ДБМ - Стара Загора - тема 2

  • 12 512
  • 317
  •   1
Отговори
# 165
  • sofia
  • Мнения: 7 477
На мен също. В средата на седмицата хич не ми е удобно.

на никой ли не му е удобно през седмицата SadЗащото уикендите на всички останали са им неудобни.А и офиса,който ще ползвоме през почивните няма как Sad

# 166
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Ами особено тази дата, хич, ама хич не ми е удобно. Нали се очаква да има балотаж... няма кой да ме пусне през изборно време да се шляя из София.

# 167
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ами особено тази дата, хич, ама хич не ми е удобно. Нали се очаква да има балотаж... няма кой да ме пусне през изборно време да се шляя из София.

ама 25 е сряда,тогава няма да се гласува Thinking
Вижте,ако толкова е проблем ще уточняваме нещата по телефона,но проблема е ,че има неща не за по телефон.
Лошото е ,че аз не мога да пътувам , а и не мога да обикалям 4 града за да уточмяваме базара.Но е такъв проблем идването ще се опитаме по тел.

Идеята е ,всички градове да се съберем и поговорим Hug

# 168
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Ами особено тази дата, хич, ама хич не ми е удобно. Нали се очаква да има балотаж... няма кой да ме пусне през изборно време да се шляя из София.

ама 25 е сряда,тогава няма да се гласува Thinking
Вижте,ако толкова е проблем ще уточняваме нещата по телефона,но проблема е ,че има неща не за по телефон.
Лошото е ,че аз не мога да пътувам , а и не мога да обикалям 4 града за да уточмяваме базара.Но е такъв проблем идването ще се опитаме по тел.

Идеята е ,всички градове да се съберем и поговорим Hug

Няма да се гласува, но ще има още предизборна агитация. А аз работя във вестник  Mr. Green. Ще видим какво може да се измисли.

# 169
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ами особено тази дата, хич, ама хич не ми е удобно. Нали се очаква да има балотаж... няма кой да ме пусне през изборно време да се шляя из София.

ама 25 е сряда,тогава няма да се гласува Thinking
Вижте,ако толкова е проблем ще уточняваме нещата по телефона,но проблема е ,че има неща не за по телефон.
Лошото е ,че аз не мога да пътувам , а и не мога да обикалям 4 града за да уточмяваме базара.Но е такъв проблем идването ще се опитаме по тел.

Идеята е ,всички градове да се съберем и поговорим Hug

Няма да се гласува, но ще има още предизборна агитация. А аз работя във вестник  Mr. Green. Ще видим какво може да се измисли.

аааааа Embarassed,ок

добре,ще го мислим заедно кое и как Hug

# 170
  • Мнения: 6 243
Момичета, по лични причини не съм в състояние да тделям време за организиране на коледния базар в СЗ. За мое съжаление вероятно няма да мога да се включа и в изработката на предмети за самия базар.

Най-добре да се разпишем тук кой с какви възможности разполага, за да се знае навреме какво ще се прави - дане с еокаже, че в крайна сметка не разполагаме с ресурс да организираме самия базар в СЗ. (нямам връзка с Катт от поне 5 м., не си тговаря на телефоните, така че и нея не я бройте)

# 171
  • Мнения: 1 165
Здравейте и от мен!
Искам и аз да се включа с каквото мога в благотворителните акции,които организирате.Кажете какво се иска и ще се радвам, ако мога да съм полезна!

# 172
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Момичета, по лични причини не съм в състояние да тделям време за организиране на коледния базар в СЗ. За мое съжаление вероятно няма да мога да се включа и в изработката на предмети за самия базар.

Най-добре да се разпишем тук кой с какви възможности разполага, за да се знае навреме какво ще се прави - дане с еокаже, че в крайна сметка не разполагаме с ресурс да организираме самия базар в СЗ. (нямам връзка с Катт от поне 5 м., не си тговаря на телефоните, така че и нея не я бройте)

Уф, не знам какво да правим. Струва ми се, че няма да излезе нищо от нашия базар. Теб и катт като ви няма... Другите да не се сърдят, ама като гледам активността по темата... Сама няма да имам физическата възможност да направя каквото и да било.
Ако можем да направим нещо и да го пратим в София?

# 173
  • sofia
  • Мнения: 7 477

момичета,ще дойде ли някой в София на 25ти-сряда

# 174
  • Мнения: 6 243
Аз нямам тази възможност, на работа съм.

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Аз също - не ме пуснаха.  Cry

# 176
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

Точно днес си мислех да пиша по темата...
Не е лоша идея базара, но тук сме прекалено малко, дори и всички да се включат...
Пък и ако трябва да стои някой по цял ден да продава нещата... аз не виждам кой ще е това.

Няма ли някакъв вариант да подготвим тук каквото можем и да го изпратим към София... Така хем ще сме участвали кой с каквото може, хем няма да правим половин работи на местно ниво.
Това ми се струва по-удачен вариант... Какво мислите?

# 177
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Няма ли някакъв вариант да подготвим тук каквото можем и да го изпратим към София... Така хем ще сме участвали кой с каквото може, хем няма да правим половин работи на местно ниво.
Това ми се струва по-удачен вариант... Какво мислите?

Аз съм "за".  Peace

# 178
  • Мнения: 6 243
След всичко, което изписах, ясно е, че и аз съм "за".

# 179
  • Мнения: 6 243
Здравейте и от мен!
Искам и аз да се включа с каквото мога в благотворителните акции,които организирате.Кажете какво се иска и ще се радвам, ако мога да съм полезна!

Зайко, добре си дошла   bouquet
Ная първо време следи темата - тук и в отчетната градска тема обикновено правим уговорките за различни неща, свързани с домовете. А по някое време идната седмица трябва да се видим, за да поговорим какво можем да направим за Базара. На теб кога ти е удобно?

Общи условия

Активация на акаунт