на Синтия Никсън.Аз ли нещо не съм в час, но никак не ми се струва нормално момичета да се обличат с момчешки дрехи и обратно или пък да пият хормони за смяна на пола.Накъде върви този свят?!
Аз също съм потресена! Искам да го разбера това нещо, но не мога и не мога...

# 50
  • На ръба..
  • Мнения: 2 113
Сутринта гледах, че някъде /примерно Благоевград/ има музикален фестивал със състезателен характер и ще участват и лица от Х - фактор. Имаше интервю със Симона на Глория и актрисата Лорена /забравих и фамилията/, още в 10ч сутринта Симона беше баааш с абитуриентски грим, а Лорена изглеждаше толкова малка и красива до нея. Ок носи грим ама чак пък толкова 😮

# 51
  • Мнения: 1 700
Страхотни са Ромина и децата.

Последна редакция: сб, 23 юни 2018, 20:12 от alvelina

# 52
  • Мнения: 2 332
На телефона на Николета NL ли пише?

# 53
# 54
  • Мнения: 2 751
На телефона на Николета NL ли пише?

Естествено, как иначе ще сме сигурни, че е тя. С тия шпакловки, джуки, перуки едно ли плашило се е закичило...

# 55
# 56
  • Мнения: 2 332
Изумена съм колко състарява синия цвят на косата!!!
Плашеща визуална прилика откривам между снаха и свекърва. Ама с какъвто се събереш...

# 57
# 58
  • София
  • Мнения: 8 103
Децата на Шакира и Пике. Имаше слухове, че се разделят, дали беше вярно, някой чул ли е нещо?
Скрит текст:

# 59
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 364
Много са хубави децата на Шакира и Пике Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт