Мра от глад хораааа

  • 674
  • 6
  •   1
Отговори
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
 Мра от глад хорааа...
Аз съм авторката на темата "от Утре". Е това утре не дойде. Плюскам и тва е Embarassed Embarassed Днес си викам почвам с японското чудо, но вече е два часа а за мое нещастие ходих за зеле в близкия магазин( да си убия зверския глад) и представете си нямашееее #2gunfire И какво какво ми ядох череши. Да ама съвсем огладнях от тях бе #Cussing out Каква ти мотивация, какви пет лева аз трябва да се влюбя и тогава спирам да ям. Мъжо много го обичам, тъй че вариянта изневяра отпада Embarassed Ама нали знаете за какво влюбване става въпрос, пеперудите в стомаха и т.н.т. Е питам аз и отговор не искам кво се прави в тази ситуация. baby_neutral #Crazy

# 1
  • Мнения: 9 077
Е питам аз и отговор не искам

Тогава защо пускаш тема newsm78  Laughing Laughing

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Така е, като не щеш НВД.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 037
не знам колко кг искаш да свалиш но първо да те предупредя-аз преди да почна с диетите бях с 10 кг по лека.А сега с амбицирането-отиди по магазините и се опитаи да си облечеш някоя къса лятна секси дрешка
За зверския глад помага наливането с много вода и това винаги да вършиш нещо,много важно-постави си за цел докато храниш детето не му опитваи или дояждаи яденето  Naughty,като готвиш също не опитваи Laughing на втория или на третия ден няма да изпитваш глад.УСПЕХ

# 4
  • Мнения: 4 806
подкрепям Небесната - НВД е режим, при който няма глад, просто е по - дисциплиниращ...
и много вода - това е добра идея

а от плодовете и аз така - имам чувството, че ми остъргват стомаха

# 5
  • Мнения: 9 077
Един голям ОФФ: Небесна, разцепваш с тоя сексуален тип в подписа ти rotfImbo
По темата: от плодовете огладнявам само ако съм си вкъщи Rolling Eyes Не знам защо така, психика ли, какво, ама навънка мога да карам само на плодове, като съм вкъщи само мисля какво да унищожа от хладилника...

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Ех, тази тема много ме развесели. Горката гладуваща, доста се посмях за нейна сметка, тъй като аз не мога да издържам на глад, а да не говорим само на плодове-овълчвам се директно.

Общи условия

Активация на акаунт